موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کنترل خشم و رسیدن به آرامش

وبینار کنترل خشم و رسیدن به آرامش

وبینار کنترل خشم و رسیدن به آرامش

ذخیره کردن
وبینار کنترل خشم و رسیدن به آرامش
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

نمیشه خشم و عصبانیت را از وجودمان پاک کنیم؛ چون جزئی از احساسات ما هستند که خداوند به صورت غریضی در درون همه ما قرار داده است اما می توان کنترل آن را بدست گرفت. 

من و شما هم مثل همه مردم دیگر این جامعه از صبح تا شب با موارد ریز و درشت بسیاری مواجه هستیم که خشم و عصبانیت ما را تحریک می کنند؛ از ترافیک و شلوغی مترو گرفته تا بحث با مشتری و ارباب رجوع ، از زیاده خواهی های مدیرو فرزند و دوستان گرفته تا فشارهای اقتصادی، از بی فرهنگی یک سری از شهروندان گرفته تا هجمه های اخبار منفی در شبکه های مجازی. 

اگر بخواهیم تعداد دفعاتی که در یک روز عصبانی می شویم را یادداشت کنیم، فکر می کنم باید ماهانه یکی دو دفتر صدبرگ را سیاه کنیم.

 

حال با این وضعیت برنامه شما برای حفاظت از سیستم عصبی و روان تان چیست؟ می دانید چطور می توانیم کمتر عصبانی شویم؟ اصلاً چه اتفاقی در مغز ما رخ می دهد که عصبانی می شویم؟ 

اگر بدانیم در مغز ما چه اتفاقاتی رخ می دهد که منجر به عصبانیت ما می شود، قطعاً خیلی راحت تر می توانیم کنترل شرایط را بدست بگیریم و خود را به ساحل آرامش نزدیک تر کنیم.

مطالبی که قراره در این وبینار بیان شوند، هم به من و هم به افراد بسیار دیگری کمک کرده اند تا بتوانیم خشم و عصبانیت خود را کنترل کنیم و هم به آرامش بیشتری در زندگی دست یابیم.

پیشنهاد می کنم اگر شما هم قصد دارید خشم خود را مدیریت کنید و به آرامش برسید، حتماً  حتماً در این وبینار بی نظیر حضور داشته باشید.

 

 
سرفصل‌های وبینار

 

 
مخاطبین

فرقی نمی کند که در چه جایگاه و در چه سِنی هستید، فرقی نمی کند مرد هستید یا زن، فرقی نمی کند مدیر هستید یا کارمند، خانه دار هستید یا شاغل، دانشجو هستید یا حتی بی کار

چرا که همه ما در زندگی به آرامش نیاز داریم و باید خود را به مهارتهایی مجهز کنیم تا در شرایط خاص بتوانید عصبانیت و  خشم خود را کنترل کنیم

پس قطعاً این وبینار به شما هم کمک خواهد کرد تا زندگی بهتری را تجربه کنید

 

 
ایرج شرفی
ایرج شرفی

مربی و مدرس مهارتهای ارتباطی و هوش کلامی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.5 از 5
4.5 از 5 ( 8 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار کنترل خشم و رسیدن به آرامش
سه‌شنبه 19 فروردین 1399
ساعت 20:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: ایرج شرفی
adds-cart
 انتخاب بلیت