موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
159 مورد یافت شد

وبینار های دسته‌بندی برند سازی شخصی

مرتب‌سازی براساس:
با افزایش محبوبیت اینفلوئنسر مارکتینگ در دنیا سالیانه میلیاردها دلار برای تبلیغات در این بستر هزینه می‌شود.
1 بهمن 00 - ساعت 12:00
با شرکت در این وبینار دیگه دغه دغه ای فروش بیمه های زندگی را نداری 4 فرمول کلیدی که هر مشتری را به راحتی متقاعد به خرید بیمه زندگی میکنی
3 بهمن 00 - ساعت 20:00
سلام امیدوارم همتون پایتون رو بشناسید ! آ .... یعنی می خواید بگید پایتون رو نمیشناسید ؟ اشکالی نداره ما اینجاییم که همه چی رو بهتون یاد بدیم نگران ...
5 بهمن 00 - ساعت 17:00
در جایی که هستید با هر توانایی که دارید میتوانید به نسخه ی بهتری از خود تبدیل شوید. برندنیگ بطور مستقیم با افزایش درآمد شما در ارتباط است.
7 بهمن 00 - ساعت 15:00
من در این وبینار در مورد کشف، ساخت و تولید و سیستم سازی محصول برند شخصی صحبت میکنم و راهنماییتون میکنم که برای پرسونال برند خودتون بهترین محصول ...
10 بهمن 00 - ساعت 19:00
به زودی
برند چیست ؟ انواع برند اجزا و ارکان برند چرا برندسازی کنیم ؟ از چه زمانی برندسازی را آغاز کنیم مدیریت و حفاظت از برند قوانین مربوط به ثبت و حفاظت
12 بهمن 00 - ساعت 13:00
همه فکر میکنند باید ابتدا برای سایتشان تولید محتوا کنند امااااااااااا  قبل از تولید محتوا شما باید تحقیق کلمه کلیدی را انجام دهید بعد از تحقیق کلمه ک
27 بهمن 00 - ساعت 22:00
فریلنسر به کسی میگویند که مهارتی دارد و از مهارتش کسب درآمد میکند.خیلی از افراد دره هایحرفه ای گذرانده اند و مهارت هایی دارند اما نمیتوانند از این
4 اسفند 00 - ساعت 22:00
هویت بصری را لباس یک برند و پرسونال برند میتوان نام برد، هر چقدر این هویت جا افتاده تر و منظم تر یک پارچه تر باشد برندی زیباتر و به یادماندنی تر دارید
7 اسفند 00 - ساعت 19:00
به زودی
در این وبینار قراره در مورد چالش های کسب و کار ها در ایران صحبت کنیم و استراتژی هایی که باعث حل این چالش ها می شود را بررسی کنیم.
30 دی 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
آموزش فروش در دوران رکود با دکتر سلام فروغیان
28 دی 00 - ساعت 21:30
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار قراره در مورد چالش های کسب و کار ها در ایران صحبت کنیم و استراتژی هایی که باعث حل این چالش ها می شود را بررسی کنیم.
23 دی 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
دوره کامل و جامع تربیت مدرس و مربی حال خوب.
18 دی 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
یاد آوری اینکه ما انسان ها اشرف مخلوقات هستیم و میتوانیم از هر چیزی و هر ذره ای فرصت بسازیم و حتی اگر مجازی و یک بیت باشد 
17 دی 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است

اهمیت آموزش پرسنال برندینگ چیست؟

پرسنال برندینگ (Personal Branding) یا برندسازی شخصی مجموعه فعالیت هایی است که انجام می دهید تا خود، توانایی و مهارت های خود را به دیگران معرفی کنید لذا از طریق آموزش پرسنال برندینگ متوجه می شوید که علاوه بر داشتن استعداد و نیروی خاص برای معرفی هر چه بهتر محصولات و عرضه آنها جهت موفقیت در صنایع و کسب و کارها، باید خود را به خوبی معرفی کنید تا در حوزه فعالیت شناخته شوید و از این طریق بتوانید برگ برنده ای برای متمایز شدن داشته باشید. در واقع شما با آموزش پرسنال برند می توانید تصویری در ذهن مابقی افراد ایجاد کنید تا هر موقع به شما فکر می شود و یا در حوزه ای خاص بررسی گردد، تصویر خاصی از شما در ذهن مخاطبین شکل بگیرد که مدنظر شماست.

آموزش پرسنال برندینگ شامل چه مواردی است؟

در وبینار پرسنال برندینگ، به شما موارد و اصول زیر آموزش داده می شود که حتما باید در برندسازی شخصی رعایت کنید:

  • شناخت خود: اولین اصل در آموزش پرسنال برندینگ شناخت کافی پیدا کردن نسبت به خود است تا ببینید در چه زمینه خاصی مهارت کافی دارید و اگر ندارید بررسی کنید که به چه زمینه و حرفه ای علاقه دارید و سریعا به فکر یادگیری باشید.
  • هدف گذاری: باید مشخص کنید که در آینده چه اهداف و برنامه هایی دارید تا به عنوان فردی هدفمند و مؤثر شناخته شوید. البته دقت کنید که اهداف تعیین شده باید قابل ارزیابی و دست یافتنی باشند. در نظر داشته باشید که برخی مواقع سنگ بزرگ هم نشانه نزدن است و این برند شخصی شما را خراب می کند.
  • محتواگذاری و فعالیت آنلاین حرفه ای: حتما سعی کنید که خود را به بهترین شکل از طریق ساخت حساب کاربری کامل و مشخص مخصوصا در شبکه های اجتماعی نظیر لینکدین، به اشتراک گذاری پست های ویدیویی از توانایی ها، مهارت ها و به اشتراک گذاشتن اطلاعات، دانش و مهارت شخصی معرفی کرده و به برندسازی شخصی بپردازید. این یک اصل حتمی و غیر قابل جایگزین در آموزش پرسنال برندینگ است.
  • معرفی داستان گونه: قطعا اگر به دنبال اشخاصی باشید تا در حیطه فعالیت شما، حرفه ای بوده و قصد گفتگو و یا همکاری دو جانبه با آنها داشته باشید، از خواندن متون طولانی و متعدد از افراد مختلف خسته خواهید شد لذا سعی کنید بجای اینکه خواننده را از خود دور کنید، حیطه فعالیت، دستاوردها و مهارت های شخصی خود را به شکل داستانی بیان کنید و این در آموزش پرسنال برندینگ و در وبینارها به خوبی آموزش داده می شود.
  • تبدیل نقاط ضعف دیگران به قوت خود: همانطور که گفتیم اصل اولیه در آموزش پرسنال برندینگ که صحبت می شود شناخت پیدا کردن کافی نسبت به خود است. به همین اندازه نیز باید رقیبان خود را بشناسید. نقاط ضعف آنها را پیدا کرده و به نقاط قوت خود تبدیل کنید و هر کاری که برای آنها شکست سنگینی در پی داشت را انجام ندهید. البته به این معنا نیست که هیچ موقع شکست نخواهید خورد بلکه باید خود را برای شکست نیز آماده کنید اما طوری که برند شخصی شما را کاملا از بین نبرد و قابل جبران باشد.
  • بهینه سازی و سئو سایت مرتبط با فعالیت: علاوه بر معرفی خود به شکل آنلاین، محتواگذاری و غیره حتما به سئو و بهینه سازی وب سایت نیز فکر کنید تا با قرارگیری در نتایج برتر گوگل، خود را بیش از پیش در معرض دید قرار دهید لذا حتما ضمن آموزش پرسنال برندینگ، آموزش های سئو و بهینه سازی سایت را نیز پشت سر بگذارید.
  • مخاطبین را شناسایی کنید: وقتی بدانید جامعه هدف شما چه کسانی هستند، متناسب با آنها سعی می کنید خود را معرفی کرده و به برندسازی مشغول شوید و اینکه کاملا متوجه خواهید شد که جامعه مخاطبین شما به دنبال چه کسانی با چه ویژگی هایی هستند و خود را در آن زمینه ها تقویت خواهید کرد.

برخی از سوالات رایج 

چگونه از برند شخصی خود استفاده کنیم؟

برای استفاده از برند سازی شخصی ابتدا باید مهارت های مرو نیاز آن را کسب نمایید و به کمک آن سپس خواهید توانست به موفقیت مطلوبی دست پیدا کنید.

آیا ما به پرسونال برندینگ نیاز داریم؟

به طور حتم هر فردی که نیاز به دیده شدن و بازاریابی داشته باشد باید پرسونال برندینگ را به عنوان نیاز اصلی در کار خوب ببیند و آن را بصورت جدی دنبال نمایید.

با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi