موضوعات
سبد خرید (0)
مرتب‌سازی براساس:
مزایا و معایب بلاگری کتاب
7 اسفند 02 - ساعت 19:00
وبینار رشد ۱۰ برابری کسب و کار در سال جدید
7 اسفند 02 - ساعت 19:00
در این وبینار به همراه آقای تقی مولوی مدیرعامل آژانس سئو اینتن، یاد می‌گیرید چطور باابزارهای داخلی و خارجی بصورت حرفه‌ای تحقیق کلمات کلیدی انجام دهید.
9 اسفند 02 - ساعت 19:00
کتاب نه تنها می‌تواند یک رزومه قدرتمند باشد و جایگاه اجتماعی بالایی برایتان رقم بزند بلکه می‌تواند فروش محصول یا خدمات تخصصی شما را نیز افزایش دهد.
9 اسفند 02 - ساعت 21:00
بازاریابی شبکه‌های اجتماعی Social Media Marketing (SMM) در یک معنای ساده، استفاده از شبکه‌های اجتماعی مختلف و تولید محتوا در آنها برای رسیدن به...
10 اسفند 02 - ساعت 9:30
سئو سایت فروشگاهی یکی مسایل مهم برای افزایش درآمد کاربران است اگر استراتژی آن درست چیده بشه درآمد و بازدید بالایی رو تجربه می کنید.
16 اسفند 02 - ساعت 19:00
اتمام بلیت
وبینار فیوچر مدیا 12 با عنوان "روایت و کنش جمعی" و تدریس میلاد زارعی با محوریت "کنش جمعی‌ و بازار یابی محتوا" برگزار می شود
18 اسفند 02 - ساعت 18:00
در این وبینار راز و رمزهای چندین ریلز میلیونی اینستاگرام را با هم بررسی می‌کنیم.
20 اسفند 02 - ساعت 18:00
هدف اصلی این وبینار افشای رازهای متقاعد سازی است. این رازها در تحقیقات علمی به اثبات رسیده و از راه‌های اخلاقی قابل استفاده می باشد
19 فروردین 03 - ساعت 21:00
ارزیابی تبلیغ و محتوای شما : با این ارزیابی متوجه خواهی شد که چطور می توانید با بهبود ساختار و کلمات نرخ تبدیل و فروش خود را افزایش دهید
5 اسفند 02 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار نفوذ به قلب گوگل به هوش مصنوعی در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی در سئو است. اینکه چطور می‌توانیم با کمک فناوری هوش مصنوعی، سایت را سئو کنیم؟
3 اسفند 02 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار مدیریت کمپین (استراتژی)
3 اسفند 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به بررسی دقیق وظایف یک سئوکار می پردازیم. همچنین با پاسخ دادن به سوالات سئوکاران به یک نتیجه مطلوب در این زمینه خواهیم رسید.
2 اسفند 02 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
چگونه با بهره‌گیری از دانش کپی‌رایتینگ عملکرد خود در بخش‌های مختلف زندگی شخصی و کسب‌وکارمان را بهبود بخشیم؟
1 اسفند 02 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
کسب درآمد دلاری با تولید محتوای متنی انگلیسی در این کارگاه اموزشی یاد می گیریم چطور با دانش مقدماتی زبان انگلیسی، تولید محتوای انگلیسی کنیم
29 بهمن 02 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است

بی‌شک تا به حال اصطلاح "بازاریابی محتوا" را زیاد شنیده‌اید. در ابتدا سعی شده است تا مفهوم کلی از بازاریابی محتوا ( content marketing ) را شرح دهیم. در ادامه به تمایز میان بازاریابی محتوا و استراتژی بازاریابی در کسب و کارها اشاره می‌کنیم و به دلایل اهمیت بازاریابی محتوا می پردازیم. در نهایت نیز با معرفی منتخبی از دوره بازاریابی محتوا، شما را در این مسیر راهنمایی می‌کنیم.

تعریف بازاریابی محتوا ( content marketing )

بازاریابی محتوا در واقع شاخه‌ای از آموزش بازاریابی دیجیتال است که بر مبنای توسعه کسب و کار و تجارت قرار دارد. هدف اصلی بازاریابی محتوا را می‌توان جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان و کاربران قبلی در نظر گرفت. اگر بخواهیم بصورت ساده‌تر بازاریابی محتوا را توضیح دهیم، در واقع مشتریان را مجبور به خرید محصول نمی‌کنیم اما با ارائه محتوای ارزشمند، به آن‌ها کمک می‌کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرند و شاید بهترین تصمیم آن‌ها خرید محصول شما باشد.

نکات طلایی در بازاریابی محتوا

  • محتوا برای چه نوع مخاطبی تولید می‌شود؟
  • محتوا قرار است تا کدام مشکل مشتری یا کاربر را حل کند و در نهایت چه سودی برای او دارد؟
  • محتوا قرار است به چه صورت منحصر به فرد شود؟
  • انتشار محتواها در چه محیطی است؟
  • نحوه برنامه‌ریزی و مدیریت ایجاد محتواها چگونه است؟

تمایز میان بازاریابی تبلیغات و محتوا

شاید در ابتدا و قبل از خواندن این مطلب، به درستی تمایز میان بازاریابی تبلیغات با محتوا را درک نکنید. به‌طور خلاصه می‌توان گفت تفاوت اصلی در اجبار یا تشویق مشتری برای خرید است. اگر بخواهیم بطور ساده‌تر توضیح دهیم، در بازاریابی محتوا، اجبار و یا ایجاد مزاحمت مشتری برای خرید محصول وجود ندارد و تنها با ارائه محتوای ارزشمند از محصول، مشتری و مخاطب را تشویق به خرید از راه درست می‌نمایید. همچنین در بازاریابی تبلیغات، هزینه‌هایی زیادی را محتمل خواهیم شد اما در بازاریابی محتوا بدین شکل نیست.

دلایل اهمیت بازاریابی محتوا

اعتماد سازی در مشتریان

بطور کلی هرچقدر که مشتریان و کاربران به محتوای شما اعتماد کنند، میزان خرید محصول شما توسط آن‌ها افزایش می‌یابد. در کسب و کار خود سعی کنید محتواها را بطور دائم ارائه دهید. این کار علاوه بر اعتماد سازی در مشتریان، موجب علاقه آن‌ها به برند شما نیز می‌شود. اگر به دنبال افزایش آگاهی از برند می باشید آموزش های انلاین برند و برند سازی را دنبال نمایید.

اطلاع از برند ( Brand Awareness )

یکی از مهم‌ترین اهداف بازاریابی محتوا، شناساندن برند به مخاطبان است. شما قادر خواهید بود با ارائه محتوای ارزشمند، واکنش مشتریان را نسبت به محصول و کالای خود تغییر دهید. راه‌های زیادی برای ارائه برند برای کاربران وجود دارد، مانند: ویدئوهای مورد پسند، اینفوگرافیک و وبینارها و دوره‌ها، که در نهایت موجب  آگاهی کاربران از محصول شما خواهد شد. همچنین پس از انجام این فعالیت‌ها، می‌توانید میزان آگاهی و اطلاع از برند خود را از طریقه‌های زیر مشاهده کنید.

  1. میزان تغییر ترافیک وب سایت
  2. تخمین میزان سرچ‌ها و جستجوهای نام برند و شرکت در شبکه‌های اجتماعی
  3. ایجاد نظرسنجی در وب سایت

سئو ( SEO )

زمانی که شما قادر به تولید یک محتوای با کیفیت و ارزشمند باشید، به تبع آن میزان بازدید از وب سایتتان افزایش می‌یابد. به‌طور کلی الگوریتم‌های موتور جستجو تغییر می‌کنند. اگر شما محتواهای با کیفیت زیادی را با کلیدوارژه‌های مرتبط تولید کنید، به مرور زمان در موتورهای جستجو، رتبه‌های بالاتری را کسب خواهید نمود که این موضوع کمک می‌کند تا توسط بهسازی سئو ( SEO )، بهتر دیده شوید.

دوره آنلاین بازاریابی محتوا

در قسمت قبلی میزان اهمیت بازاریابی محتوا در کسب و کارها بیان شد. با توجه به اینکه اکثر کسب و کارها به سمت مجازی شدن پیش می‌روند و کاربران زیادی نیز به دنبال کسب مهارت و پولسازی هستند، دوره کانتنت مارکتینگ یا بازاریابی محتوا توسط آموزشگاه‌ها و موسسات زیادی در حال برگزاری است. در ادامه نیز منتخبی از وبینارها و دوره بازاریابی محتوا معرفی می‌شوند.

در ابتدا سعی شد تا توضیح مختصری در ارتباط با مفهوم بازیابی محتوا داده شود. در ادامه نکات طلایی که در کانتنت مارکتینگ باید رعایت شود را شرح دادیم. در انتها نیز با توجه به پیش‌روی کسب و کارها به سمت مجازی شدن، منتخبی از وبینارها و دوره بازاریابی محتوا برای شما آورده شد تا بتوانیم در این راستا شما را همراهی کنیم.

با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar