موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار عزت نفس آسیب دیده

وبینار عزت نفس آسیب دیده

وبینار عزت نفس آسیب دیده
توضیحات وبینار

امروزه عزت نفس یکی از مباحث مهم روانشناسی و دغدغه افراد بسیاری است و ممکن است سوالات و ابهامات زیادی درباره این موضوع وجود داشته باشد.

وبینار دو ساعته ی عزت نفس اسیب دیده درباره نحوه آسیب دیدن عزت نفس در کودکی و چگونگی تاثیر آن بر ادامه زندگی می پردازد. هم چنین تفاوت عزت نفس و اعتماد به نفس را بیان میکند تا ابهاماتی که درباره این دو وجود دارد از بین برود. در ادامه به نحوه درمان عزت نفس و اثر کتاب ها و روانشناسی زرد بر  عزت نفس میپردازد. همچنین افراد در این وبینار متوجه خواهند شد که چگونه میتوان از آسیب دیدن این موضوع در کودکان جلوگیری کرد.

عزت نفس بحث بسیار حیاتی و مهم است و میتواند جنبه های مهم‌زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهد. با توجه به اینکه امروزه افراد غیرمتخصص زیادی درباره اعتماد به نفس و عزت نفس به برگزاری سمینار و تشویق افراد به خواندن کتب زرد و غیرعلمی میپردازند لازم است افراد در این وبینار با نحوه شکل گیری عزت نفس به طور علمی و تخصصی آشنا شوند.

به علت آنلاین بودن کلاس و قطع و وصلی های احتمالی یا ضعیف بودن سرعت اینترنت وویس و پاورپوینت وبینار در اختیار تمامی شرکت گنندگان به قرار خواهد گرفت تا در صورت نیاز به صورت آفلاین نیز وویس این وبینار را گوش دهند.

 

سرفصل‌های وبینار

عزت نفس چیست؟

چرا و چگونه آسیب میبیند؟

تفاوت آن با اعتماد به نفس

نحوه درمان عزت نفس اسیب دیده

اثر روانشناسی زرد و کتب غیرعلمی بر عزت نفس افراد

نشانه های عزت نفس پایین

مخاطبین

همه افراد اعم از متخصصین مشاوره و روانشناسی،عموم،والدین و....

سوالات متداول

چرا عزت نفس ما اسیب میبیند؟ عزت نفس با اعتماد به نفس چه تفاوت هایی دارند؟ کتب انگیزشی و سیمینارها چگونه عزت نفس را افزایش میدهند؟

شیما عباسی منش
شیما عباسی منش

مدرس فرزندپروری

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
پنج‌شنبه 14 اسفند 1399
ساعت 19:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: شیما عباسی منش