موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

امیرعلی بهلگردی

امیرعلی بهلگردی

توسط 52 نفر دنبال می‌شود
مدرس و کوچ حرفه ای در زمینه مدیریت زمان

وبینارهای مدرس

شاید برات پیش اومده از کاری که در گذشته نکردی پشیمون شده باشی. پس یکبار توی این وبینار همراه من باش تا فردا روز دوباره  از دست خودت عصبانی نباشی.
15 مهر 99 - ساعت 15:00
در این وبینار سعی می کنیم تا علمی ترین اصول برنامه چینی و برنامه ریزی رای بیاموزیم و برنامه مان را برای 12 ساعت کاری بدون خستگی بهبود دهیم.
4 مهر 99 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
ما در این وبینار درمورد ارزش ها صحبت می کنیم و سعی می کنیم تا با آموزش یک استراتژی 3 هفته ای به شما یاد بدهیم چطور همیشه یک قطب نمای مسیر در دست داشته
18 تیر 99 - ساعت 16:00
شاید برات پیش اومده از کاری که در گذشته نکردی پشیمون شده باشی. پس یکبار توی این وبینار همراه من باش تا فردا روز دوباره  از دست خودت عصبانی نباشی.
30 خرداد 99 - ساعت 16:00
توی این وبینار باحال ترین بروز ترین مدل برنامه ریزی که یک آدم میتونه داشته باشه رو دور می ریزیم و مدل برنامه رزی خودمون رو پیدا می کنیم D;
5 اردیبهشت 99 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
سبز ترین رویداد سال ؛ برنامه ریزی بدون کاغذ، با نرم افزار Microsoft Todo با متد سازماندهی GTD. اینطوری هم به برنامه های خودت میرسی هم درختی قطع نمیشه.
24 فروردین 99 - ساعت 15:30
به شما کمک می کنم در قرنطینه بتونید به خودشناسی برسید و آگاه بشید که برای ادامه زندگی باید به کجا برید. الان که بقیه ترمز گرفتند؛ شما باید گاز بدید.
15 فروردین 99 - ساعت 17:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi