موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مرکز نوآوری پارادایس‌هاب

مرکز نوآوری پارادایس‌هاب

توسط 41 نفر دنبال می‌شود

مرکز نوآوری پارادایس هاب بعنوان سازمانی بین المللی، بستری مناسبی برای رشد و شکوفایی تیم های حرفه ای اکوسیستم کارآفرینی ایران فراهم آورده است. اصلی ترین خدمت پارادایس هاب، در اختیار قراردادن فضای کار اشتراکی برای تیم های استارتاپی، فریلنسرها و شرکت ها است. پارادایس هاب علاوه بر ایجاد امکاناتی زیرساختی رایج در سایر فضاهای کار اشتراکی، دارای پارتنر های فراوان در زمینه های مختلف می باشد به نحوی که کاربر پارادایس هاب، دغدغه های بسیار کمتری نسبت به سایر افراد اکوسیستم استارتاپی داشته باشند. این مرکز همچنین در زمینه جذب سرمایه برای تیم های استارتاپی نقش تسهیل گری ایفا می کند. برگزاری و میزبانی رویداد های مرتبط با کارآفرینی و نوآوری از جمله خدمات این مرکز نوآوری به زیست بوم کارآفرینی کشور است. پارادایس هاب در حال حاضر دارای دو شعبه فعال در تهران، دو شعبه در حال تجهیز در تهران، یک شعبه در حال تجهیز در مشهد مقدس و یک شعبه در حال تجهیز در کشور عمان می باشد.

وبینارهای برگزارکننده

هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی افراد غیرمتخصص با فضای کسب و کارهای استارتاپیست.
15 فروردین 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
چگونه تفکر توسعه مشتری را در فرایند راه اندازی کسب و کار استفاده کنیم، چگونه با مشتریان بالاقوه مصاحبه کنیم، کیفیت ایده خود را به صورت کلی بررسی کنیم
10 اسفند 99 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
شما در این کارگاه، یاد می‌گیرید که چه زمانی، به چه کسانی، چگونه، با چه ادبیاتی و ترفندهایی بدون استرس با سرمایه‌گذار جلسه بگذارید و صحبت کنید.
18 بهمن 99 - ساعت 15:00
در این وبینار شما یاد می‌گیرید که چگونه وبسایت مورد نیاز خود را در بستر وردپرس با کمترین هزینه پیاده و بارگذاری کنید.
29 آبان 99 - ساعت 16:30
آموزش نرم افزار اکسل برای مدیران کسب و کارهای نوپا و یا کارمندان و فریلنسرهایی که دنبال بهینه‌سازی فعالیت و ذخیره‌سازی زمان زندگی خودشون هستن.
9 مهر 99 - ساعت 17:00
آموزش صفر تا صد ثبت شرکت، مالیات، بیمه، اساسنامه، سهام‌ها، ترکیب هیئت مدیره، کد اقتصادی، نحوه ثبت علامت تجاری، نماد اعتماد الکترونیکی، مجوزهای کار و..
29 مرداد 99 - ساعت 17:30
در این وبینار شما گام به گام یاد خواهید گرفت چگونه بلوک‌های 9گانه مدل کسب و کار خود را بر اساس متدولوژی نوپای ناب پیاده و اجرا کنید.
5 تیر 99 - ساعت 18:00
وبینار راه و روش‌های کسب درآمد دلاری

22 خرداد 99 - ساعت 19:00
5S اهمیت نظام آراستگی در سازمان‌ها را نشان می‌دهد و مزیت آن این است که در همه‌‌ی شرکت‌ها قابل پیاده‌سازی‌ست.
4 اردیبهشت 99 - ساعت 16:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi