موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

ناهید مزیدی

ناهید مزیدی

توسط 68 نفر دنبال می‌شود
مربی/کوچ رشد و توسعه فردی و مدرس مهارت‌های زندگی

وبینارهای مدرس

در وبینار «چطور خودم رو ببخشم؟» یاد می‌گیریم چطور از خطاهای گذشته بگذریم و به جای نشستن و حسرت خوردن، از حال بهره و لذت ببریم و به سمت آینده حرکت کنیم
4 آبان 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
اسم شناسنامه‌ای شما چیست؟خودتان را چطور به دیگران معرفی کرده‌اید؟ آیا دیگران اسمتان را درست صدا می‌زنند؟ آیا با شما رفتار مناسب و محترمانه‌ای دارند؟
11 مهر 00 - ساعت 19:00
بهترین راه برای قرار گرفتن در صدر اخبار، پریدن از نوک بلندترین برج دنیاست! درست مثل «نه نگفتن» برای جلب رضایت دیگران! این اشتباه بزرگ را متوقف کنید!
20 تیر 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
چطور بهترین راهنما و مشاور خودمان باشیم؟ (آموزش خودراهبری/Self Coaching)
12 خرداد 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
شما بهترین مربی و راهنمای خودتان هستید، اگر شیوه درست «خودراهبری» را یاد بگیرید! وگرنه عمرتان را در کتابخانه‌ها و کلاس‌ها و وبینارها هدر خواهید داد!
12 بهمن 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
تعریف مرسوم «اعتمادبه‌نفس» هم ناقص است و هم ناکارآمد! دیگر وقتش رسیده که تعریف کامل‌تر و شیوه عملی دقیق‌تر برای کسب اعتمادبه‌نفس واقعی را بیاموزیم!
4 دی 99 - ساعت 19:00
ترس از شکست، یکی از شایع‌ترین ترس‌های ما انسان‌های امروزی است. همه ما باید ابتدا شکست خوردن را بیاموزیم. چون ناگزیر از شکست خوردنیم.
11 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
احساسات -اگر نه مهمترین، دستکم- یکی از مهمترین بخش‌های زندگی ماست. برخلاف تصور بسیاری از ما آنچه انسان را به حرکت وا می‌دارد، احساس است و نه تفکر.
28 اسفند 98 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar