موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

وبینارهای دسته بندی برند سازی شخصی

(225 مورد یافت شد)
مرتب‌سازی براساس:
چندین تکنیک بسیار کاربردی و جذاب جهت افزایش فروش، و مراحل تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه ای به صورت کامل آموزش داده می شود هرگز وبینار را از دست ندهید
8 مهر 01 - ساعت 21:00
چندین تکنیک بسیار کاربردی و جذاب جهت افزایش فروش، و مراحل تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه ای به صورت کامل آموزش داده می شود هرگز وبینار را از دست ندهید
6 آبان 01 - ساعت 18:00
برندسازی با کتاب ابزاریه که به شما میگه چطور میشه با کتاب، دایره بیشتری از آدم‌ها شما رو بشناسن. درباره کتاب الکترونیکی که هزینه انتشار نداره هم میگم.
6 مهر 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
این وبینار برای فریلنسر هایی که مهارت و تخصص دارن اما نمی تونن پروژه بگیرن و به درآمد و موقعیت شغلی دلخواهشون برسن.
30 شهریور 01 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
اسرار کسب درآمد میلیونی از صنعت آموزش
27 شهریور 01 - ساعت 18:00
کارگاه تخصصی بازاریابی ویژه فریلنسرها
16 شهریور 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
بیان نکات کسب و کاری که در آکادمی های کوچینگ به شما نمی گویند! این وبینار به شما کمک میکند موانع موجود در مسیر جذب مراجع را شناسایی و آنها را رفع کنید
15 شهریور 01 - ساعت 20:00
در این وبینار رایگان شما رو با دنیای جذاب طراحی گرافیک و زیرشاخه‌های پرطرفدار اون آشنا میکنیم و راه ورود به بازارکار رو بهتون نشون میدیم.
9 شهریور 01 - ساعت 18:00
برندسازی صرفا متعلق به هنرپیشه ها، خوانندگان، ورزشکاران و سیاستمداران نیست. فقط لازم است افرادی که به مهارت های شما نیاز دارند شما را بشناسند...
8 شهریور 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
تمرینات و مهارت‌های بسیار کاربردی تقویت فن‌بیان و بداهه‌گویی در زندگی روزمره و سخنرانی به صورت رایگان و هدایای ویژه در آخر وبینار
4 شهریور 01 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
قراره با هم گام به گام مسیر راه اندازی یک کار و کسب رو پیش بریم، تمرین کنیم و در نهایت به شکل صحیح و اصولی مطابق با قواعد و تجربیات روز اجرا کنیم.
3 شهریور 01 - ساعت 10:00
چطور از طریق ادمین شدن به ماهی 10 میلیون برسیم
1 شهریور 01 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
روش های متقاعدسازی مخاطب و سرمایه گذار برای توسعه کسب و کار شما
26 مرداد 01 - ساعت 17:30
اگر می خوای دیده بشی و به جایگاه اجتماعی برسی و در کنارش درآمدت رو افزایش بدی، با وبینار برندسازی شخصی می توانی این کار را انجام دهی
6 مرداد 01 - ساعت 21:00
این کارگاه برای همه اون‌هاییه که مهارت و تخصص دارن اما هنوز نمی‌تونن پروژه بگیرن و به درآمد و موقعیت شغلی دلخواه‌شون برسن!
5 مرداد 01 - ساعت 18:00

اهمیت آموزش پرسنال برندینگ چیست؟

پرسنال برندینگ (Personal Branding) یا برندسازی شخصی مجموعه فعالیت هایی است که انجام می دهید تا خود، توانایی و مهارت های خود را به دیگران معرفی کنید لذا از طریق آموزش پرسنال برندینگ متوجه می شوید که علاوه بر داشتن استعداد و نیروی خاص برای معرفی هر چه بهتر محصولات و عرضه آنها جهت موفقیت در صنایع و کسب و کارها، باید خود را به خوبی معرفی کنید تا در حوزه فعالیت شناخته شوید و از این طریق بتوانید برگ برنده ای برای متمایز شدن داشته باشید. در واقع شما با آموزش پرسنال برند می توانید تصویری در ذهن مابقی افراد ایجاد کنید تا هر موقع به شما فکر می شود و یا در حوزه ای خاص بررسی گردد، تصویر خاصی از شما در ذهن مخاطبین شکل بگیرد که مدنظر شماست.

آموزش پرسنال برندینگ شامل چه مواردی است؟

در وبینار پرسنال برندینگ، به شما موارد و اصول زیر آموزش داده می شود که حتما باید در برندسازی شخصی رعایت کنید:

  • شناخت خود: اولین اصل در آموزش پرسنال برندینگ شناخت کافی پیدا کردن نسبت به خود است تا ببینید در چه زمینه خاصی مهارت کافی دارید و اگر ندارید بررسی کنید که به چه زمینه و حرفه ای علاقه دارید و سریعا به فکر یادگیری باشید.
  • هدف گذاری: باید مشخص کنید که در آینده چه اهداف و برنامه هایی دارید تا به عنوان فردی هدفمند و مؤثر شناخته شوید. البته دقت کنید که اهداف تعیین شده باید قابل ارزیابی و دست یافتنی باشند. در نظر داشته باشید که برخی مواقع سنگ بزرگ هم نشانه نزدن است و این برند شخصی شما را خراب می کند.
  • محتواگذاری و فعالیت آنلاین حرفه ای: حتما سعی کنید که خود را به بهترین شکل از طریق ساخت حساب کاربری کامل و مشخص مخصوصا در شبکه های اجتماعی نظیر لینکدین، به اشتراک گذاری پست های ویدیویی از توانایی ها، مهارت ها و به اشتراک گذاشتن اطلاعات، دانش و مهارت شخصی معرفی کرده و به برندسازی شخصی بپردازید. این یک اصل حتمی و غیر قابل جایگزین در آموزش پرسنال برندینگ است.
  • معرفی داستان گونه: قطعا اگر به دنبال اشخاصی باشید تا در حیطه فعالیت شما، حرفه ای بوده و قصد گفتگو و یا همکاری دو جانبه با آنها داشته باشید، از خواندن متون طولانی و متعدد از افراد مختلف خسته خواهید شد لذا سعی کنید بجای اینکه خواننده را از خود دور کنید، حیطه فعالیت، دستاوردها و مهارت های شخصی خود را به شکل داستانی بیان کنید و این در آموزش پرسنال برندینگ و در وبینارها به خوبی آموزش داده می شود.
  • تبدیل نقاط ضعف دیگران به قوت خود: همانطور که گفتیم اصل اولیه در آموزش پرسنال برندینگ که صحبت می شود شناخت پیدا کردن کافی نسبت به خود است. به همین اندازه نیز باید رقیبان خود را بشناسید. نقاط ضعف آنها را پیدا کرده و به نقاط قوت خود تبدیل کنید و هر کاری که برای آنها شکست سنگینی در پی داشت را انجام ندهید. البته به این معنا نیست که هیچ موقع شکست نخواهید خورد بلکه باید خود را برای شکست نیز آماده کنید اما طوری که برند شخصی شما را کاملا از بین نبرد و قابل جبران باشد.
  • بهینه سازی و سئو سایت مرتبط با فعالیت: علاوه بر معرفی خود به شکل آنلاین، محتواگذاری و غیره حتما به سئو و بهینه سازی وب سایت نیز فکر کنید تا با قرارگیری در نتایج برتر گوگل، خود را بیش از پیش در معرض دید قرار دهید لذا حتما ضمن آموزش پرسنال برندینگ، آموزش های سئو و بهینه سازی سایت را نیز پشت سر بگذارید.
  • مخاطبین را شناسایی کنید: وقتی بدانید جامعه هدف شما چه کسانی هستند، متناسب با آنها سعی می کنید خود را معرفی کرده و به برندسازی مشغول شوید و اینکه کاملا متوجه خواهید شد که جامعه مخاطبین شما به دنبال چه کسانی با چه ویژگی هایی هستند و خود را در آن زمینه ها تقویت خواهید کرد.

برخی از سوالات رایج 

چگونه از برند شخصی خود استفاده کنیم؟

برای استفاده از برند سازی شخصی ابتدا باید مهارت های مرو نیاز آن را کسب نمایید و به کمک آن سپس خواهید توانست به موفقیت مطلوبی دست پیدا کنید.

آیا ما به پرسونال برندینگ نیاز داریم؟

به طور حتم هر فردی که نیاز به دیده شدن و بازاریابی داشته باشد باید پرسونال برندینگ را به عنوان نیاز اصلی در کار خوب ببیند و آن را بصورت جدی دنبال نمایید.

با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar