موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

دکتر شاهرخ شهرابی

دکتر شاهرخ شهرابی

توسط 45 نفر دنبال می‌شود
دکترای تخصصی حسابداری از دانشگاه تربیت مدرس، مدیر ارشد ریسک و حسابرسی داخلی شرکت‌های گروه اسنپ و عضو کمیته‌های حسابرسی.

دکترای تخصصی حسابداری از دانشگاه تربیت مدرس، بیش از 13 سابقه در حوزه حسابرسی داخلی، راهبری شرکتی و مدیریت ریسک در شرکت‌های داخلی، خارجی، بورسی و فرابورسی در عناوین مختلف، عضو کمیته حسابرسی شرکت‌های بورسی و غیربورسیِ داخلی و خارجی، تالیف بیش از 45 عنوان کتاب و مقاله حرفه‌ای و پژوهشی.

وبینارهای مدرس

فنون و روش‌های یک مصاحبه‌ی موثر در جریان رسیدگی‌های حسابرسی داخلی برای شناخت دقیق فرآیندها، شناسایی نقاط ضعف کنترلی و ارزیابی وقوع تقلب.
10 تیر 03 - ساعت 18:00
این دوره جهت به روزرسانی دانش متخصصان حسابرسی داخلی پیرامون تغییرات در چارچوب مفهومی و استانداردهای حسابرسی داخلی (ویرایش 2024) طراحی شده است.
Invalid date
اتمام بلیت
انتخاب شغل‌های مرتبط با حسابداری برای افرادی فاقد تحصیلات مرتبط-ارائه توسط شاهرخ شهرابی، مدیر ارشد حسابرسی داخلی گروه اسنپ و کاندیدای دکترای حسابداری
1 دی 01 - ساعت 9:30
این وبینار برگزار شده است
این دوره توسط آکادمی راهبر با تدریس تدی نظری (مدیر امور مالیاتی/بیمه‌ای گروه اسنپ) و شاهرخ شهرابی (مدیر ارشد حسابرسی داخلی گروه اسنپ) برگزار خواهد شد.
1 مرداد 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
کارگاه افزایش اثرگذاری گزارش‌های حسابرسی داخلی برای ارائه به مدیران ارشد و هیئت‌مدیره با ارائه شاهرخ شهرابی و محمد غواصی کناری از آکادمی راهبر
25 خرداد 01 - ساعت 19:00
در وبینار رایگانِ انتخاب، پیشرفت و موفقیت در مسیر شغلی حسابرسی داخلی با ارائه‌ی شاهرخ شهرابی و محمد غواصی کناری
4 اسفند 00 - ساعت 19:00
نخستین دوره جامع برنامه‌ریزی در حسابرسی داخلیِ آکادمی راهبر با تدریس شاهرخ شهرابی و محمد غواصی کناری - اردیبهشت 1401
9 تیر 01 - ساعت 9:00
این وبینار برگزار شده است
کارگاه کلیات ارزیابی ریسک و ماتریس ریسک، مدرس: شاهرخ شهرابی.
12 دی 00 - ساعت 19:45
آکادمی راهبر اولین دوره‌ی جامعِ چارچوب بین‌المللی اجرای حرفه‌ای حسابرسی داخلی را برگزار می‌کند. مدرسان این دوره شاهرخ شهرابی و محمد غواصی کناری هستند.
14 بهمن 00 - ساعت 9:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar