موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مصطفی مردانی

مصطفی مردانی

توسط 23 نفر دنبال می‌شود
داستان نویس، نویسنده، مدرس نویسندگی و داستان نویسی

وبینارهای مدرس

ارتباط موثر یکی از مهم‌ترین مهارت های نرمی است که به آن نیاز داریم. این مهارت های نرم، در کنار مهارت های تخصصی که داریم، مثل روغن کاری عمل می کنند.
23 اسفند 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
چند تا سوال درست را برایتان در نظر گرفته ام که بتوانید نیروهای متناسب با خودتان را بگیرید. مشکل در کلمات است. سوال درست نپرسیدید و جواب درست نگرفتید
23 اسفند 00 - ساعت 16:00
در این دوره فشرده و کاربردی می‌توانید مسیر رشد شخصی و شغلی خودتان را طراحی کنید. پس از پایان دوره، برنامه رسیدن به موفقیت خود را اجرا می‌کنید.
17 اسفند 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
در این دو ساعت، به شما یاد می دهم که چه‌طور متن‌هایی بنویسید که روی طرف مقابل اثر بگذارد. قبل از هر چیزی باید شکل و شمایل فرد مورد نظر را هم بدانید.
23 بهمن 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
پنج تکنیک پیشرفته نویسندگی که هیچ کلاسی به شما یاد نمی‌دهد. کلاسی که تا آخرین روز نویسندگی به کارتان می‌آید. همین الان ثبت نام کنید.
5 اسفند 00 - ساعت 18:00
نویسندگی چیست و چرا نمی توانیم بنویسیم؟ اصولی که گاهی باعث می شوند ذهن نویسنده کم بیارورد یا دیگر نتواند بنویسد. نکته‌هایی که این گره‌ها را باز می‌کند
1 شهریور 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar