موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

دکتر سیده مریم نوربخش

دکتر سیده مریم نوربخش

توسط 16 نفر دنبال می‌شود
مدیرعامل شرکت علمی فناوری منشور خرد

دکتر سیده مریم نوربخش، هم اکنون مدیر عامل شرکت علمی و فناوری منشور خِـرد می باشد. این شرکت دارای تیمی از نخبگان علمی و فنی مهندسی بوده و در زمینه ساخت نجهیزات پیشرفته پزشکی و الکترونیکی فعالیت می کند. همچنین دکتر نوربخش به دلیل دارا بودن چندین سال تجربه موفق در عرضه های بین الملل بخصوص اقتصاد علمی، استراتژی های بسیار متفاوتی را برای ارائه تجهیزات پیشرفته دانش بنیان به کشورهای مختلف ارائه و عملیاتی نموده است. دکتر مریم نوربخش از سال 1380 وارد عرصه کارآفرینی در صنت نرم افزار، بتدریج صنعت الکترونیک و تجهیزات پزشکی گردید. ایشان دارای دکتری فیزیک نظری از دانشگاه سمنان و پسادکتری از پژوهشگاه دانشگاه های بنیادی می باشد. ایشان دارای تجربه و مهارت بالایی در برنامه نویسی به زبانهای مختلف بوده و نرم افزارهای حرفه ای متعددی را طی این دو دهه بصورت عمومی و سفارشی به مخاطبان عرضه نموده است. دکتر نوربخش در طراحی مدارهای الکترونیکی آنالوگ و دیجیتال از قبیل انواع میکرو کنترلرها و FPGA تجربه و تسلط بالایی دارد، بطوریکه موفق به طراحی و ساخت انواع تجهیزات کنترلی و پیشرفته آزمایشگاهی و پزشکی گردیده است. یکی از اختراعات جالب ایشان، یک ریزپردازنده اختصاصی 49 بیتی مبتنی بر FPGA برای پردازش و فشرده سازی سیگنالهای عصبی زیستی می باشد که در سال 1391 به ثبت رسیده است. این اختراع در دستگاه های الکتروفیزیولوژی موسسه پرتودانش جهت ثبت سیگنالهای مغزی و عصبی مورد استفاده قرار گرفت. دکتر نوربخش، بدلیل شناخت عمیق رفتارها و نیازهای مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشورهای مختلف، دارای ارتباط بسیار وسیعی با بسیاری از مراکز علمی در کشورهای مختلف است. تا کنون ده ها کنفرانس، کارگاه آموزشی و وبینار را در کشورهای مختلف جهان بصورت حضوری و مجازی در زمینه های مختلف علمی از جمله، علوم اعصاب، الکتروفیزیولوژی و لیزرپزشکی را برگزار نموده است. ایشان این روش را یکی از بهترین استراتژی ها برای برندسازی تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و تحقیقاتی به جامعه علمی کشورهای هدف می داند. علاوه بر این، بدلیل تجارب متعدد از ارتباط با سازمانهای علمی دنیا، شرکتهای مختلف خارجی، حضور در انواع نمایشگاه ها در شناخت روشهای مرتبط با اقتصاد علمی مرتبط با هر تجهیز فناورانه توانمندی ویژه ای دارد.

وبینارهای مدرس

آشنایی با لیزر، پارامترهای فیزیکی، اصول و مکانیزم عملکردی آنها بر روی بافت، خون و سایر ارگانها و کاربردهای درمانی لیزر، اصول عملکردی تجهیزات لیزرتراپی
18 شهریور 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
ناگفته های صادرات تجهیزات دانش بنیان و فناورانه معرفی استراتژی های کاملا اختصاصی که نفوذ پایدار در بازارهای بین المللی را سرعت می بخشد.
12 مرداد 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
استراتژی های صادرات تجهیزات دانش بنیان و فناورانه همه فرآیندهای یک محصول دانش بنیان و بخصوص صادرات تجهیزات فناورانه مستلزم رویکردهای مبتنی بر دانش است
17 تیر 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar