موضوعات
سبد خرید (0)
قوانین و مقررات
برگزارکننده‌های وبینار شرکت‌کننده‌های وبینار

بروزرسانی شده در11 آذر 1402 ، ساعت 16:35

به ایسمینار خیلی خوش آمدید.

خدماتی که در سامانه و وب سایت eseminar.tv در دسترس شما است توسط شرکت ارزش آفرینان نوین آسا ارائه می‌شود. شرایط و قوانین ذکر شده در این بخش شامل همه سامانه است. شما با هر بار استفاده از این سامانه،در گام اول، کلیه قوانین ذیل را خواهید پذیرفت. در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین شرکت  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تدوین شده است. با استفاده از وب‌سایت، کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می‌شوند. قوانین و مقررات مندرجه ممکن است بسته به شرایط و در طول زمان  تغییر یابد ، این تغییر در همین صفحه درج و به‌روزرسانی می‌شود.بنابراین با هر بار استفاده از خدمات سایت کاربر و برگزار کننده مسئولیت مطالعه و آگاهی قوانین و مقررات را برعهده دارد. در صورت عدم توافق با این شرایط شما قادر به استفاده از خدمات سایت نخواهید بود.

بنابراین این توافق نامه مبنای ارائه خدمات به کاربران و برگزارکنندگان گرامی است و با استفاده از خدمات ایسمینار کلیه شروط و مندرجات این توافق نامه را مطالعه و از مفاد ان آگاهی یافته و با پذیرش آن درخواست خدمات می نمایند. در هر موردی که ابهامی در خصوص مفاد این تفاهم نامه وجود دارد، کاربران می توانند با کارشناسان ایسمینار  ارتباط برقرار نمایند و اطلاعات موردنیاز را دریافت نمایند. در هرحال رعایت شرایط برای بهره گیری از خدمات ایسمینار  ضروری است.

 

1- قوانین عمومی:

1-1- نام «ایسمینار»، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت متعلق به شرکت ارزش آفرینان نوین آسا است و بدون کسب اجازه کتبی، هرگونه کپی‌برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‌‏ها، فرم‏‌ها، درخواست‏‌ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها، کلیه محتویات وب‌سایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، نرم‌افزار، عکس، ویدئو، فایل صوتی و موارد مشابه، و همچنین کدهای نرم‌افزاری در مالکیت انحصاری شرکت بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آنها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیه حقوق سایت ایسمینار و مندرجات آن منحصراً متعلق به شرکت خواهد بود. همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت (مالکیت حقوق معنوی) می‌شود.

1-2- مسئولیت هرگونه جرایم از طریق انتشار مطالب و محتوا برعهده کاربری میباشد که محتوا و مطالب را در سامانه درج یا منتشر نموده.این محتوا شامل نظرات ، تیکت ها ، اظهارنظر های تلفنی و محتوای وبینار ها میباشد و در صورت وقوع جرم از جمله نشراکاذیب، تشویش اذهان عمومی، توهین و غیره حق پیگیری قانونی برای ذینفع و ایسمینار محفوظ است. 

1-3- برگزارکنندگان هیچگونه رابطه استخدامی با سامانه ایسمینار نداشته و به عنوان صاحبان حرف و مشاغل آزاد فعالیت می کنند . رابطه برگزارکننده و شرکت کنندگان در وبینار براساس توضیحات وبینار و شرایط مالی تعریف شده در وبینار و قرارداد حاضر است لکن  ایسمینار در خصوص برگزاری وبینار با محتوای مندرج، درقبال شرکت کنندگان و برگزار کنندگان تعهدی ندارد. 

1-4- در صورتی که از امکانات ایسمینار برای تبلیغ، خرید و فروش کالا و خدمات (به جز بلیت وبینار و ویدئوی وبینار که در ایسمینار قرار دارد)، انتشار اطلاعات دیگری غیر از اطلاعات وبینار استفاده شود و اطلاعات وبینار و برگزارکننده وبینارغیرواقعی و غیرقانونی باشد ایسمینار می تواند نسبت به حذف صفحه‌ی ایجاد شده وبینار اقدام کرده و در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند.در صورتی که اطلاعات وبینار غیرواقعی و غیرقانونی باشد و مشخصات و تصویر برگزارکننده وبینار و سخنران وبینار نامشخص باشد ایسمینار می‌تواند وبینار مورد نظر را بر روی سایت منتشر نکند.

1-5- ایسمینار با بررسی وبینارهای ایجاد شده و جمع آوری گزارش‌های کاربران سعی می‌کند محتواهای خارج از چهارچوب قوانین و ضوابط بین المللی و جمهوری اسلامی ایران را پایش و در صورت مغایرت حذف کند.

1-6- برگزارکننده وبینار موظف است کلیه‌ی قوانین و ضوابط بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت را در هنگام آماده سازی محتوای صفحه وبینار رعایت کند و مسئولیت محتوای تولید شده در هر وبینار برعهده‌ی مدیر و برگزارکننده‌ی وبینار است و ایسمینار هیچ مسئولیتی بابت محتوای وبینارها ندارد.

1-7- ایسمینار می‌تواند پیش و پس از انتشار وبینار تغییراتی اعم از اضافه یا حذف کل یا بخشی محتوا در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزار‌کننده و قوانین جاری کشور نبوده و تغییری بنیادین در توضیحات وبینار ایجاد نکند.

1-8- ایسمینار برای دسترسی راحت به روم وبینار، لینک روم را مستقیما در پنل مدیریت وبینارها قرار داده است ولی برگزارکننده نمی‌تواند صرفا کاربران ثبت نام شده را تنها با ارائه لینک روم وبینار به حضور در وبینار دعوت کند.

1-9- هنگام انتخاب بلیت قابل دانلود در وبینار ایجاد شده مسئولیت ضبط وبینار با برگزارکننده وبینار می‌باشد و ایسمینار هیچگونه مسئولیتی در قبال ضبط شدن یا نشدن وبینار نخواهد داشت و شما موظف به ضبط و بارگزاری ویدئوی وبینار در پنل مدیریت وبینار ایجاد شده تا حداکثر 20 روز پس از برگزاری وبینار هستید در صورت عدم وجود ویدیو کاربر میتواند درخواست عودت وجه نمایید.

1-10- از تاریخ 1 شهریور 1400 مسئولیت ضبط وادیت و بارگزاری ویدیو ها برای وبینارهای خصوصی و عمومی به عهده برگزارکننده می باشد و ایسمینار مسئولیتی بابت ضبط وادیت و بارگزاری ویدیو ندارد.

1-11- برای برگزاری وبینارتان  حتما بایستی شماره تماسی را در اختیار ایسمینار قرار دهید تا کاربرانی که در وبینار شما ثبت نام کرده‌اند در صورت بروز مشکل و یا داشتن سوالاتی در خصوص حضور در وبینار بتوانند با شما تماس بگیرند. شماره تماس شخصی که به عنوان پشتیبان وبینار در اختیار کاربران قرار می‌دهید باید در دسترس باشد و به همه تماس های کاربران پاسخ‌گو باشد در غیر این صورت ایسمینار مجاز به اعمال محدودیت‌هایی برای مدیر یا مدیران وبینار ذکر شده براساس صلاحدید خود است.

1-12- به هیچ وجه اجازه ندارید شماره تماس ایسمینار را به عنوان پشتیبان در اختیار کاربرانتان قرار دهید. در صورت بروز مشکل یا نیاز به دریافت راهنمایی فقط پشتیبان وبینارتان می تواند با ایسمینار (شماره تماس پشتیبانی برگزارکننده ) تماس بگیرد.

1-13- اگر در زمان ایجاد وبینارتان نوع بلیت قابل دانلود را انتخاب کرده‌اید که ویدئوی وبینار بعد از برگزاری در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت شما موظف به ضبط ویدیو می‌باشید و اگر فراموش کنید وبینار را ضبط کنید یا باید دوباره وبینار را به صورت خصوصی برگزار کرده و اقدام به ضبط نمایید و ویدئوی ضبط شده را در پنل مدیریت وبینار نهایتا تا 20 روز بارگزاری نمایید و در صورت تخطی و عدم توجه ایسمینار مجاز است براساس صلاحدید کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند و تسویه بلیط وبینار با بارگزاری ویدیو وبینار امکان پذیر می باشد.

1-14- برگزارکننده در صورت ثبت وبینار خود در ایسمینار بایستی وبینار خود را به صورت زنده برگزار کند و به هیچ وجه اجازه پخش فایل ویدئویی وبینارهای ضبط شده را ندارد.

تبصره: تنها در صورتی امکان عدم برگزاری وبینار به صورت انلاین و زنده وجود دارد که قبل از ثبت نام کاربران، در توضیحات رویداد و عنوان بلیط  برگزاری آفلاین یا غیر زنده ذکر شده باشد در غیر اینصورت وبینار باید به صورت زنده برگزار شود و قرار دادن ویدیو به جای برگزاری وبینار قابل قبول نمی باشد.

1-15- شما موظف هستید پیش از برگزاری وبینار از کیفیت اینترنت، صدا و تصویر سخنران جهت برگزاری وبینار اطمینان حاصل کنید تا وبینار شما با کیفیت مناسبی برگزار شود. در صورتی که وبینار شما با کیفیت نامناسبی برگزار شود شما موظف به برگزاری مجدد وبینار هستید.

1-16- در زمان تعریف سرفصل‌ها، توضیحات وبینار و مدت زمان وبینار دقت کافی داشته باشید زیرا محتوایی که در وبینار ارائه می دهید بایستی سرفصل ها و محتوای ذکر شده را پوشش دهد و همچنین وبینار در مدت زمان تعیین شده برگزار شود در غیر اینصورت هزینه پرداختی ثبت نام کنندگان به آن ها عودت داده خواهد شد.

1-17- برگزارکننده می تواند بعد از برگزاری وبینار فیلم ضبط شده وبینار خود را به فروش برساند و ایسمینار هم 70 درصد درآمد حاصل از فروش را به برگزار کننده و 30 درصد هم به عنوان کارمزد اخذ می‌ نمایید.

1-18- برگزارکننده ی وبینار حق سوء استفاده از اطلاعات ثبت نام کنندگان در وبینار را ندارد. اطلاعات شرکت‌کنندگان وبینار با میل خود شرکت‌کننده (تنظیمات حریم شخصی در پنل کاربری) در اختیار برگزارکنندگان وبینار قرار میگیرد و برگزارکننده متعهد می‌شود که از اطلاعات کاربران ثبت شده در وبینار خود سوء استفاده‌هایی مانند ارسال گروهی پیام های تبلیغاتی در تعداد بالا یا ارسال ایمیل اسپم نداشته باشد، ایسمینار در صورت گزارش کاربران و مشاهده چنین مواردی اجازه اعمال محدودیت‌هایی شامل عدم دسترسی به اطلاعات کاربران یا بن کردن مدیر وبینار برای برگزارکنندگان مذکور را دارد.

1-19- اطلاعات شرکت‌کنندگان شاکی و ناراضی به هیچ عنوان به برگزارکننده داده نمی‌شود مگر در صورت رضایت طرفین و ایسمینار به عنوان واسط بین برگزارکننده و شرکت‌کننده، مسئولییت حل اختلاف و رسیدگی به موضوعات مرتبط را خواهد داشت.

1-20- برگزارکننده متعهد می شود در صورت ثبت وبینار در ایسمینار اجازه انتقال کاربران ثبت نام شده و برگزاری وبینار در پلتفرم های دیگر را ندارد، در صورت مشاهده یا گزارش کاربران ایسمینار مجاز به اعمال محدودیت هایی برای اکانت برگزارکننده است.

1-21- ایسمینار جهت افزایش فروش ویدئوی وبینارهای شما ممکن است کمپین‌های ویژه برگزار کند که در این صورت، درصد کارمزد ایسمینار از فروش ویدئو در مدت زمان کمپین 50 درصد خواهد بود.

1-22- ایسمینار برای افزایش ثبت‌نامی‌های وبینارهای غیر رایگان اقدام به تبلیغات در کانالهای مختلف بازاریابی می‌نماید، با توجه به صرف هزینه برای هر یک از این کانالها، ایسمینار بابت هر ثبت‌نامی از این روش، 50 درصد مبلغ بلیت را به عنوان کارمزد همکاری در فروش خود محاسبه و دریافت می‌کند. این نوع ثبت‌نامی‌ها با توضیح همکاری در فروش ایسمینار در بخش شرکت‌کنندگان مشخص است، در حالت معمول مگر با هماهنگی برگزارکننده وبینار مربوطه هیچ تخفیفی بروی بلیت وبینار اعمال نخواهد شد. اگر برگزارکننده گزینه «همکاری در فروش ایسمینار» را در زمان ایجاد وبینار انتخاب کند، این امکان برای او فعال می شود. انجام تبلیغ وبینار در هر کانال بازاریابی بنا به صلاحدید ایسمینار انجام می پذیرد و ممکن است یک وبینار در همه کانال‌ها تبلیغ نشود. این نوع ثبت‌نامی‌ها با توضیح همکاری در فروش ایسمینار در بخش شرکت‌کنندگان مشخص است، در حالت معمول مگر با هماهنگی برگزارکننده وبینار مربوطه هیچ تخفیفی بروی بلیت وبینار اعمال نخواهد شد.

1-23- ایسمینار برای کمک به فروش بیشتر ویدئوها می تواند تخفیف هایی را بر روی آنها لحاظ کند، همچنین در شرایط خاص همچون کمپین‌های کلی سایت، هماهنگی با برگزارکننده انجام نمی‌پذیرد. برگزارکننده می تواند با مراجعه به "پنل مدیریت وبینار"، بخش "تنظیمات همکاری در فروش" گزینه " تمایل دارم در کمپین‌های..." را غیرفعال کند.

1-24- در وبینارهایی که بصورت عمومی در سایت منتشر می‌شوند، می‌بایست ثبت‌نام به‌صورت متمرکز در ایسمینار انجام شوند، بر این اساس امکان ثبت‌نام و تعریف رویداد مشابه در سایت‌های دیگر وجود ندارد مگر از طریق امکان ( کد برای سایت شما یا embed code) که در منوی مدیریت وبینار آورده شده است.

1-25- در وبینارهایی که بصورت عمومی در سایت منتشر نمیشوند و بصورت خصوصی ایجاد شده‌اند امکان ثبت‌نام و ایمپورت اسامی خارج از سایت براساس فرمت و شرایط تعیین شده، وجود دارد.

1-26- امکان تغییر وبینار از خصوصی به عمومی و عمومی به خصوصی وجود ندارد همچنین در صورت داشتن ثبت نامی پولی یا رایگان در وبینارتان امکان تغییر قیمت بلیط و یا تغییر بلیط قابل دانلود و غیر قابل دانلود وجود نخواهد داشت همچنین امکان حذف جلسات یا کاهش زمان جلسه امکان پذیر نمی باشد.

1-27- برگزارکننده می‌تواند 72 ساعت بعد از پایان آخرین جلسه وبینار در وبینارهای چند جلسه‌ای یا پایان وبینار در وبینارهای تک جلسه‌ای از طریق تیکت درخواست  فاکتور رسمی پرداختی‌های وبینار خود را نماید، این فاکتور براساس اطلاعات حساب پیش فرض مندرج مدیر وبینار در پنل کاربری او ساخته می‌شود.

1-28- استفاده از حالت مهمان در نر‌م افزارهای اختصاصی ایسمینار غیر مجاز میباشد و کاربران باید بعد از ثبت نام در وبینار، از پنل کاربری خود  وارد شوند.

1-29- ویدیوهای بارگزاری شده وبینارها توسط برگزارکننده نهایتا تا 24 ساعت توسط ناظر ایسمینار در روزهای شنبه تا پنجشنبه بررسی و بعد از تایید دراختیار کاربران قرار می گیرد.

نکته مهم: ویدیو های آپلود شده باید کیفیت صدا و تصویر مناسب و همچنین صدا و تصویر سینک باشد و زمان ویدیو برگزار شده متناسب با زمان اعلام شده در جلسه باشد در غیر اینصورت ویدیو تایید نخواهد شد،همچنین برای فروش ویدیو وبینار به صورت پولی و رایگان حتما باید ویدیو کیفیت مناسب صدا و تصویر را داشته باشد در غیر اینصورت ویدیو وبینار به صورت عمومی فعال نخواهد شد.


1-30- امکان تغییر عنوان وبینار به صورت بنیادی به طوری که موضوع اصلی تغییر کند و یا  تغییر سخنران وبینار در صورت داشتن ثبت نامی در وبینار مورد نظر به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

1-31-فقط برای اولین جلسه وبینار در روز وبینار پیامک که شامل یاداوری وبینار است به شماره موبایلی  که کاربران در زمان ثبت نام وارد کرده اند ارسال می شود(وبینارها با لینک شخصی پیامک یادآوری از طرف ایسمینار ارسال نمی شود).

تبصره: از انجا که ایسمینار تعهدی بر ارسال پیام یادآوری برای کاربران ندارد و این اقدام را در جهت همکاری با برگزارکنندگان انجام میدهد، مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده از سرویس دهندگان نخواهد داشت.

1-32- امکان ایجاد بلیط وبینار یورویی در هنگام ایجاد وبینار وجود دارد همچنین برای ایجاد بلیط ویدیو یورویی بعد از آپلود ویدیو وبینار از طریق تیکت به واحد پشتیبانی درخواست نمایید. لازم به ذکر است به دلیل محدودیت درگاه های واسط امکان پرداخت از کشورهای آمریکا و اسرائیل و پاکستان نمی باشد.


1-33- کلیه ویدیو های ضبط شده در نرم افزارهای ادوبی کانکت نهایتا تا 20 روز در سرور نگه داشته میشود و برگزارکننده موظف است تا قبل از تاریخ فوق نسبت به دانلود ویدیو خود اقدام نمایید. ایسمینار پس از این تاریخ هیچ مسئولیتی در قبال ویدیو وبینار نخواهد داشت.

1-34- پشتیبانی اختصاصی از 21 مهر 1400 به منظور افزایش رضایت و توزیع عادلانه پشتیبانی همه وبینارهای پلتفرم حذف شد و کارشناسان پشتیبانی  برای حصول اطمینان برای حسن اجرای وبینارها به صورت گردشی در اتاق های وبینار حضور می یابند تا مشکلات احتمالی را حل نمایند،همچنین شما میتوانید با شماره پشتیبانی برگزارکننده از قسمت تماس با ما سایت  از ساعت 8 تا 23 برای حل مشکلات وبینارتان با ما در ارتباط باشید.

1-35- برای فروش بلیت ویدیو پولی و رایگان  کیفیت صدا و تصویر از طرف ایسمینار بررسی و در صورت تایید ویدیو بلیط فروشی آن فعال می شود. در صورت عدم تایید این موضوع توسط تیم تدوین بلیط ویدیو فعال نمی شود  و در صورت گزارش کاربران در مورد عدم رعایت کیفیت برای ویدیوهای گذشته ودر حال فروش و گزارش نارضایتی کاربر بابت کیفیت صدا و تصویر  ایسمینار می تواند ویدیو را از حالت فروش بردارد و مبلغ بلیت را عودت نمایید همچنین ویدیو ها باید از دستکتاپ لپ تاپ ضبط شده باشند و ضبط با موبایل به علت نمایش کوچک  و بیکیفیت  فایل ارائه غیر قابل فروش خواهد بود.

1-36-چنانچه مسجل شود در زمان خرید ویدیو وبینار در ایسمینار توسط کاربر، ویدئو مربوطه در خارج از سایت ایسمینار به هر شکل با تعرفه متفاوت و حتی رایگان در دسترس می‌باشد، کل یا مابه‌التفاوت مبلغ پرداختی کاربر، به وی عودت داده می‌شود. همچنین ویدئو مذکور تا تعیین تکلیف وضعیت، موقتا غیرفعال خواهد شد.

1-37- وبینار شما ممکن است به دستور مراجع قانونی و کارگروه مصادیق مجرمانه به هر دلیلی که عمدتا توسط این کارگروه ذکر نمی‌شود غیرفعال گردد.ایسمینار همانطور که نسبت به محتوای وبینار شما هیچگونه مسئولیت و ادعایی ندارد در مورد باز فعال شدن وبینار شما نیز هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت با این حال می‌تواند اطلاعات لازم برای پیگیری قضایی را در اختیار شما قرار دهد.

2- شرایط تغییر تاریخ یا لغو برگزاری وبینار و عودت وجه:

2-1- اگر وبینار شما بنا به دلایلی همچون بیماری، قطعی برق و اینترنت و حوادث غیرمترقبه در روز مقرر و زمان تعیین شده برگزار نشد، شما موظف به تعیین تاریخ و زمان جدید برای برگزاری وبینار هستید و در غیر این صورت هزینه ها به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.

2-2- در صورتی که برای وبینارتان ثبت نامی داشته باشید اما در روز برگزاری وبینار هیچ شرکت کننده ای حضور نداشته باشد  و بلیط وبینار قابل دانلود باشد شما موظف به برگزاری و ضبط  وبینار در تاریخ و زمان مقرر هستید و به هیچ عنوان امکان لغو برگزاری وبینار را ندارید در غیر این صورت تمامی مبالغ به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.

2-3- در صورتی که برای وبینارتان ثبت نامی داشته باشید اما در روز برگزاری وبینار هیچ شرکت کننده ای حضور نداشته باشد  و بلیط وبینار غیر قابل دانلود باشد شما موظف به ورود به وبینار حداقل تا 45 دقیقه اولیه در اتاق وبینار در تاریخ و زمان مقرر هستید در صورت انلاین نشدن کاربراند راین بازه زمانی  شما امکان لغو یا درخواست تسویه را خواهید داشت.

2-4- برگزارکننده نهایتا دو مرتبه اجازه جا به جایی زمان وبینار خود را دارد و موظف است که خود به تمامی شرکت کننده‌ها حداقل 24 ساعت قبل از برگزاری زمان وبینار اطلاع رسانی کند، در صورتی تخطی در اطلاع رسانی ایسمینار مجاز است براساس صلاحدید خود بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.

2-5- کاربر ثبت‌نام کرده در وبینار شما، مجاز به درخواست عودت وجه خود تحت دو شرط فوق میباشد: یک، حداکثر تا 24 ساعت قبل از وبینار به هر دلیل درخواست عودت وجه دهد. دو، در صورت تعویق تاریخ برگزاری وبینار، موافق این تعویق نباشد. بر همین اساس، مبلغ فوق بدون اطلاع قبلی برگزارکننده به اعتبار کاربر عودت خواهد یافت.

2-6- در صورتی که برگزارکننده خواستار لغو وبینار خود است موظف به اطلاع رسانی به همه شرکت کنندگان حداقل 24 ساعت قبل از زمان برگزاری است، صورت تخطی در اطلاع رسانی ایسمینار مجاز است براساس صلاح دید خود بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.

2-7- شما به عنوان برگزارکننده وبینار، اگر حداکثر تا دو مرتبه مجزا، به هر دلیلی وبینارتان را لغو یا برگزار نکنید، در لیست سیاه ایسمینار قرار گرفته و دیگر قادر به استفاده از پلتفرم ایسمینار نخواهید بود.

2-8- درصورتیکه وبینار شما لغو گردد هزینه‌  پرداختی  نرم‌افزار با  کسر 20 درصد از مبلغ پرداختی عودت داده می‌شود اما هزینه بسته شتاب خریداری شده غیرقابل عودت خواهد بود.

تبصره: شرط فوق منوط بر اعلام لغو وبینار 24 ساعت قبل از اولین جلسه وبینار است و در صورتی که درخواست لغو وبینار بعد از زمان مذکور و صدور فاکتور باشد امکان عودت وجه وجود ندارد همچنین وبینار با لینک شخصی نیز غیر قابل عودت می باشد.

2-9- در صورتی که برگزارکننده قصد تعویض تاریخ وبینار را دارد و اگر پس از سه روز تاریخ جدید را مشخص نکند، وبینار به صورت خودکار غیرفعال و هزینه بلیت خریداری شده کاربران به آنها عودت داده می‌شود.

2-10- مسئولیت کمیت و کیفیت وبینار برعهده برگزار کننده بوده لکن در صورت ایجاد اخلال در برگزاری وبینار به صورت عمومی و یا عدم انجام وبینار و یا عدم ارتباط وبینار با توضیحات ارائه شده و سرفصل های آن وبینار و عدم امکان برگزاری مجدد یا تعویض سخنران وبینار بعد از ثبت نام کاربران، ایسمینار در صورت بررسی کارشناسی میتواند بخشی و یا کل وجوه کاربران را مسترد نماید. 

2-11- در صورتی که رویداد برگزارکننده بیش از 20 نفر ثبت نامی داشته باشد برگزارکننده ملزم به برگزاری زنده رویداد می باشد. این مورد شامل هم رویدادهای رایگان و هم ویدادهای غیر رایگان می باشد.

2-12- مبلغ افزایش ظرفیت نرم‌افزار برای ظرفیت‌های بالای 800 کاربر، غیر قابل عودت می باشد. لطفا پیش از اقدام به افزایش ظرفیت حتما به این نکته توجه فرمایید.

 

3- شرایط استفاده از امکان برگزاری وبینار در نرم افزار شخصی (نرم افزار خارج از ایسمینار):

3-1- از تیر ماه 1400 امکان درج لینک نرم افزار خارج از پلتفرم ایسمینار به صورت دستی برای برگزارکننده ها فراهم شده است و اکنون از سال 1401 به صورت اتوماتیک قابل ایجاد می باشد.
تبصره 1: در صورتی که وبینار ایجاد شده و هزینه نرم افزار داخلی ایسمینار پرداخت شود امکان استفاده از این قابلیت (تغییر نرم افزار پیش فرض ایسمینار به نرم افزار خارج از ایسمینار یا شخصی) وجود داشته اما مبلغ پرداخت شده برای نرم افزار عودت داده نمی شود.
تبصره 2: در صورت کنسلی رویدادهایی که از نرم افزار سفارشی (نرم افزار خارج از ایسمینار یا شخصی) استفاده می‌کنند، امکان عودت مبلغ پرداختی وجود ندارد.

3-2- در رابطه با ورود کاربران، کاربر یکبار لاگین میکند در پنل کاربری خود در ایسمینار و دکمه ورود به وبینار را انتخاب می تماید. با توجه به اینکه نرم افزاری که انتخاب کرده اید چه ویژگی هایی دارد (اطلاعات ورود میخواهد یا خیر) باید توسط شما به کاربران اطلاع رسانی شده باشد (ترجیحا ایمیل نام کاربری و موبایل رمز ورود تعریف شود) یا می‌توانید حالت مهمان  را در نرم افزار خود فعال کنید در این حالت فقط کاربرانی که وارد پنل کاربری خود برای وبینار مورد نظر در ایسمینار می‌شوند امکان ورود را خواهند داشت (در نظر داشته باشد در حالت مهمان کاربر میتواند لینک را کپی کرده و به دیگران بدهد و مدیریت این موضوع با شما می باشد).

3-3- برای تصفیه حساب وبینارهای فوق حتما مستنداتی همچون اسکرین شات از برگزاری وبینار و نشست و افراد آنلاین شده از طریق تیکت ارسال شود تا امکان تایید درخواست تصفیه مقدور باشد همچنین اگر وبینار با بلیط همراه با ویدیو تعریف شده است تصفیه بعد از آپلود ویدیو همان وبینار امکان پذیر خواهد بود.

3-4-مسئولیت پایداری نرم افزار اختصاصی بر عهده برگزارکننده می‌باشد و ایسمینار در قبال آن مسئولیتی ندارد. 

 

4- پرداخت و تسویه حساب:

4-1- برگزارکننده برای تسویه حساب باید در پنل کاربری در قسمت شماره حساب های من شماره شبا و تصویرکارت ملی خود را در اختیار ایسمینار قرار دهد.

4-2- حساب معرفی شده و تصویر کارت ملی باید برای برگزارکننده بوده و اطلاعات حساب شخص دیگری برای تسویه حساب مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

4-3--بلیط یورویی وبینار ها با کسر 20 درصد از سهم فروش و بعد از برگزاری وبینار وثبت درخواست تسویه تا 25 روز کاری انجام خواهد شد،همچنین بلیط ویدیو یورویی کارمزد 50 درصد دریافت می شود و تا 25 روز پس از زمان درخواست تسویه امکان تسویه وجود خواهد داشت.

4-4- برگزارکننده باید برای دریافت فروش مبالغ وبینار و فیلم ضبط شده درخواست خود را از پنل مدیریت وبینار بخش تسویه حساب با انتخاب مبلغ و یکی از حسابهای تاییده خود ارسال کند.

4-5- ایسمینار مبالغ دریافتی بابت فروش ویدئوی وبینارها را پس از کسر سهم خود، به صورت ماهیانه بعد از درخواست پرداخت باتوجه به زمانبندی فوق واریز خواهد کرد.

4-6- برای وبینارهای چند جلسه‌‌ای درخواست پرداخت بعد از پایان آخرین جلسه وبینار ممکن است.

4-7- دروبینارها در صورتی که بلیت های فروخته شده شامل فیلم ضبط شده‌ی وبینار باشد، برگزارکننده موظف است فیلم ضبط شده را در وبسایت ایسمینار قرار دهد تا در پنل کاربری خریداران قرار گیرد لذا تا زمانی که ویدئوی وبینار را آپلود نکند مبالغ دریافتی بابت فروش بلیت‌ها به حساب ایشان واریز نخواهد شد.

4-8- برای تصفیه حساب وبینارهای فوق حتما مستنداتی همچون اسکرین شات از برگزاری وبینار و نشست و افراد آنلاین شده از طریق تیکت ارسال شود تا امکان تایید درخواست تصفیه مقدور باشد همچنین اگر وبینار با بلیط همراه با ویدیو تعریف شده است تصفیه بعد از آپلود ویدیو همان وبینار امکان پذیر خواهد بود.

4-9- از تاریخ 1 شهریور 1400 مسئولیت ضبط و ادیت و بارگزاری ویدیو وبینارهای عمومی و خصوصی به عهده برگزارکننده می باشد و بعد از بارگزاری ویدیو(برای بلیط قابل دانلود) امکان درخواست تسویه حساب وجود دارد.

4-10- در صورتی که بلیت وبینای که تعریف شده است، شامل ارائه ویدئو باشد و چنانچه برگزارکننده، ویدئوی وبینار را ضبط نکرده باشد و پس از گذشت 14 روز از تاریخ برگزاری وبینار همچنان اقدام به ضبط ویدئو نکند، ایسمینار می تواند هزینه کاربران را به آنها عودت دهد.

4-11- بدلیل محدودیت‌های بانک مرکزی، در روند تصفیه حساب وبینارها، در مورد اشخاص حقیقی زیر 18 سال، تصفیه منوط به اعلام شماره حساب معتبر والدین و با نماینده حقیقی بالای 18 سال، می‌باشد.

4-12- بعد از دریافت فاکتوررسمی حساب‌های وبینار بسته خواهند شد و برگزارکننده وبینار مجاز به افزودن جلسه جدید یا خرید هرگونه افزونه وبینار یا عودت وجوه پرداختی نخواهد بود.

4-13- تسویه حساب وبینار حداکثر تا ۳ روز کاری (به‌جز پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی) پس از درخواست تسویه و تایید ویدیو (در صورت داشتن بلیط همراه با ویدیو) انجام خواهد شد. لطفا توجه فرمایید در برخی موارد ممکن است تسویه حساب مبالغ بالای ۵۰ میلیون تومان، حداکثر تا ۷ روز کاری انجام شوند.

4-14- تسویه بلیط تتری پس از درخواست تسویه با واحد تومان خواهد بود و 10 درصد کارمزد از خرید هر بلیط کسر می شود.

4-15-مبلغ پرداختی بابت اشتراک ماهانه غیر قابل عودت می باشد و درصورت بروز مشکل  با صلاحدید و تایید واحد تجاری تنها امکان تمدید آن به صورت روزانه خواهد بود.

4-16-در دوره‌های بلندمدت، امکان تسویه براساس پیشرفت دوره و به شرط بارگزاری ویدئوهای جلسه‌های برگزار شده و تایید تیم ایسمینار، وجود دارد.

4-17-کاربران قبل از برگزاری وبینار امکان درخواست عودت وجه بلیط وبینار را دارند و این مورد پیرو قانون تجارت الکترونیک مبنی بر کنسل کردن خرید قبل از دریافت،بدون هماهنگی با برگزار کننده انجام خواهد شد.

5-1- پایداری سایت:

- ایسمینار میزان پایداری سایت (eseminar.tv) تا 99 درصد تضمین می‌کند. به طور مثال شما بعنوان برگزارکننده 20 ساعت در یک ماه وبینار دارید. که ایسمینار 99 درصد از آن را یعنی تا 19:48 ساعت را متعهد می‌شود. در صورت تجاوز از این مقدار، کل مبلغ نرم‌افزار جلسه وبیناری که با قطعی مواجهه شده است را با 10درصد جریمه به‌عنوان خسارت به کیف پول برگزارکننده برگشت خواهد داد.

- ایسمینار برای آن دسته از برگزارکنندگانی که برای وبینارهای خود تبلیغات انجام داده‌اند متعهد می‌شود در صورت قطعی سایت با ارئه مدارک و مستندات کافی از تبلیغات خود تا مبلغ 500 هزارتومان اعتبار استفاده از بسته تبلیغات (به جز ارسال ایمیل و پیامک) شارژ نماید.

 

5-2- پایداری نرم‌افزارهای برگزاری وبینار:

ایسمینار میزان پایداری سرور نرم‌افزارهای برگزاری وبینار را بصورت زیر تصمین می‌کند:

  • نرم‌افزار الوکام: تضمین پایداری تا 98 درصد درماه برای هر وبینار شما

  • نرم‌افزار ادوبی کانکت: تضمین پایداری تا 98 درصد درماه برای هر وبینار شما

  • نرم‌افزار اسکای‌روم: تضمین پایداری تا 90 درصد در ماه برای هر وبینار شما

به طور مثال 20 ساعت در یک ماه وبینار در نرم‌افزار اسکای‌روم دارید که ایسمینار برگزاری 90 درصد از آن یعنی تا 18 ساعت بدون قطعی را متعهد می‌شود.

در صورت تجاوز از این مقدار، کل مبلغ نرم‌افزار جلسه وبیناری که با قطعی مواجهه شده است را با 10 درصد جریمه به‌عنوان خسارت به برگزارکننده برگشت خواهد داد.

 

6- قوانین استفاده از امکان خرید قسطی با ازکی وام:

6-1-تمام مراودات مالی و پرداخت قسط از کی وام به آن سایت مرتبط می باشد و ایسمینار مسئولیتی در قبال آن ندارد.

6-2-امکان درخواست عودت وجه و انصراف از خرید نهایتا تا 6 روز بعد از خرید امکان پذیر می باشد و مبلغ به کیف پولتان در از کی وام توسط ازکی وام عودت داده می شود. در غیر اینصورت امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.

 

7-قوانین دعوتنامه پیامکی و ایمیلی:

7-1-ایسمینار  تعهدی بر ارسال پیام و یا ایمیل  دعوتنامه در صورت مشکلات به وجود آمده از سرویس دهندگان نخواهد داشت.

7-2-هزینه ارسال‌های ناموفق حداکثر تا 72 ساعت به کیف پول شما برگشت داده می‌شود.

7-3-در یک روز امکان ارسال بیش از یک دعوت‌نامه به یک کاربر خاص توسط چند برگزارکننده وجود ندارد لذا اولویت ارسال براساس زمان درخواست ارسال برگزارکننده، تعیین خواهد شد.

 

7-4-ارسال ایمیل و پیامک اسپم (ارسال پیام به کاربری که نمی‌خواهد از شما پیامی دریافت نماید) برای بار اول، موجب غیرفعال شدن امکان ارسال دعوتنامه برای شما و برای بار دوم، بسته شدن حساب کاربریتان خواهد شد.

 

 
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar