موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مرتضی رجب نیا

مرتضی رجب نیا

توسط 258 نفر دنبال می‌شود
مدرس خودتحلیل‌گری و خودشناسی

مرتضی رجب نیا مدیر سایت ارتباط سبز، روان تحلیل‌گر و مدرس خودتحلیل‌گری(خودشناسی) براساس متدهای روانشناسی تحلیلی(analytical psychology) - نویسنده ۴ کتاب پرفروش: کتاب «ارتباطات، پررویی نیست» در زمینه بهبود روابط صمیمی - کتاب «نقشه ساخت پازل عزت نفس» در زمینه خودشناسی و عزت نفس - کتاب «۷سرنخ اشتباه‌های ما در زندگی» در زمینه خودشناسی - کتاب «افکار منفی‌ات را دور نریز» در زمینه خودشناسی - تدریس و مشاوره با متدهای روانشناسی تحلیلی - برگزاری کارگاه ها و دوره‌های آموزشی مختلف در حیطه فردی و سازمانی - بیش از ۷۰۰ ساعت مشاوره فردی و سازمانی - برگزاری دوره‌های یکساله خودکاوی - مدرس دوره‌های: موفقیت360 درجه، شکارچیان خوشبختی، روابط عاطفی، از خجولی تا قاطعیت و دوره‌ی آموزشی-کوچینگِ «مسیر سفر زندگی» کارگاه‌های نقشه گنج روابط، نوشدن، گفتگوهای حساس، کارگاه رازهای جذابیت (در اصفهان)، اصول شناخت شخصیت دیگران همایش ماشین خلق ثروت و...

وبینارهای مدرس

چگونه واقعا تغییر کنیم؟ تغییر واقعی چگونه انجام می‌شود؟ مهمترین رکن تغییر چیست؟ چگونه واقعا رشد و تغییر کنیم؟
13 تیر 02 - ساعت 19:00
راهکارهای مدیریت احساسات و هیجانات چیست؟ چگونه احساساتم را بهتر مدیریت کنم؟ چطور هوش هیجانی خود را افزایش دهم؟ چطور هیجانم را تنظیم کنم؟ و...
18 بهمن 01 - ساعت 19:00
تنظیم هیجان و احساس چیست؟ چطور هوش هیجانی خود را افزایش دهم؟ چطور هیجانم را تنظیم و مدیریت کنم؟ مکانیزمهای مدیریت هیجانات و احساسات و...
24 آذر 01 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
هیجان چیست؟ هوش هیجانی چیست؟ چطور هوش هیجانی خود افزایش دهم؟ چطور هیجانات خودم را بهتر بشناسم و مدیریت کنم؟ با هیجانات منفی چه کنم؟ و...
3 آذر 01 - ساعت 10:00
قبل از هدف‌گذاری باید به چه چیزهایی فکر کنیم؟ چگونه بفهمیم اصلا بایستی چه اهدافی را برای خود ترسیم کنیم؟
7 اردیبهشت 01 - ساعت 21:00
خوب چیست؟! زندگی خوب، همسر خوب، کار خوب، مشاور خوب، مادر خوب، پدر خوب، فرزند خوب، آموزش خوب، فرصت خوب و... فلسفه ذهنی شما، نقشی مهم در زندگیتان دارد.
25 فروردین 01 - ساعت 10:30
چرا نمی‌توانیم تغییر کنیم؟ چرا در تغییر شکست می‌خوریم؟ چرا به آنچه می‌خواهیم نمی‌رسیم؟ چرا مسائلمان حل نمی‌شوند؟ و...
26 اسفند 00 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
چرا می‌خواهیم تغییر کنیم و نمی‌شود؟ موانع تغییر چیست؟ موانع رشد کدام است؟ چگونه می‌توانیم تغییری عمیق و رشدی بزرگ را تجربه کنیم؟
19 اسفند 00 - ساعت 11:00
همه ما به خودمان دروغ می‌گوییم تا از درد در زندگی در کوتاه‌مدت اجتناب کنیم. غافل از آنکه در بلندمدت، رنج‌های بزرگ‌تری برای خودمان ایجاد می‌کنیم!
7 بهمن 00 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
همه ما به خودمان دروغ می‌گوییم تا از درد در زندگی در کوتاه‌مدت اجتناب کنیم. غافل از آنکه در بلندمدت، رنج‌های بزرگ‌تری برای خودمان ایجاد می‌کنیم!
9 دی 00 - ساعت 10:30
بررسی دلیل روانشناسانه‌ی حالِ بدِ آدمهای خوب!! چرا نمی‌توانم نه بگویم؟ چرا تایید و رضایت دیگران برایم مهم است؟ چرا به خودم رسیدگی نمی‌کنم؟ و...
26 خرداد 00 - ساعت 20:30
خشم و خشونت و عصبانیت چیست؟ چه تفاوتی با هم دارند؟ چگونه باید عصبانیت و رفتارهای منفی ناشی از آن را کنترل کرد و کاهش داد؟
5 اردیبهشت 00 - ساعت 20:30
در این وبینار با 8 آرکتایپ‌ یا کهن الگوی سفر قهرمانی کار داریم تا ببینیم چه چیزی باعث شده نتوانید آن موفقیت دلخواهتان را به‌دست آورید؟
10 اسفند 99 - ساعت 20:30
در وبینار روانشناسی پول، به بررسی و اصلاح رابطه شما با پول می‌پردازیم. رابطه با پول، مثل تمام روابط ما نیاز به واکاوی و تقویت دارد.
19 بهمن 99 - ساعت 20:30
اغلب اوقات ما نمی‌توانیم پیام خواب‌هایمان را دریافت کنیم. اما چرا چنین است؟ اصلا خواب و رویا دیدن چیست؟ کدام خواب‌ها قابل تعبیر و تحلیل هستند؟
18 دی 99 - ساعت 15:00
بسیاری از لحظات تعیین‌کننده‌ی زندگی ما ناشی از گفتگوهای حساس و موفقی است که در شرایط هیجانی و با افراد مهم زندگی‌مان اتفاق می‌افتد.
26 آبان 99 - ساعت 20:00
همه ما مشکلات در زندگی را به نحوی تجربه کرده‌ایم. کارهایی کرده‌ایم که بر زندگی‌مان تأثیر منفی داشته است. اما چگونه از دام اشتباهاتمان در زندگی خلاص شو
22 مهر 99 - ساعت 20:30
شخصیت شناسی به روش آرکتایپ ها و نظریات خانم دکتر شینودا بولن. بررسی تمام آرکتایپ‌های مردانه و زنانه.
3 مهر 99 - ساعت 10:00
رنج فریب خوردنِ ذهن، فقط درد روحی نیست. بلکه بسیاری اوقات بخاطر این فریب ها عملا غلط فکر می‌کنیم، غلط انتخاب می‌کنیم و در نتیجه شکست میخوریم.
24 شهریور 99 - ساعت 19:00
خیانتی به نام مثبت نگری! به اسم مثبت نگری از ما انسان‌هایی ساخته می‌شود که مشکل را داریم، فقط از ظاهر به درون منتقلش می‌کنیم، همین!
30 مرداد 99 - ساعت 16:00
کیفیت تفکر شما و تصمیم‌هایتان، کیفیت زندگی‌تان را رقم می‌زنند! هر چه بهتر فکر کنید و بهتر تصمیم بگیرید، بیشتر رشد می‌کنید.
12 مرداد 99 - ساعت 19:00
بررسی عملی راهکارهای کاهش رنج و افزایش لذت در زندگی. بیایید از نگاه فلسفه و روانشناسی ببینیم رنج چطور ایجاد می‌شود و لذت چگونه افزایش می‌یابد؟
31 تیر 99 - ساعت 18:00
عزت نفس بزرگ‌ترین سرمایه ماست و مانند یک پازل است.یعنی از قطعات مختلفی تشکیل شده است. درآمد، شغل، روابط و شادی درونی ما رابطه عمیقی با عزت نفس ما دارد
26 تیر 99 - ساعت 10:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar