موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار از درآمد تا جایگاه با برند سازی شخصی

وبینار از درآمد تا جایگاه با برند سازی شخصی

وبینار از درآمد تا جایگاه با برند سازی شخصی

ذخیره کردن
وبینار از درآمد تا جایگاه با برند سازی شخصی
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

نقل قول استیو فوربز در مورد برند سازی شخصی

جایگاه‌سازی با پرسونال برندینگ

 

وقتی اسم ایلان ماسک رو می شنوید یاد چه چیزی می افتید؟! چه ترجمه ای در ذهن شما اتفاق می افتد؟! اون صفت و یا عبارتی که سریع در ذهن شما نسبت به اسم ایلان ماسک می آید رو برندسازی شخصی می گویند.

یعنی این شخص در طول زمان طوری خود را ارائه کرده است که در ذهن مخاطب یه یک جایگاهی رسیده است. به همین جهت برای اینکه اصولی را بیاموزیم که هر وقت اسم ما می آید ما نیز بتوانیم جایگاهی در ذهن مخاطب داشته باشیم وبینار از درآمد تا جایگاه با برند سازی شخصی را از تیم آموزشی سورس ایران دنبال کنید. در این وبینار خودتان را برای همیشه در ذهن مخاطب تثبیت کنید. در واقع یاد می گیرید که چگونه برند شویم و در ذهن مخاطب بمانیم؟


جایگاه‌سازی با یک محصول آغاز میشود؛ یک کالا، نوعی خدمات، یک شرکت، یک آژانس، یک فرد یا حتی خود شما. خلاق بودن و تلاش برای به‌وجود آوردن آنچه پیشتر در ذهن وجود نداشته است، اگر نگوییم غیرممکن شده، روز به‌ روز مشکل‌تر می‌شود. رویکرد اصلی جایگاه‌سازی، خلق مسائل تازه و متفاوت نیست، بلکه استفاده از مواردی است که از قبل در ذهن بوده است.

در واقع جایگاه‌سازی محکم کردن ارتباطاتی است که از قبل وجود داشته است. جایگاه‌سازی، مجموعه‌ی تفکری است که برای درک مشکلات برقراری ارتباط در جامعه‌ی ارتباط ‌زده گردآوری شده است. راه آسان برای ورود به ذهن افراد این است که نخستین باشید.

نام‌های نخستین فرد، نخستین کوه و نخستین شرکتی را که در ذهن انسان جا می گیرد، به سختی می توان خارج کرد. راه سخت ورود به ذهن انسان، دومین بودن و سومین بودن است. روش‌های جایگاه‌سازی برای مقابله با مشکل دوم بودن، سوم بودن و حتی صدمین بودن وجود دارد. شما در این وبینار روش‌های نفوذ در ذهن مصرف‌کنندگان و ساختن جایگاهی مطمئن در آن را به خوبی می‌آموزید و می توانید از همین موضوع به درآمدهای عالی برسید.


دنیای امروز ما چنان شفاف شده و ابزارهای ارتباطی چنان ما را به یکدیگر متصل کرده‌اند که نمی‌توانیم برندسازی را یک کار پاره‌وقت بدانیم. نمی‌توانید به خودتان بگویید که من از ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر برای برندسازی وقت گذاشته و یک تصویر مطلوب از خودم به نمایش می‌گذارم و سپس، در پایان ساعت اداری لایه‌ی دیگر زندگی‌ام را آغاز می‌کنم.
اگر در پی ایجاد یک برند شخصی قوی و اصیل هستیم، باید بپذیریم که یکایک تصمیم‌ها و انتخاب‌های ما در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانند روی برند شخصی‌‌مان تأثیر مثبت یا منفی بگذارند.

برج ایفل و برندسازی شخصی


برندسازی شخصی اینقدر مهم است که برای پی بردن به اهمیت آن، شما را دعوت به خواندن این جمله می کنم:
برج من از خود من مشهور است، آیا باید به آن حسادت کنم؟!

این جمله گوستا ایفل است که برج ایفل در فرانسه را طراحی کرده است ولی کسی او را نمی شناسد ولی کمتر کسی است که برج ایفل را نشناسد.

اما این جمله، بیانی از دغدغه‌ی بسیاری از مدیران و کارآفرینان است. مدیرانی که برند محصول یا برند کسب و کارشان، بسیار بزرگ و شناخته شده است، اما از این‌که نام خودشان آن‌قدر که انتظار دارند شنیده نمی‌شود، احساس خوبی ندارند. تلاش برای پرسونال برندینگ در کنار برندسازی برای کسب و کار در میان بسیاری از مدیران کشورمان رایج است و نمونه‌های فراوانی از آن را سراغ داریم.


پس اگر میخوهید همزمان با کسب و کارتان خودتان نیز برند شوید و بصورت دائمی در ذهن مخاطب قرار بگیری طوری که از این راه به درآمدی خوب برسی حتما این وبینار بدردت میخوره :)

برندتو بساز

ثبت همیشگی در ذهن مخاطب

خودتو بصورت مطلوب در ذهن مخاطب بساز

 

هر کس منو (محمد همتی) میشناسه میدونه به هیچ عنوان در مورد مسائل کلیشه ای و غیر قابل اجرا صحبت نمی کنم. هر چیزی که در این وبینار یاد میگیرید قابلیت اجرا دارد. تمام وبینارها و آموزش های من به صورت تجربه محور و کاملا علمی ارائه می شود. چون اعتقاد دارم تجربه و علم در کنار هم می تونند باعث موفقیت در هر چیزی شوند.

 

همانطور که در بخش بالا توضیح دادم قرار نیست در مورد مسائل کلیشه‌ای صحبت کنیم. این وبینار کاملا تجربه محور و تحقیق محور هستش و همین امر باعث میشه مطالب ارائه شده درآن فوق العاده و کاملا کاربردی باشند. 

 

وبینار فریلنسر موفق

 

چطور به کیفیت این وبینار اعتماد کنیم؟


در 8 وبینار قبلی ما، نزدیک 5 هزار نفر شرکت کردند، که حتی یک ناراضی از وبینار نداشتیم و خدا رو شکر تمام شرکت کننده ها راضی از وبینارها خارج شدند. امتیازی که برای این وبینارها ثبت شده، امتیاز فوق العاده و جذاب 4.9 از 5 است که در نوع خودش بی نظیر است. (بیش از 700 رای)

اگه مجموعه سورس ایران و مدرس این وبینار، آقای همتی را نمی شناسید بهترین راه اعتماد سازی، نظر و امتیاز شرکت کننده های وبینارها است. در 8 وبینار سورس ایران که مدرسش هم آقای همتی بودند فقط در سایت ایسمینار نزدیک 5 هزار نفر شرکت کردند. و بیش 700 نفر امتیاز دادند و امتیاز فوق العاده 4.9 از 5 را کسب کردند. برای اینکه اطمینان بیشتری پیدا کنید می توانید نظرات صوتی یکی از وبینارهای ایشان را گوش دهید. البته وارد هر کدام از وبینارهای قبلی شوید تعدادی از نظرات شرکت کننده ها را قرار دادیم که می توانید گوش بدید یا مطالعه نمایید.

 

نظرات صوتی شرکت کننده های وبینار درآمد دلاری

برای اینکه اطمینان بیشتری نسبت به این وبینار پیدا کنید پیشنهاد میکنم تعدادی از نظرات صوتی شرکت کننده های وبینار ایده های پولساز برنامه نویسی که در بخش زیر قرار دادیم را گوش دهید. این نظرات فقط برای یک وبینار هستش.

 

آقای علی امامی

آقای مرصاد

آقای پارسا نظرعلی زاده

آقای علی اسدی

آقای امید رستمی

آقای ابوالفضل اکبری

آقای علی افرا

آقای علی

آقای حسین

آقای امیر حسین توحید نیا

آقای پویان

آقای حامد

آقای مهدی قاسمی

آقای محمدرضا

آقای مصطفی

آقای مهدی آقامحمد

آقای محمد امین

آقای محمد پاکروان

آقای محمد حسین احمدی

آقای محمد رسولیان

آقای سبحان حائری

آقای امیرعلی شاملوفرد

خانوم ماریا محمدی

آقای دانیال

خانوم فاطمه عمارلو

آقای محمد امین اسکندری

آقای محمد امین نژاد محمود آبادی

آقای علی توکلی

آقای علی محمد نجفی

آقای علیرضا

 

توجه ای به وبینارهای قبلی مجموعه سورس ایران (مدرس: محمد همتی)

پیشنهاد میکنم نگاهی به وبینارهای قبلی ما بندازید تا متوجه شوید وبینارهایی که مجموعه آموزش برنامه نویسی سورس ایران برگزار می کند با بهترین کیفیت ارائه می شوند. مطالب شامل تجربیات و تحقیقات گسترده هستند و همین امر باعث این شده که نزدیک 5 هزار نفر در هشت وبینار قبلی سورس ایران شرکت کنند.

سرفصل‌های وبینار
 • پایه گذاری برند شخصی
 • نحوه ساخت فُنداسیون برند شخصی
 • بررسی تمام ابزار مورد نیاز برای این کار
 • مراحل گام به گام در برندسازی شخصی
 • مهارت های مورد نیاز برای ایجاد و گسترش برند شخصی
 • طراحی هویت برند شخصی
 • جایگاه سازی
 • دیده شدن و محبوبیت با برند شخصی
 • ارتباطات برند شخصی
 • افزایش درآمد با کمک برند شخصی
 • حفظ و نگهداری برند شخصی
 • و ...
مخاطبین

تام پیترز نخستین کسی است که اصطلاح برند شخصی را به کار برده. تام پیترز برند شخصی را مختص افراد خاص با شرایط ویژه نمی‌داند. او معتقد است که هر فردی در هر موقعیت و وضعیت، می‌تواند برند شخصی قدرتمند داشته باشد و باید برای پرورش این برند شخصی تلاش کند.

تفاوتی نمی‌کند شما در چه جایگاه، شرایط و وضعیتی قرار دارید باید روی برند شخصیتون سرمایه گذاری کنید و آن را تقویت نمایید.

فرقی نمی‌کند دانشجو، دانش‌آموز، کارمند، صاحب کسب و کار، خانه‌دار یا در هر جایگاهی باشید. هر کسی باید برند شخصی خودش را داشته باشد و برای رشد آن تلاش کند.

 

سوالات متداول

آیا بعد از پایان وبینار، ویدیو آن در اختیار شرکت کننده ها قرار میگیرد؟

بله - می توانید از طریق پنل کاربری آن را دانلود کنید. در کنار فیلم، کانال ViP وبینار در تلگرام هم ساخته می شود و فایل های کمکی در آن قرار می‌گیرد.

آیا این وبینار پشتیبانی دارد؟

بله - اگر بعد از دیدن وبینار سوالی برای شما پیش آمد و نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از مدرس پشتیبانی بگیرید. از طریق واتس اپ، تلگرام یا ایمیل

با شرکت در این وبینار، چه چیزی یاد می‌گیریم؟

بعد از پایان این وبینار، یاد می‌گیرید چگونه صفر تا صد برند شخصی خود را پایه گذاری کنید و چطوری از آن در جهت رشد و پیشرفت خود استفاده کنید.

محمد همتی
محمد همتی

موسس و مدیر سورس ایران، مدرس و منتور کسب و کار و طراحی سایت

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 41 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
برند سازی شخصی از صفر تا درآمد و جایگاه
پنج‌شنبه 6 مرداد 1401
ساعت 21:00
ساعت 23:00
Host Cover
برگزارکننده: سورس ایران
adds-cart
 خرید بلیت