موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

شیما ترحمی

شیما ترحمی

توسط 9 نفر دنبال می‌شود
تسهیلگر کودک

مشتاق و کنجکاو یادگیری در زمینه مطالعات کودکی و نقش طبیعت در رشد و یادگیری کودک، دارای مدرک کارشناسی ارشد زیست شناسی، تسهیلگر کودک در طبیعت به مدت ۷ سال، برگزارکننده جلسات کتابخوانی و کارگاه‌های آموزشی در زمینه تسهیل ارتباط کودک با طبیعت.

وبینارهای مدرس

مدارس دموکراتیک، فضایی برای یادگیری هنر گفت‌وگو و تبادل نظر با دیگران، تعادل منافع فردی و جمعی، آزادی انتخاب دانش آموزان برای تعیین مسیر یادگیری.
28 شهریور 02 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
مدرسه سادبری‌ولی، مدرسه‌ای است برای عصر حاضر؛ عصری که تغییرات پرشتاب‌اش نیازمند چابکی، انعطاف‌پذیری، خلاقیت و حل‌مسئله کودکانش است.
30 مرداد 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
والد خوب بودن، بچه‌ها را به بزرگسالانی شاد، باهوش و موفق تبدیل نمی‌کند. اما به ساختن نسل جدیدی کمک می‌کند که مقاوم، سازگار و منعطف است. باغبان و نجار
14 تیر 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
چگونه به پرسش های کودکان پاسخ بدهیم، تا روحیه پرسشگری در آن ها شکل گرفته و تقویت شود؟ و توانمند در حل مسئله شوند؟
3 شهریور 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar