موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مرکز حقوق کیفری بین المللی ایران

مرکز حقوق کیفری بین المللی ایران

توسط 44 نفر دنبال می‌شود

مرکز حقوق کیفری بین المللی ایران در جولای ۲۰۱۴ میلادی به عنوان یک موسسه غیر دولتی در کشور هلند تاسیس و با هدف توسعه آموزه های عدالت کیفری بین المللی برای مخاطبان فارسی زبان آغاز به کار نمود. این موسسه هلندی دارای مقام مشورتی سازمان ملل متحد و همچنین عضو ائتلاف بین المللی برای دیوان کیفری بین المللی می باشد. نمایندگی مرکز حقوق کیفری بین المللی ایران در تهران در سال ۱۳۹۹ پس از اخذ مجوز فعالیت از وزرات کشور به عنوان یک سازمان مردم نهاد ثبت و فعالیت خود را آغاز نموده است. لازم به ذکر است مرکز هیچ گونه ارتباطی با نهادهای داخلی با اسامی مشابه مانند انجمن علمی و مانند آن که بعد از تاسیس مرکز آغاز به کار کرده اند ندارد.

وبینارهای برگزارکننده

مرکز حقوق کیفری بین المللی ایران با مشارکت موسسه علوم جزایی و جرم شناسی دانشگاه تهران نخستین مدرسه بهاره دیوان کیفری بین المللی را برگزار می کند
4 اردیبهشت 00 - ساعت 12:30
این وبینار برگزار شده است
گرامی داشت بیست و پنجمین سالگرد نسل کشی مسلمانان در سربرنیستای بوسنی
1 شهریور 99 - ساعت 16:30
این وبینار برگزار شده است
سومین دوره آموزشی «آشنائی با دیوان کیفری بین المللی» با مشارکت «مرکز حقوق کیفری بین المللی ایران» و «موسسه تحقیقات علوم جزا و جرم شناسی»
21 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi