موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

دپارتمان گردشگری بهار

دپارتمان گردشگری بهار

توسط 44 نفر دنبال می‌شود

وبینارهای برگزارکننده

وبینار جایگاه و نقش تکنولوژی در مدل کسب و کارهای گردشگری در حال و آینده توسط گردشگری بهار در تاریخ 19 خرداد ماه برگزار خواهد شد.
19 خرداد 99 - ساعت 18:00
وبینار مدیریت بجران در صنعت گردشگری و هتلداری با تاکید بر استراتژی های پسا کرونا به بررسی چگونگی گذر از بحران کرونا خواهد پرداخت
14 اردیبهشت 99 - ساعت 18:00
وبینار گردشگری سلامت در شرایط کرونایی به بررسی تهدید ها و فرصت های کرونا برای گردشگری سلامت می پردازد.
8 اردیبهشت 99 - ساعت 18:00
سمینار آنلاین آینده پژوهی در صنعت گردشگری توسط موسسه آموزش عالی بهار در تاریخ 17 فروردین برگزار خواهد شد.
17 فروردین 99 - ساعت 18:00
وبینار تبدیل گردشگران ناراضی به مشتریان وفادار با استفاده از اصول مذاکره اثربخش توسط موسسه آموزش عالی بهار با بیان دکتر امین هاشمی برگزار خواهد شد.
9 فروردین 99 - ساعت 18:00
سمینار آنلاین در صنعت گردشگری و هتلداری با رویکرد متفاوت در گذر از بحران در تاریخ 6و7و8 فروردین ماه توسط موسسه آموزش عالی بهار برگزار خواهد شد.
30 فروردین 99 - ساعت 18:00
با درنظر گرفتن شاخص های اصلی و تکنیک های حرفه ای قیمت گذاری می توان در فصل های کم رونق اتاق های هتل را به فروش رساند.بدین منظور در این وبینار به استراتژی های نرخ گذاری خدمات هتلداری خواهیم پرداخت.
11 اسفند 98 - ساعت 15:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi