موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تمرین های فن بیان کودک و نوجوان

وبینار تمرین های فن بیان کودک و نوجوان

وبینار تمرین های فن بیان کودک و نوجوان

ذخیره کردن
وبینار تمرین های فن بیان کودک و نوجوان
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

در عصری که به واسطه تغییر در سبک زندگی از حالت جمعی به سوی فردگرایی پیش رفته‌ایم و بیشتر فعالیت‌های ما و کودکانمان از طریق دنیای مجازی و به دور از ارتباط مستقیم شکل گرفته است، نیاز به فعالیت‌های گروهی احساس می‌شود. بازی یک روش ساده و گویا برای انتقال فرهنگ و سنت قدیم و ایجاد فرهنگ جدیدی است. بازی، تنها راهی برای تخلیه انرژی و پر کردن زمان نبوده بلکه می‌تواند باعث پرورش خلاقیت و استعداد کودکانمان شود. شیوه زندگی آپارتمان نشینی فعالیت محدود و استفاده بیش از حد از وسایل دیجیتال موجب شده که فرزندان امروز برخلاف بچه‌های دیروز، گاه کم‌روتر، قدرت ارتباط محدودتر و اعتماد به نفس پایین‌تر داشته و آغاز کننده یک ارتباط دوستانه نباشند. از این رو، در این کتاب تعدادی تمرین با هدف ارتقای مهارت‌های ارتباطی فرزندان دلبندتان که آتیه سازان کشور عزیزمان، ایران هستند، قرار داده‌ام.


تمرین‌های فن بیان با هدف بهبود مهارت‌های ابتدایی کلامی از جمله صدا سازی، بیان کلمات، تقویت مهارت‌های زبانی در جهت ادای واژگان و ... به کودکانمان کمک می‌کند تا در این فرآیند عملکرد مناسب‌تری داشته باشند. تمرین‌های زبانی توانایی ارتباطی فرزندانمان را به عنوان گوینده و شنونده افزایش داده و به کودکانمان یاد می‌دهد چگونه در جمع‌های مختلف اظهار نظر کنند. این تمرین‌ها شامل بحث‌های گروهی، بلند خوانی، قصه گویی، تند خوانی و گفتگو است. در این تمرین‌ها، کودکان می‌آموزند از لحن آهنگ، تأکید گذاری، سرعت بلندی صدا، به درستی و به جا استفاده کنند. همچنین زمانی که این تمرین‌ها در گروه انجام می‌شود هنگامی که  فردِ مقابل بلند خوانی، قصه‌گویی یا سخنرانی می‌کند، کودکان گوش دادن همراه با احترام و توجه را تمرین نموده و فضایی سرشار از حس همکاری، تصمیم‌گیری و مشارکت با دیگران را خلق کرده و قدرت عمل و پذیرش سایر دیدگاه‌ها و نظرات را تقویت می‌کنند.

 

درباره مدرس:

  • مدرس دانشگاه
  • روانشناس شخصیت
  • مربی مهارتهای ارتباطی
  • مجری وگزارشگرصداوسیما
  • عضوانجمن روابط عمومی ایران
  • مولف کتاب فن بیان کودک و نوجوان
  • پنجره چهارم زندگی
مهیار شمس
مهیار شمس

✔️مجری، گوینده و گزارشکر صداوسیما ✔️روانشناس، مدرس دانشگاه و مربی مهارت های ارتباطی ✔️مولف کتاب معماری کلام و کتاب فن بیان کودک‌و نوجوان

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.3 از 5
4.3 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
تمرین های فن بیان کودک و نوجوان
شنبه 17 اسفند 1398
ساعت 18:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: پنجره چهارم زندگی
adds-cart
 انتخاب بلیت