موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علی پیر

علی پیر

توسط 46 نفر دنبال می‌شود
متخصص ارشد سرچ مارکتینگ و توسعه دهنده تجارت الکترونیک

علی پیر بیش از هشت سال است که به صورت تخصصی در زمینه SEO و SEM در حال فعالیت است. البته در تمام این سال‌ها به صورت تجربی در سایر کانال های دیجیتال مارکتینگ هم تحقیق؛ کارآموزی و کسب علم کرده است. سال‌های زیادی در شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ و آژانس‌های تبلیغاتی به عنوان کارشناس سرچ مارکتینگ فعالیت داشته و در کنار برندهای کوچک و بزرگ بسیاری از داخل و خارج ایران؛ تجربه‌های بسیاری کسب کرده است. سابقه مشاوره؛ مدیریت و اجرای سئو و گوگل ادز در وبسایت های متعددی از جمله فروشگاه اینترنتی روبان؛ دیجی استایل؛ گروه مالی و سرمایه گذاری فیروزه، قهوه بن مانو، قهوه ریو؛ آکنه یار؛ چنگال؛ پمپرز ایران؛ پرومکس؛ ایرسافام(IDP IRAN)؛ آوای ایرج (حسین خواجه امیری)؛ آوای مانی (مانی رهنما) و بسیاری وبسایت های دیگر از جمله فعالیت های وی است. وی در این دوره به عنوان منتور و مدرس مباحث سرچ مارکتینگ، گوگل ادز و سئو حضور دارد.

وبینارهای مدرس

تمام رمز و راز اجرای یک کمپین رپورتاژ خبری در جهت افزایش آگاهی یا بهبود سئو در این وبینار به شما گفته خواهد شد. این وبینار رو از دست ندین.
26 دی 00 - ساعت 18:00
اجرای سئو این روزها شکل جدیدی به خود گرفته. استراتژی های قدیمی از کار افتاده اند و سئو امروز رنگ و بوی دیگری به خود گرفته. این وبینار رو از دست ندین/
20 دی 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar