موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

وبینارهای دسته بندی بازاریابی

(4986 مورد یافت شد)
مرتب‌سازی براساس:
کارگاه آموزشی استراتژی محتوایی با حضور استاد برجسته جناب آقای دکتر محسن قلی‌زاده ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌ها برگزار می‌شود.
1 مهر 02 - ساعت 15:00
آموزش مدیریت محتوا و آشنایی با مهارت‌های مورد نیاز مدیر محتوا برای استخدام شدن در کسب‌وکارهایی که نیاز به بازاریابی محتوایی دارند. مدرس: حسین بابایی
1 مهر 02 - ساعت 19:00
چطور فقط با یک کلیک کاملا رایگان تبلیغ کنیم؟!!
2 مهر 02 - ساعت 20:20
تصور کن سال 1402 رو به پایانه و چیزی نمونده 1403 شروع بشه و تو به عنوان مدرس درآمدت بیشتر نشده و بیزنست رشدی نکرده. من همراهیت می کنم این اتفاق نیوفته
29 شهریور 02 - ساعت 18:00
مفاهیم پایه‌ای مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ را بیاموزید تا دقیق بدانید وظیفه شما به عنوان یک متخصص دیجیتال مارکتینگ چیست؟
3 مهر 02 - ساعت 17:00
در این دوره clarity کالج تپسل، قرار است در مورد این ابزار مهم رفتارشناسی کاربران صحبت کنیم کرده و نحوه کار با آن را آموزش دهیم.
3 مهر 02 - ساعت 19:00
برای سئو سایت املاک و مستغلاتت چکارهایی کردی و چه نتایجی گرفتی، بیا تو وبینار سئو و بهینه سازی سایت‌های املاک و مستغلات در موردش صحبت کنیم.
11 مهر 02 - ساعت 10:00
در وبینار افزایش فروش سالانه تا 313.8% با کارخانه فروش به شما آموزش می‌دهیم که چگونه فروش خود را به صورت کاربردی متحول کنید.
3 مهر 02 - ساعت 19:00
اتمام بلیت
اگه به عنوان نویسنده محتوا می‌خوای یه سرپرست محتوا حرفه‌ای بشی یا تغییر فیلد بدی و وارد حوزه سئو بشی، این وبینار مهم‌ترین چیزیه که برای شروع لازم داری
3 مهر 02 - ساعت 19:30
در این دوره، از نقطه صفر تا طراحی و اجرای کمپین‌های سرچ ادز و در نهایت طراحی استراتژی گوگل ادز برای کسب‌وکارهای B2B و B2C، صحبت خواهیم کرد.
22 مهر 02 - ساعت 19:00
فروش +۱۰۰میلیون در ۶ ساعت بدون نیاز به کارمند و تیم فروش فقط با یک کلیک!!!
3 مهر 02 - ساعت 20:20
تکنیک‌های عنوان نویسی پیشرفته به شما کمک می‌کند تا توجه مخاطبان را جلب کنید و تبلیغ پُرفروش‌تری بسازید
3 مهر 02 - ساعت 21:00
با شرکت در این وبینار میتوانیم نیچ مارکت ایده آلمان را پیدا کنیم، خیلی زود برندمان را بسازیم و به درآمد بالا برسیم
7 مهر 02 - ساعت 10:00
اگر گمان میکنید KPI های سئو وبسایتتان را درست مشخص کردید، پیشنهاد میکنیم در این وبینار شرکت کنید. شاید متوجه اشتباهتان بشوید!
4 مهر 02 - ساعت 18:00
نقش ضروری مدل‌های بازاریابی در برنامه‌ریزی و مدیریت موثر فعالیت‌های بازاریابی
4 مهر 02 - ساعت 19:00
مذاکرات تجاری با شرکای چینی بایستی متناسب با نیازها و مطالبات شما و بر پایه پروتکل های استاندارد صورت بگیرد که در این وبینار به آنها اشاره میشود
29 آذر 02 - ساعت 18:00
این وبینار با هدف بالا بردن آگاهی در جهت گوش سپاری به سوشال مدیا برگزار گردیده و نیاز به هیچ گونه پیش واطلاعات قبلی ندارد.
4 مهر 02 - ساعت 19:00
وبینار رایگان زیست در روزگار بحران‌ها و معرفی ابزارهای مدیریت بحران
4 مهر 02 - ساعت 19:00
فروش به سبک چالشگر ( آخرین متد فروش برای شرکتهای B2B) در این دوره شما با اصول متدولوژی چالشگر و روش اجرای آن در سازمان فروش خود آشنا می شوید
5 مهر 02 - ساعت 18:00
بررسی تفاوت کسب و کارهای موفق در نحوه ارائه خدمات یا محصولاتشان آموزش مرحله به مرحله ایجاد مزیت رقابتی هوشمندانه
4 مهر 02 - ساعت 20:00
کتاب نه تنها می‌تواند یک رزومه قدرتمند باشد و جایگاه اجتماعی بالایی برایتان رقم بزند بلکه می‌تواند فروش محصول یا خدمات تخصصی شما را نیز افزایش دهد.
4 مهر 02 - ساعت 21:00

دوره بازاریابی; 1000 دوره آموزشی بازاریابی فارسی (رایگان و پولی)

موثرترین عامل برای بهره وری هر کمپانی اجرای اصولی شیوه های بازاریابی نوین و آشنایی با تکنیک ها استراتژی های آن است. عملا بدون اجرای برنامه بازاریابی، موفقیت یک سیستم غیر ممکن خواهد شد. زیرا بازاریابی سبب سبب می شود تولید کننده شناخت کافی از نیازهای بازار و مصرف کننده داشته و دسترسی به محصولات تولیدی را برای مصرف کننده آسان تر خواهد کرد. موفقیت هر سازمان به میزان فروش آن بستگی دارد. و دستیابی به فروش بالا نیز منوط به دانش کافی در مورد بازار، انواع کانال ها توزیع، تکنیک ها و استراتژی های بازاریابی، تکنیک های قیمت گذاری و ارتباطی است. استفاده از دوره بازاریابی به مدیران فرصت می دهد که بتوانند علاوه بر مدیریت کارمندان، میزان فروش خود را ارتقا دهند. 

توانایی های ضروری در مدیریت بخش فروش و بازاریابی

مدیر بخش فروش و بازاریابی باید توانایی بالایی در مدیریت کل بخش و استفاده از تکنیک های فروش داشته باشد. علاوه بر این، او باید با مواردی از جمله نیازهای بازار، سلایق مشتریان، روانشناسی بازار، اصول قیمت گذاری، پیش بینی و برنامه ریزی فروش، نحوه تبلیغات مستقیم و غیرمستقیم، اهمیت استفاده از رسانه های مختلف برای افزایش میزان فروش، طراحی برنامه های بازاریابی، آشنایی با بازارهای بین المللی هدف، کاملا آشنا باشد. 

دانش کافی در موارد فوق، می تواند تضمینی برای تجارت سودمند باشد. در نگاه اول ممکن است بهره مندی از توانایی های فوق دشوار به نظر برسد. اما استفاده از دوره بازیابی و فروش می تواند توانمندی های راهبردی مدیر را افزایش دهد. آموزش های ارائه شده در این دوره ها متغیر است. در نتیجه، مدیران فروش و روسای تیم ها بازاریابی می توانند با توجه به نیاز خود نوع آموزشی را انتخاب کنند. 

دوره های بازاریابی و فروش

یکی از دوره هایی که می تواند فروش هر شرکت و مجموعه را متحول کند سپری کردن دوره های بازاریابی و فروش است. تکنیک هایی در این دوره ها آموزش داده می شود که به مدیران کمک می کند با استفاده از دانش بالا، مراحل مختلف از جمله تحقیقات بازار و بررسی کانال های توزیع تا تبلیغات و فروش را به خوبی مدیریت و اجرا کنند. به عبارت ساده، این دوره توانایی لازم برای شناسایی احتیاجات بازار و در دست گرفتن نبض فروش را در اختیار مدیران قرار خواهد داد.

آشنایی با دوره بازاریابی

به دلیل افزایش رقابت به تولیدکنندگان و شرکت های تجاری مختلف، ماندگاری در عرصه رقابت بسیار دشوار است. شرکت ها و سازمان هایی می تواند در این عرصه عملکردی موفق داشته باشند که تیم فروش و بازاریابی موفقی داشته باشند. به دلیل رابطه مستقیم بازاریابی با روان فرد و جامعه نمی توان بدون آگاهی از تکنیک ها و استراتژی های فروش، بازخورد موفقی داشت. علاوه بر این، گستردگی این حوزه سبب ضرورت نیاز به آموزش های مختلف در حین دوره بازاریابی شده است. 

در یک دسته بندی ساده و تنها به منظور بیان انواع آموزش های ارائه شده در دوره بازاریابی می توان به موارد زیر اشاره کرد: مدیریت زمان و تعرفه، مدیریت استراتژیک، تحقیقات بازاریابی، مبانی اصلی بازاریابی ، مدیریت برند سازی، رفتار مصرف کننده، مذاکره و چانه زنی، بازاریابی تلفنی، طراحی بازاریابی، مدیریت فروش، مهندسی فروش، ویزیتوری حرفه ای، مهندسی تبلیغات، و مدیریت استراتژیک. البته به یاد داشته باشید موارد فوق تنها بخشی از متدهای ارائه شده در این دوره های آموزشی هستند. انتخاب هر دوره آموزشی فروش با توجه به علاقه و انتخاب فرد متغیر خواهد بود. 

دوره مدیریت بازاریابی

هدف این دوره، کمک به مدیریت حرفه ای کسب و کار است. در این دوره ، اصول و روش های برنامه ریزی، اجرا و توسعه استراتژی های بازاریابی، و تجزیه و تحلیل های تجاری آموزش داده خواهد شد. هر فردی پس از اتمام این دوره، آشنایی کامل با مفاهیمی نظیر اندازه گیری تقاضا،  شناسایی ابزار تبلیغات و نحوه بکارگیری آنها، مفاهیم فروش، و سیستم های بازرگانی بین المللی خواهد داشت. بعلاوه، چنین فردی می تواند از آموخته های خود به صورت عملی در جهت ارتقای عملکرد تجاری سازمان خود بهره بگیرد. 

با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar