موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
98 مورد یافت شد

همه وبینارها

مرتب‌سازی براساس:
دوره فوق العاده تکنیک های نامگذاری برند برگزار کننده پلتفرم آموزشی مدیران خلاق مدرس دکتر مهرداد انوری
4 مرداد 00 - ساعت 18:30
اهمیت برند سازی، در ظاهر بر همگان مشخص بوده، اما هیچگاه به صورت مستقیم و متمرکز، دلایل این اهمیت واکاوی نشده و مورد بحث قرار نگرفته است.
5 مرداد 00 - ساعت 19:00
به زودی
شما باید یاد بگیرید برای داشتن یک پرسونال برند قدرتمند نیاز دارید یک ردپای درست و مستمر به جا بگذارید. ایمان بهنام برند کوچ در این وبینار شما را ...
10 مرداد 00 - ساعت 19:00
قول برند و وعده برند در برندینگ شخصی نقش اساسی دارد و باید وعده های به جا بدهید تا بتوانید به درستی به آنها عمل کنید. ایمان بهنام برند کوچینگ ...
7 شهریور 00 - ساعت 19:00
برای ساخت یک برند شخصی قدرتمند باید باورهای خودمون رو شناسایی کنیم و از جهتی دیگه باورهای مناسبی برای مخاطب هدفمون بسازیم این دو خط باید موازی ...
10 مهر 00 - ساعت 19:00
هویت و شخصیت دو پایه اصلی یک برند شخصی اصیل و معتبر هستند، در این وبینار من ایمان بهنام برند کوچ در مورد این دو موضوع صحبت میکنم که چطور بوجود ....
9 آبان 00 - ساعت 19:00
استراتژی برند شخصی در لغت به معنای برنامه ­ای بلند مدت برای توسعه و پیشرفت برندی موفق است، تا بدین وسیله بتواند به اهداف مخصوص خود دست یابد.
7 آذر 00 - ساعت 19:00
محتوا نقش مهمی در برند شخصی شما ایفا میکند با تولیدی محتوای هدفمند میتوانید ردپای موثری برای برند سازی شخصی ایجاد کنید و با قدرت و سرعت بیشتری...
12 دی 00 - ساعت 19:00
برگزارکننده پلتفرم آموزشی آنلاین مدیران خلاق www.modirankhallagh.ir
14 تیر 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
برند شخصی شما نیاز به یک جایگاه مناسب دارد، با ساختن یک جایگاه در بازار میتوایند سهم بازار قابل توجهی را برای خود کسب کنید. ایمان بهنام برند کوچ در ..
7 تیر 00 - ساعت 19:00
وبینار کاربردی میکرو برندینگ برای افرادی که میخواهند براحتی بهتر دیده شوند و درآمد بیشتری داشته باشند.
20 خرداد 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
دوره کاربردی آموزشی خلق برند به شما کمک می کند تا گام به گام در مسیر تبدیل شدن به یک برند پرفروش قدم بردارید
18 خرداد 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
پرسونای برند شخصی خود و مخاطب هدف خود را به همراه ایمان بهنام برند کوچ و مشاور برند شخصی پیدا کن و به راحتی تعریف کن در اینصورت زودتر شناخته میشی
10 خرداد 00 - ساعت 19:00
برگزار کننده وبینارهای برندینگ و تبلیغات: پلتفرم آموزشی آنلاین مدیران خلاق www.modirankhallagh.ir
3 خرداد 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
من حتی اسم این وبینارو میزارم بیزینس کوچینگ حمید صباغی با تجربه هاش
29 اردیبهشت 00 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
 

ویدیو و وبینار آموزش برندینگ+ آموزش رایگان و پولی غیرحضوری

 
آموزش برندینگ و برگزاری دوره‌های برندینگ یکی از پرطرفدارترین کلاس‌های آموزشی است که امروزه در سرتاسر کشور به شیوه حضوری یا مجازی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند در آن‌ها شرکت کرده و کسب تجربه کنند.
 
برای آموزش برندینگ لازم است کمی در مورد این رشته و فعالیتی که دارد صحبت کنیم. برندینگ درواقع شاخص کردن یک برند برای یک محصول، خدمات، ناحیه یا سازمان است.
 
این روزها در هر زمینه‌ای برای هر چیزی برندهای کوچک و بزرگی وجود دارد که برخی از آن‌ها ناآشنا و گمنام‌اند و برخی دیگر بسیار سرآمد و معروف. مردم ترجیح می‌دهند برای تأمین نیازهای خود از برندهای آشنا استفاده کنند و می‌توان گفت که حتی مصرف برند به‌نوعی پرستیژ محسوب شده و عاملی است برای کسب منزلت اجتماعی بالاتر.
 
اما چه اتفاقی می‌افتد که یک محصول یا خدمات ناشناس تبدیل به نامی بزرگ و همگانی می‌شود؟ چه پروسه یا فرآیندی طی می‌شود؟ برندینگ یا تجاری‌سازی همان اکسیر جادویی است که در موفق بودن یک نام و نشان تجاری بسیار تأثیرگذار است.
 
در بین نام‌های تجاری که در بازار موجود است آن برندی موفق‌تر خواهد بود که توانایی به خاطر سپردن نام تجاری در ذهن مشتریان را داشته باشد. برندینگ کمک می‌کند که برند شما ملکه ذهن مشتریان شود و در کنار آن سعی دارد که همه‌جوره نیازهای مشتریان را شناسایی کرده و به بهترین شکل آن‌ها رفع کند.
 
برای معرفی برند خود کالا یا خدمات باید معرف باشند. نوع بسته‌بندی، نحوه ارائه، آرم، کیفیت، پشتیبانی و خدمات پس از فروش و ... هر چیزی که با کالای شما سروکار دارد باید به‌خودی‌خود تبلیغ‌کننده باشد.
برندینگ با استراتژی که هدفش ارتقای محصول در سطح بازار است کمک می‌کند که ارزش ذاتی محصول بالاتر رود و درنتیجه سودی که نصیب تولیدکننده می‌شود، سود قابل‌توجهی باشد. علاوه بر آن با حفظ کیفیت محصول، مشتریان نیز به کالا یا خدمات موردنیاز خود در یک کیفیت بسیار عالی دست پیدا می‌کنند.
 
اگر قرار باشد با انجام برندینگ و افزایش مشتریان چیزی از کیفیت محصول کاسته شود قطعاً پس از مرور مدت‌زمان کوتاهی مشتریان کاهش پیدا خواهند کرد حتی اگر استراتژی برندینگ در بهترین شکل خود اجراشده باشد. همگام با توسعه تجاری‌سازی، کیفیت نیز باید رشد کند.
 
برندینگ باید در کنار تبلیغات به معرفی محصول بپردازد و درواقع به شیوه گریزناپذیری با تبلیغات درهم‌آمیخته است. همگام با تجاری‌سازی اعتبار محصولات شما افزایش پیدا می‌کند و چشم‌انداز جدیدی از محصولی که ارائه می‌دهید در ذهن مخاطب ایجاد می‌شود.
 
با توجه به تعاریف و توضیحاتی که ارائه شد متوجه می‌شویم که برندینگ در بازاریابی و علم تجارت جایگاه ویژه‌ای دارد و دانش آن لازمه مارکت های امروزی است. آموزش برندینگ و در کل آموزش برند سازی یکی از انواع آموزش‌هایی است که طرفداران بسیاری داشته و بسیاری از افراد تلاش می‌کنند تا با شرکت در کلاس برندینگ و طی دوره برندینگ کسب‌وکار معتبر و پردرآمدی در آینده برای خود تدارک ببینند.
 
موسسه‌های بسیاری هستند که به آموزش برندینگ می‌پردازند. همچنین شما می‌توانید از طریق آموزش‌های مجازی که به‌صورت ویدیو یا وبینار در اختیارتان قرار می‌گیرد هر آنچه برای برند سازی نیاز دارید را به دست آورید.
 
همچنین در فضای مجازی تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانید از آموزش برند سازی برندینگ به‌صورت رایگان بهره‌مند شوید. به‌هرحال طی این دوره‌ها و یا کسب مدرک از آموزشگاه‌ها و مؤسسات معتبر می‌تواند آینده شغلی خوبی را برایتان تضمین کند.
 
داشتن فن بیان یکی از مواردی است که میتواند به رشد شما در زمینه برندیگ کمک کند؛ شما میتوانید فن بیان خود را با دیدن وبینارهای عالی در زمینه فن بیان را ارتقا دهید.
 
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi