موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

امیرشروان مظاهری

امیرشروان مظاهری

توسط 33 نفر دنبال می‌شود
دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار مدرس دوره های MBA & DBA دانشگاه تهران مدیر عامل آکادمی بینارشته‌ای مومنتوم مشاور استراتژی، مارکتینگ و تحول دیجیتال (شماره جهت درخواست مشاوره و دوره‌ی آموزشی: 09124449739)

امیرشروان که از دانشگاه تهران دکتری حرفه ای کسب و کار در دو "گرایش استراتژی و تحول دیجیتال" دارد، کار خود را از سال 1375 به عنوان مهندس ابزاردقیق و اتوماسیون شروع می کند. چیزی نمی گذرد که به عنوان مدیر پروژه برای راه اندازی خطوط تولید انتخاب شده و در 27 سالگی برای اولین بار مسئولیت خود را به عنوان مدیرعامل آغاز می کند. طی 25 سال گذشته او علاوه بر عهده دار بودن مسئولیت خطیر به عنوان مدیرعامل و مشاور ارشد مدیران عامل در سازمان های مختلف، در دانشگاه تهران در رشته ی مدیریت کسب و کار (در چندین گرایش استراتژی، مارکتینگ و تحول دیجیتال) مشغول به تدریس می باشد. امیرشروان تدریس و آموختن را عاشقانه دوست دارد و تاکنون دوره های مدیریت استراتژیک، مارکتینگ و استراتژی های مارکتینگ را بیش از 60 بار تدریس کرده است. او دارنده گواهینامه ی بین المللی مشاوره مدیریت (CMC) و نیز کوچ سطح (PCC) می باشد. علاقمندی های اوعبارتند از رهبری استراتژیک، پیاده سازی استراتژی های تحول آفرین و تحول دیجیتال در سازمان ها. بخشی از سوابق امیرشروان: + مدیرعامل بلور شیشه کاوه - دارنده 80 درصد سهم بازار بلور ایران + مدیرعامل شیشه مظروف یزد - بزرگترین کارخانه مظروف بلورین + مدیرعامل شیشه آسافلوت - بزرگترین کارخانه شیشه خاور میانه + مدیرعامل پتروشیمی کاوه (متانول دهم) - بزرگترین سینگل‌ ترین متانول دنیا + مدیرعامل پتروناد آسیا + عضو هیئت مدیره شرکت مهندسی پتروکاوه + مدیرعامل آکادمی مومنتوم + مشاور ارشد و شریک گروه مشاوران هرمس + مشاوره در 25 پروژه در صنایع مختلف

وبینارهای مدرس

اگر "مهارت رهبری استراتژیک" را در خود پرورش دهیم می توانیم از ظرفیت و توانمندی کارکنان برای تحقق استراتژی‌ها و دستیابی به اهداف استفاده نماییم.
6 شهریور 01 - ساعت 19:00
به زودی
اگر بخواهیم دلایل موفقیت و شکست برندها را تحلیل‌ کنیم باید به داخل "جعبه‌ی سیاه" آنها نگاه کنیم و جعبه‌ی سیاه برندها چیزی جز "عملکرد مارکتینگ" نیست.
21 خرداد 01 - ساعت 19:00
چهل و سومین دوره‌ی اصول مارکتینک با رویکرد تدوین برنامه‌ی بازاریابی (مارکتینگ پلن) "ورود به دنیای شیرین و پردرآمد مارکتینگ و فروش"
30 خرداد 01 - ساعت 19:00
چرا بسیاری از استراتژی ها، اجرا نمی شوند؟ واقعیت این است که جاری سازی استراتژی یک شایستگی محوری است و هر مدیری توانمندی باید این شایستگی را بیاموزد.
25 اردیبهشت 01 - ساعت 18:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar