موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
17 مورد یافت شد

همه وبینارها

خانه همه وبینارها

افزایش عزت نفس

مرتب‌سازی براساس:
اگر بی احترامی را تحمل کنید به شما بی احترامی خواهد شد.اگر دیرآمدن و بدقولی دیگران را تحمل کنید دیر سر قرار میان و... اگر خجولی کنیم ضرر خواهیم کرد.
17 اسفند 99 - ساعت 20:00
عزت نفس، اسکلت وجودی انسان است که ما برای مقابله با مشکلات،چالش ها،ترس ها،روابط عاطفی ،حال خوب،زندگی،موفقیت،خودسازی در زندگی مان به آن نیاز داریم.
19 اسفند 99 - ساعت 19:30
کسی که برای زندگی کردن (چرا)یی دارد از عهده هر (چطور)ی بر خواهد آمد. با ما همراه باشید تا بتوانید با 4 مهارت مهم قرن بیست و یکم راحت تر زندگی کنید.
5 اسفند 99 - ساعت 19:00
به زودی
چطوری می‌تونم ارتباط خوبی با فرزندم برقرار کنم؟ چطوری می‌تونم به افزایش عزت نفس فرزندم کمک کنم؟ چیکار کنم بد رفتاری های فرزندم کم بشه؟ 
29 بهمن 99 - ساعت 16:00
عزت‌نفس یعنی باور اینکه شادبودن حق من است و احساس ارزشمندبودن کاملا طبیعی است. من هم مثل دیگران لیاقت زندگی خوب را دارم.
27 بهمن 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار یاد می گیرید چطور اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و چطور با عزت نفس بالا رفتار کنید
16 بهمن 99 - ساعت 20:00
اغلب درخت وجودی خودمون رو رها کردیم و اونم داره خشک میشه ولی با تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس ما این درخت رو بارور خواهیم کرد تا به خواسته هامون برسیم
17 دی 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
زیر چتر اعتماد به نفس برای در امان ماندن از ناراحتی، افسردگی، استرس، بی ارزشی، باورمند نبودن و ترس است. چتر اعتماد به نفس برای ما آرامش خیال دارد.
27 آبان 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
چگونه اعتماد به نفس پیدا کنیم و و خودمان را دوست داشتنی و ارزشمند بدانیم ؟با اعتماد به نفس و عزت نفس می توانید اهداف و رویاهای بزرگتان را عملی کنید
15 آبان 99 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
رفع خجالت در محل کار و شغل
12 شهریور 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
شادی و عشق ورزیدن به خودو همه یکی از نیازهای اصلی زندگی هست که در این وبینار آموزش می دهیم که چگونه با تقویت عزت نفس احساس شادی بیشتری تجربه کنیم.
31 مرداد 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
یک دوره بی نظیر، علمی، کاملاً بومی شده و کاربردی! لطفا با ما همراه باشید و سرمایه گذاری مطمئنی روی خودتان انجام دهید...
6 مرداد 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
اگربه پیشرفت خود در زندگی ،ثروت وروابط سالم اهمیت می دهید این وبینار مناسب شماست
30 تیر 99 - ساعت 20:00
اگر دوست داری به احساس باورمندی درونی ،به احساس قدرت و توانمندی درونی خودت دست پیدا کنی ،راه رو شروع کن،قدم بردار و با ما همراه شو
29 تیر 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
ما به شما کمک میکنیم تا خود حقیقیتان را بشناسید، رشد بدید و در مسیر درست انجام رسالتتون به بهترین شکل زندگی کنید و موفقیت و رضایت درونی را تجربه کنید
26 تیر 99 - ساعت 16:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi