موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مسعود چیتگرها

مسعود چیتگرها

توسط 42 نفر دنبال می‌شود
مربی تغییر

وبینارهای مدرس

این وبینار ۱۹ ابزاری را معرفی می‌کند که شما می‌توانید برای تغییر و تحول در کسب‌وکار یا سازمان‌تان به کار بگیرید و رشد کنید.
17 شهریور 01 - ساعت 12:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار درباره‌ی استفاده درست از تقویم برای رشد و دگرگونی زندگی خود صحبت می‌کنیم.
7 مهر 00 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار با شرایط و ضوابط ورود به شبکه هم‌آفرینی دگرگونی (شهد) و کار در آن آشنا می‌شوید.
9 خرداد 00 - ساعت 19:00
وقتی می‌خواهید و اراده می‌کنید که تغییر کنید، باید قطب‌نمای جهت‌یابی خود را برای دستیابی به حداکثر منافع بسازید. این وبینار درباره این جهت‌یابی است.
29 آذر 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
گفته‌اند در هزاره سوم تنها عنصر ثابت، تغییر است. ولی به واقع تغییر چیست؟ و چرا لازم است؟ چگونه می‌توانیم یک برنامه اجرایی موفق برای تغییر داشته باشیم
22 آذر 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
جعبه‌ابزار فردی محصولی جامع و فراگیر که براساس ۳ بخش، ۹ مرحله و ۴۳ ابزار برای رشد فردی طراحی شده و در این وبینار به معرفی آن می‌پردازیم.
12 مهر 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار با ابزارهای رهبری کاروگسب‌ و یک سیستم نوین مدیریت آشنا می‌شوید که در قالب جعبه‌ابزار رهبران یکپارچگی و هارمونی بین آنها را فراهم می‌کند.
31 شهریور 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
جعبه‌ابزارهای تغییر از سطح ۱ تا ۵ راهکارهای عملی، کاربردی و کارآفرینانه برای عضویت در یک شبکه همکاری دگرگونی برای اجرای الگوی جنبش هارمونی تغییر است.
24 شهریور 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
سازمان و کاروکاسبی در دوره کرونا تأثیر زیادی را داشته‌اند و تغییر برای آن‌ها جدی است. این تغییر ابعاد مختلفی برای آن‌ها خواهد داشت که بایستی بررسی شود
24 شهریور 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
مدیریت ۲.۰ سطح بالای نوآوری است. یعنی اگر بتوانیم ابزارهای مدیریت را نوآوری کنیم، بقیه سطوح پایین‌تر را خواهیم داشت. چون که ۱۰۰ آمد ۹۰ هم پیش ماست!
17 شهریور 99 - ساعت 17:00
تغییر به جنبش، هارمونی و تبدیل شما از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب بستگی دارد، اما امروزه مهم‌تر از تغییر، هارمونی است.
3 شهریور 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
تغییر با سه عنصر مقاومت، ترس و ریسک روبرو است. ما نسبت به تغییر مقاومت داریم، از آن می‌ترسیم و در نهایت، نمی‌خواهیم ریسک تغییر را بپذیریم. چه باید کرد
10 شهریور 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar