موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

وحید بهرامیان

وحید بهرامیان

توسط 231 نفر دنبال می‌شود
مدیر عامل ژاکت

وحید بهرامیان با ۵ سال سابقه فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال و توسعه وردپرس فارسی، در حال حاضر مدیر مارکتینگ مجموعه ژاکِت و مشاور بازاریابی در چندین استارت‌ آپ‌ مطرح است.

وبینارهای مدرس

جلسه پرسش و پاسخ سوالات شرکت کنندگان دوره کسب‌وکار سه‌بعدی
21 دی 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
هرکسب وکار موفق رازهای خاص خودش رو داره. ژاکت قصد داره با آموزش ۱۰ نکته در بخش‌های طراحی سایت، مارکتینگ و سئو به کسب وکار آنلاین شما کمک کنه.
25 آبان 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به اصول راه اندازی یک وب سایت آموزش آنلاین، اصول بازاریابی این سایت و معرفی ساختار سئو این نوع از وب سایت‌ها پرداخته خواهد شد.
12 اردیبهشت 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به نکات مهم در طراحی کمیپن های نوروزی و شب عید به همراه معرفی افزونه‌های کاربردی برای فروش بیشتر می‌پردازیم.
16 اسفند 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
برای آنکه بتوانید محتوای درست را در مکان درست و به مخاطب درست با ادبیات و طراحی درست نمایش دهید، نیازمند طراحی اصولی تبلیغ خود هستید.
15 بهمن 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار قصد داریم تا با بیان استراتژی‌های بازاریابی که در سال ۲۰۲۱ می‌تواند به رشد کسب و کارهای آنلاین کمک کند، بپردازیم.
24 دی 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
مجموعه «وبینارهای نیمه‌ی دوم، نیمه‌ی بازاریابان» به ارائه راهکارها و تکنیک‌های بازاریابی در اجرای کمپین‌های جام جهانی و معرفی و بررسی کارآمدترین ابزار
14 شهریور 01 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
ایونت تخصصی DevSummit رویدادی مختص به توسعه دهندگان و برنامه نویسان ایـران است که در تاریخ 10 شهریور ماه در هتل قلب تهران برگزار خواهد شد.
10 شهریور 01 - ساعت 15:30
این وبینار برگزار شده است
وبینار انالیزشغلی متخصصین دیجیتال مارکتینگ
27 بهمن 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به اصول راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی آنلاین، اصول بازاریابی این سایت و معرفی ساختار سئو این نوع از وب سایت‌ها پرداخته خواهد شد.
31 مرداد 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
فروش در شرایط بحرانی و رکود اقتصادی ایران ممکنه و مهارتی است که باید به آن تسلط پیدا کرد.
15 مرداد 00 - ساعت 19:00
جلسات پرسش و پاسخ درباره دوره آموزشی فاتوم 1 با محوریت موضوعات هک رشد کسب و کار، سئو سایت، استراتژی های فروش در سایت و ... که توسط تیم ژاکت برگزار شده
19 آبان 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با استراتژی‌های کاربردی این وبینار و ابزارهای معرفی شده، فارق از تهدید عوامل خارجی بر کسب و کار خود، فروش خود را تا ۵ برابر افزایش دهید.
16 مرداد 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar