موضوعات
سبد خرید (0)
درباره ما

درباره ما

ما که هستیم؟

ایسمینار، نخستین پلتفرم تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار، کلاس آنلاین و رویدادهای آنلاین است که در آن می‌توانید هم وبینار برگزار کنید هم در وبینار شرکت کنید. ایسمینار از ۲۱ مهر ماه سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را شروع کرده است اما از نیمه دوم سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را بعنوان یک پلتفرم دو سویه مدیریت و فروش بلیت وبینار‌ها و رویدادهای آنلاین، بصورت جدی از سر گرفته است.

در ایسمینار، چه با هدف درآمدزایی چه با هدف جذب لید بازاریابی، وبینار ایجاد کنید، علاوه بر دسترسی به کلیه امکانات مورد نیاز برای مدیریت و برگزاری وبینار مثل نرم‌افزارهای برگزاری وبینار، سیستم ثبت‌نام یکپارچه، مدیریت کاربران، درگاه بانکی و… می‌توانید رویدادتان را در معرض دید بیش از یک میلیون کاربر فعال قرار داده و بهترین نرخ ثبت‌نامی یا لید تخصصی و با کیفیت را در رشته فعالیت‌های مختلف تجربه کنید.

اهداف ما

ماموریت ما فراهم کردن فرصت برابر برای تبادل دانش و تجربه روزآمد بر بستر اینترنت است، باور داریم همه‌ی افراد شایسته‌ی فرصت آموزش برابر هستند. هدف ما ارتقای سطح مهارت‌های عمومی و تخصصی افراد جامعه در هر سطح علمی، اقتصادی و با هر علاقه‌ای است و به دنبال این هستیم که همه‌ی هم‌وطنان ما بدون محدودیت جغرافیایی، اقتصادی و زمانی از دانش بروز و تجربه‌های افراد مجرب، بهره‌مند شوند. برخی از اهداف اصلی ما در ایسمینار:

عدالت آموزشی

برخورداری از آموزش های بروز بدون نیاز به حضور در کلاس، از همه جای ایران و جهان!

مهارت‌افزایی

ما به دانش عملی و مهارت فراتر از دانسته‌های تئوری بها می‌دیم و تمام تلاش ما در ایسمینار ارائه بروزترین محتوای آموزشی مهارتی است.

احترام متقابل

ما به مشتریان خود به چشم انسان نگاه می‌کنیم، مهم رضایت آنهاست.

تجربه‌ی خوب

شرکت در یک رویداد آنلاین حتی با سرعت اینترنت متوسط هم شدنی است درست مانند یک رویداد حضوری اما با هزینه‌ی کمتر.

مسئولیت اجتماعی

ما وبینارها و بخشی از درآمدمان را وقف امور خیریه و عام‌المنفعه می‌کنیم چون نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم مسئولیم

هم‌افزایی

ما با ایجاد بستر به اشتراک‌گذاری تجربیات، سعی داریم همراه با برگزارکنندگان وبینار، برای رسیدن به عدالت آموزشی تلاش کنیم