موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمدرضا خوش آمال

محمدرضا خوش آمال

توسط 37 نفر دنبال می‌شود
مدیر فروش

وبینارهای مدرس

معرفی KPIهای ضروری برای پرسنل واحد Call Center و همینطور بررسی کلی عملکرد این واحدها. متر و معیاری که با آن بتوانیم عملکرد پرسنل را بررسی کینم.
10 مرداد 02 - ساعت 16:30
این وبینار برگزار شده است
در سازمان‌ها در دسترس‌ترین راهکار برای ارزیابی عملکرد کارشناسان فروش، میزان فروش آنان است و در این وبینار راهکارهای دیگر ارزیابی آنان ارائه می‌شود.
3 مرداد 02 - ساعت 16:30
این وبینار برگزار شده است
مدل LRFM یکی از مدل‌های دسته‌بندی مشتریان است تا بتوانیم بر اساس چند معیار مشخص، هر مشتری را در جایگاه مناسبی قرار دهیم تا با توجه به آن جایگاه، خدمات
27 تیر 02 - ساعت 16:30
این وبینار برگزار شده است
وفاداری مشتریان باعث افزایش سود می‌شود. طبق آمارها تنها با افزایش 5% حفظ مشتری می‌توان سود کسب و کار را تا 95% افزایش داد.
28 دی 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
ارائه راهکار در زمینه عدم انتظار مشتریان تلفنی در صف‌های انتظار تلفنی طولانی و پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان با استفاده از بروزترین ابزارها
29 مهر 01 - ساعت 16:30
این وبینار برگزار شده است
دریافت گزارش‌گیری دقیق از مراکز تلفن VOIP یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود و در این وبینار انواع این سامانه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد
22 مهر 01 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
معرفی بازاریابی تلفنی با استفاده از سیستم‌های تماس‌گیر خودکار که در نتیجه کم‌ترین هزینه و بیش‌ترین بهره‌وری رو برای سازمان به ارمغان بیاره!
21 مهر 01 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
بررسی عملکرد اپراتورهای تلفنی سازمان با استفاده از KPIهای روز دنیا جهت افزایش بهره وری سازمان و کاهش هزینه‌های اضافی.
17 مهر 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
CRM جولیو می تواند کسب و کار شما را متحول کند، فروش سازمان را افزایش دهد و مدیران به سادگی بتوانند از روند انجام کار پرسنل خود مطلع شوند.  
7 شهریور 02 - ساعت 15:30
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar