موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمد حسین مهاجر مازندرانی

محمد حسین مهاجر مازندرانی

توسط 11 نفر دنبال می‌شود
برنامه نویس و مدرس فناوری و اطلاعات

من خرداد سال 73 در شهر قم چشم به این دنیا باز کردم و از 3 سالگی مقیم شهر گرگان شدم و ابتدا کودکی تمام هم و غم من درک ریشه ای مسائل علمی بود و از باب علاقه به نرم افزار و کامپیوتر از کودکی شروع به درک مسائل مرتبط با این حوزه کردم در سن 15 سالگی زبان برنامه نویسی php رو شروع به یادگیری کردم و بعد برنامه نویسی سمت سرور زبان سمت فرانت و javascript رو حرفه ای اغاز کردم سابقه 12 سال برنامه نویسی در حوزه های مختلف رو داشته تا بحال حدود 15 پروژه حرفه ای در زمینه وب سایت های بر پایه زیر ساخت ابری را داشتم همچنین سابقه همکاری با شرکت های چینی در این زمینه رو داشتم , حدود 10 سال سابقه تدریس در حوزه های مختلف از جمله برنامه نویسی ,فناوری اطلاعات ,الگو های نوین مدیریت,مارکتینگ,سئو و اصول صحیح اندیشی... رو داشتم. همچنین در حوزه فناوری و اطلاعات زمانی رو صرف تحقیق و درک ریشه ای این مباحث کردم و تدریس های متعددی حول این موارد داشتم. از جمله پروژه های من میشه دبیرخانه انلاین , مالی و حسابرسی,مدیریت سهام... با زیر ساخت ابری نام برد . اونچه که من برای خودم نقطه تمایز در تدریس در این حوزه می بینم درک ریشه ای مباحث و تفهیم اصولی مهم ها به مخاطب خودم است. ایده که من در پیاده سازی هر پروژه دارم نیاز بازار و آینده نگری در بعد بازدهی و زیر ساخت بادوام و نوین بوده یعنی یافتن نیاز ,ساختن نیاز در نتیجه نتیجه گیری مطلوب ... در اعطای اطلاعات و تجارب خودم هیچگاه بخل نورزیدم و مهم ترین و با ارزشترین اطلاعات را رایگان در اختیار همه قرار دادم دوست دار شما محمد حسین مهاجر مازندرانی هستم

وبینارهای مدرس

در این وبینار توضیحاتی حول اهمیت دبیرخانه ودبیرخانه انلاین و ابری و سیستم های ابری و saas صورت می گرد و مزایا و معایت هر یک مورد طرح قرار می گیرد.
20 دی 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar