موضوعات
سبد خرید (0)

آکادمی روانشناسی حضور

آکادمی روانشناسی حضور

توسط 22 نفر دنبال می‌شود

آکادمی روانشناسی حضور، ارائه دهنده خدمات مشاوره روانشناسی و برگزار کننده دوره های آموزشی برای بهبود کیفیت زندگی و سلامت روح و روان شما گرانقدران می باشد. همچنین شما می توانید از مجله حضور، جهت مطالعه جدیدترین و معتبر ترین مقالات روانشناسی استفاده کنید. در ضمن، هفته ای یکبار به ما سر بزنید که مطالب سایت به طور مداوم به روز می شوند و ممکن است سمینار یا وبیناری جذاب و کاربردی در حال برگزاری باشد! در نهایت می توانید پادکست حضور، محصولی از آکادمی روانشناسی حضور را به طور رایگان گوش کرده و از تمرینات آرامش‌بخش این پادکست، نهایت استفاده را ببرید.

وبینارهای برگزارکننده

وبینار درس های روانشناختی COVID-19 به منظور جمع بندی مشکلات روانشناختی ناشی از کرونا، توسط علیرضا عیوض نژاد برگزار می شود.
24 مرداد 01 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار روانشناسی اعتیاد، وبیناری علمی و آموزشی است که هدف از برگزاری آن آگاه سازی و اطلاع رسانی در مورد ابعاد روانشناختی مواد مخدر و اعتیاد می باشد.
5 خرداد 01 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
برای داشتن حال خوب در زندگی روزمره، برای رهایی از استرس و فشارهای روانی، در وبینار "حس خوب بودن در زمان حال" به صورت رایگان شرکت کنید.
15 اردیبهشت 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
توانایی لذت بردن از زندگی، داشتن احساس خوب در مورد خودمان، توانایی ریسک کردن و رسیدن به اهداف زندگی را در وبینار "بمب عزت نفس شوید!" خواهید آموخت.
19 فروردین 01 - ساعت 22:00
در وبینار 10 تکنیک سریع کاهش استرس، علیرضا عیوض نژاد، به 10 تکنیک ساده، کاربردی و البته سریع! برای مدیریت و کاهش استرس اشاره خواهند کرد.
26 اسفند 00 - ساعت 9:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar