موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

بهنام براتی

بهنام براتی

توسط 42 نفر دنبال می‌شود
کوچ توسعه فردی و سازمانی

داستان من، شاید جزو یکی از آن چرخش‌های مثبت دهه‌ی سی‌سالگی آدم‌هاست. از مهندسی شیمی دانشگاه شریف شروع کردم و با چندین سال سابقه کار در یکی از معتبرترین شرکت‌های بین‌المللی نفتی، کوچینگ را به عنوان مسیر تعالی خودم و تاثیرگذاری بیشتر در محیط پیرامونم انتخاب کردم. بعد از گذراندن دوره‌های تخصصی آموزش کوچینگ در ایران، برای گسترش دانش و مهارت‌هایم وارد سطوح بین‌المللی آموزش شدم. با گذراندن دوره‌ی تخصصی کوچینگ مدیران ارشد در موسسه Marshall Goldsmith Coaching فعالیت خود را به عنوان تنها کوچ دارنده‌ی مدرک این موسسه در ایران ادامه دادم. در حال حاضر خدمات کوچینگ خود را به دو صورت ارائه می‌دهم: در شاخه‌ی کوچینگ سازمانی به راهبران و مدیران سازمان‌ها و در شاخه‌ی کوچینگ توسعه فردی به افرادی که خواستار ایجاد تغییر مثبت و ماندگار در زندگی‌شان هستند. من ماموریت ساده‌ای دارم. می‌خواهم دنیا را جای بهتری کنم. می‌خواهم شما را همراهی کنم تا زندگی خود را کمی بهتر کنید. با سال‌ها تجربه‌ی کار کردن با افراد، من به شما کمک می‌کنم تا با غلبه بر باورها و رفتارهای محدود‌کننده به موفقیت، شادمانی و رضایتمندی بیشتری دست پیدا کنید. و این گونه جهانی بهتر برای خودم، شما و حتی افرادی که در فاصله‌ی نزدیکی با شما قرار دارند (از خانواده گرفته تا کارکنان و همکاران) خلق کنم.

وبینارهای مدرس

در این وبینار به بیان دلایل نیاز به "چرایی" و اهداف غایی اصیل در زندگی، روش‌هایی را برای دستیابی به چرایی موانع رسیدن به این اهداف خواهیم پرداخت.
15 شهریور 01 - ساعت 21:00
در این وبینار مفاهیمی چون شجاعت هیجانی، حل مسئله، صداقت، اهمال‌کاری و کمالگرایی بیان خواهد شد تا از آن‌ها برای افزایش عملکرد استفاده کنیم.
18 مرداد 01 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار مفاهیمی چون شجاعت هیجانی، حل مسئله، صداقت، ریسک‌پذیری و حتی پذیرش درد بیان خواهد شد تا از آن‌ها برای الهام بخشیدن به دیگران استفاده کنیم
12 تیر 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
مهارت‌هایی که از جایگاه مشارکت‌ در تیم از ما فردی مؤثر می‌سازد، تنها مهارت‌هایی نیستند که در نقش یک مدیر مؤثر به آن نیاز داریم.
11 اردیبهشت 01 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
اغلب افراد در ابتدای سال جدید هدف‌گذاری می‌کنند، اما درصد بالایی از ایشان دنبال کردن اهداف را رها می‌کنند. می‌خواهیم جزو این دسته نباشیم.
7 فروردین 01 - ساعت 19:00
شرکت‌ها در سرتاسر جهان به طور متوسط ​​سالانه ۳۶۶ میلیارد دلار برای آموزش و توسعه‌ رهبری هزینه می‌کنند، اما اکثر این برنامه‌ها در درازمدت موفق نمی‌شوند
8 اسفند 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
آیا در محیط پرتنش و رقابتی محل کار درگیر افکار و احساساتی مثل ناکافی بودن می‌شوید؟ به شما می‌گوییم چطور در مقابل آن از خود بیشتر مراقبت کنید.
28 آذر 00 - ساعت 11:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar