موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار میکرومومنت مارکتینگ (Micro-Moment Marketing)

وبینار میکرومومنت مارکتینگ (Micro-Moment Marketing)

ذخیره کردن
وبینار میکرومومنت مارکتینگ (Micro-Moment Marketing)
توضیحات وبینار

 

در سال‌های اخیر، سرعت زندگی در جهان و ایران بسیار افزایش یافته است؛ مردم دیگر حوصله زیادی ندارند و سریع می‌خواهند به جواب برسند. با اتصال گوشی‌های هوشمند به اینترنت و در دسترس بودن آن‌ها هرلحظه و هر مکانی، کاربران در لحظه هر چیزی نیاز دارند جستجو می‌کنند و دنبال پاسخ سریع و مرتبط کامل هستند. این موضوع، فرصت‌های طلایی را برای بازاریابان به وجود آورده است که دقیقاً در لحظه نیاز، مقابل چشم مشتری بالقوه قرار گیرد.

میکرو مومنت چیست؟

گوگل لحظه‌هایی را میکرو مومنت می‌نامد که افراد به سراغ گوشی­‌های خود می­‌روند تا در مورد مکان موردنظر، کاری که می‌خواهند انجام دهند یا چیزی که می­‌خواهند بخرند اطلاعات به دست آورند.

میکرومومنت‌­ها بخش هدف‌دار از سفر مشتری و فرصتی زیرکانه برای برندها هستند تا بر روی فرصت تعامل با مصرف‌کننده سرمایه‌گذاری کنند. همچنین میکرو مومنت‌ها فرصتی فراهم می‌کنند تا فرایند تصمیم‌گیری را در بخش مهم چرخه­‌ی خریدار شکل دهند.

گوگل ۴ مومنت کلیدی را که افراد در زمان نیاز به سراغ دستگاه‌های خود می‌­روند تعیین کرده است:

  1. دانستن: اکنون نسبت به چند سال پیش مصرف‌کنندگان ۶۵% بیشتر به دنبال اطلاعات آنلاین می­‌گردند. ۶۶% کاربران تلفن­های همراه برای جستجو در مورد چیزی که در تبلیغات تلویزیونی دیده‌اند به سراغ تلفن‌­های خود می‌­روند.
  2. رفتن: افزایش دو برابری جستجو در مورد مکان‌های ” نزدیک من” نسبت به چند سال پیش. ۸۲% کاربران تلفن‌­های همراه در مورد کسب‌وکارهای محلی به سراغ موتور جستجو رفته‌اند.
  3. انجام دادن: ۹۱% کاربران تلفن­‌های همراه برای بررسی ایده‌ای که حین انجام کار به ذهن آن‌ها خطور می‌کند به سراغ تلفن‌های خود رفته‌اند.
  1. خریدن: ۸۲% کاربران تلفن‌های همراه زمانی که در فروشگاه بودند با تلفن خود برای اینکه چه چیزی بخرند مشورت کرده‌اند.

در این وبینار قصد داریم شما را با میکرومومنت مارکتینگ Micro-Moments Marketing، یکی از به‌روزترین تکنیک‌های بازاریابی که موردتوجه گوگل است، آشنا کنیم و به کمک مثال‌هایی نشان دهیم که چگونه از این موضوع در کسب‌وکارها بهره‌مند شویم.

.

مجموعه وبینارهای رایگان که با همت مجموعه‌های abcdigital و ایسمینار در حوزه های مرتبط با زندگی دیجیتال (ابزارهای دیجیتال، بازاریابی دیجیتال، کسب و کار دیجیتال، مدیریت دیجیتال و ...) برگزار می‌شود.

حامیان
ایسمینار
محمد شکاری
محمد شکاری

مدیرعامل اینفوگرام و مدرس دیجیتال مارکتینگ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 1 از 5
1 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
webinar
شنبه 9 بهمن 1400
ساعت 19:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: abcdigital
adds-cart