موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علیرضا طائی

علیرضا طائی

توسط 66 نفر دنبال می‌شود
روانشناس،نویسنده و مدرس مهارت های زندگی و ارتباطی

وبینارهای مدرس

آغاز هر ارتباط نیاز به شناخت و داشتن سواد در مورد آن است. آگاهی و کسب سواد رابطی به ما کمک می کند روابط بهتری با دیگران بسازیم.
5 مرداد 01 - ساعت 19:00
عزت نفس، سیستم ایمنی خودآگاهی است و برای ما قدرت، مقاومت و توانایی احیا به ارمغان می آورد.
28 اردیبهشت 01 - ساعت 19:30
هر دارویی دستور عملی برای مصرف داره!روابط هم دقیقا مثل همین موضوع هست!نیاز است دستور عمل را دانسته تا کمتر دچار اشتباه و مشکل در روابط خود شویم!
25 اسفند 00 - ساعت 19:30
برای کاهش درصد خطا و افزایش احتمال موفقیت در انتخاب همسر، احتیاج به راه‌کارهایی است که به فرد در انتخاب همراه مناسب جهت زندگی آینده‌اش کمک کند.
29 بهمن 00 - ساعت 19:00
آغاز هر ارتباط نیاز به شناخت و داشتن سواد در مورد آن است.آگاهی و کسب سواد رابطی به ما کمک می کند روابط بهتری با دیگران بسازیم.
8 دی 00 - ساعت 19:00
استرس مستقیم یا غیر مستقیم علت هشتاد درصد بیماریهاست،اگر نتوانیم راه راه مدیریت و کم رنگ کردن استرس های روزانه را بیاموزیم ممکن است دچار مشکل شویم.
8 شهریور 00 - ساعت 20:00
کسانی که به دنبال جذب نیرو هستند کسانی را استخدام می کنندکه قدرت فن بیان بالایی دارند!با تقویت فن بیان خود دیگران را به خودجذب کنید وآسان استخدام شوید
3 اردیبهشت 00 - ساعت 20:45
خودشناسی اساس و پایه رشد وتوسعه مهارت های فردی میباشد،هر انسانی برای موفقیت خود،باید خود را بشناسد تابتواند با توجه به این شناخت به سمت اهداف خود برود
25 دی 99 - ساعت 19:30
روزانه هزاران فکرمختلف واردذهن ما می شود.،که اگرآگاه نباشیم می تواند ذهن ما را به منفی کند در این وبینار یاد میگیریداین افکار را به چه شکل مدیریت کنید
13 آذر 99 - ساعت 20:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar