موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار نسخه منحصر به فرد تو ،در جهان زیبایی

وبینار نسخه منحصر به فرد تو ،در جهان زیبایی

ذخیره کردن
وبینار نسخه منحصر به فرد تو ،در جهان زیبایی
توضیحات وبینار

زیبایی، یکی از مهمترین اصولی است که هر شخصی در زندگی همیشه به دنبال آن است و هیچکس در جهان دوست ندارد که زشت به نظر برسد. زیبایی و محصولات آرایشی، از هزاران سال قبل در بین جوامع بشری رواج داشته و افراد پیش از حضور در جمع از این وسایل استفاده کرده‌اند. امروزه شرکت‌های زیادی به ارائه محصولات آرایشی و زیبایی می‌پردازند و ایران نیز یکی از بزرگترین مصرف‌کنندگان این محصولات است ولی علیرغم این که تعداد خریداران این محصول فراوان است، افراد زیادی نیز هستند که نمی‌دانند چطور از این محصولات درست استفاده کنند و به چهره خود زیبایی ببخشند. به همین دلیل است که تعداد ارایشگران و سالن های زیبایی رو به افزایش است و پرسونال برندینگ آرایشگران و میکاپ آرتیست ها در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی در حال محبوب شدن است.
اگر از علاقمندان به فعالیت و درآمدزایی به این شیوه هستید و می‌خواهید با این روش زندگی خود را متحول کنید، در این وبینار همراه ما باشید تا نگاهی به این شکل از برندسازی شخصی بیاندازیم و شناختی جامع نسبت به این روش برندینگ پیدا کنید.

 

پرسونال برندینگ نسبت به روش‌های دیگر برندینگ مزایای زیادی دارد. اولین مزیتی که این روش می‌تواند داشته باشد، افزایش شهرت و اعتبار است. تا زمانی که یک شخص زیر نظر یک شر کت و برند دیگر کار کند، اعتبار و تلاش او نیز در جهت بهتر شدن برند آن شرکت خواهد بود. ولی وقتی یک میکاپ آرتیست به شکل مستقل و شخصی کار کند، نام او تبدیل به یک برند می‌شود و همین مسئله باعث می‌شود که به راحتی با افرادی که متقاضی تبلیغات هستند مذاکره کند و دست بالا را در این مذاکرات داشته باشد. در واقع شهرت، قدرت و ثروت به همراه می‌آورد.
یکی دیگر از مزایای پرسونال برندینگ صنف آرایش و زیبایی این است که به شکل مستقیم با مشتریان خود در ارتباط هستید. این مسئله دایره مشتریان شما افزایش می‌یابد و افرادی که قبلا شما را نمی‌شناختند، به شکل مستقیم شما را می‌شناسند و همین مسئله باعث می‌شود که ارتباطاتی جدید پیدا کنید. این افراد ممکن است دوستان یا همکاران خود را برای همکاری به شما معرفی کنند و این مسئله در افزایش درآمد و کسب محبوبیت تاثیر بسزایی دارد. مزیت دیگر ارتباط با مشتری، گرفتن بازخورد از آن‌ها است. اگر شما با مشتری به شکل مستقیم در ارتباط نباشید، ضعف‌ها و نقاط قوت خود را نخواهید شناخت و اصلاح اشکالات و افزایش مهارت‌های خود به راحتی انجام نمی‌شود.

دکتر مهرداد انوری
دکتر مهرداد انوری

مدرس و مشاور و توسعه کسب و کار

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
نسخه منحصر به فرد تو ،در جهان زیبایی(پرسنال برندینگ)
شنبه 4 اردیبهشت 1400
ساعت 20:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: مدیران خلاق
adds-cart