موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

فرزاد بیگلربیگی

فرزاد بیگلربیگی

توسط 19 نفر دنبال می‌شود
مشاور مدیریت دارنده مدرک تحلیلگری کسب و کار از IIBA تورنتو

فرزاد بیگلربیگي تحلیل‌گر کسب و کار، گواهی شده از International Institute of Business Analysis) IIBA) تورنتو با بیش از ۱۷ سال سابقه کار در صنعت مشاوره سیستمهای مدیریتی و تجربه طراحی، استقرار و مدیریت سیستمهای IT SaaS -Software as a Service- Cloud- در کانادا تجربه همکاری با بخش‌های مختلف صنعت از خدمات شهری-عمومی و کسب و کارها تا سازمانهای مردم نهاد و استقرار پروژه در سازمانها و شرکتهای مطرح بین‌المللی همچون Toyota، Metropolitan Transportation Authority ،BMW، GE، BP، SunCor و Alberta Health Services را در رزومه کاری خود دارد.

وبینارهای مدرس

از نوآوری مدل های کسب و کار تا مهندسی مجدد فرآیندها
16 مرداد 99 - ساعت 17:00
استراتژی در شرکتهای چابک: از BSC تا OKR (Agile Strategy: BSC (Balanced Scorecard) to OKR (Objective Key Results رویکردهای چابکسازی استراتژی
25 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
تحلیل‌گر حرفه‌ای کسب‌و‌کار
11 تیر 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar