موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

خانه فرایش فردا

خانه فرایش فردا

توسط 40 نفر دنبال می‌شود

وبینارهای برگزارکننده

سخنرانی یک تعامل دو سویه بین سخنران و مخاطبان است که سخنران به کمک یک سری از اسرار و تکنیک های مهارتی مثل فن بیان زمینه را برای ایجاد ارتباطی موثر ...
20 آبان 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
در دوره آنلاین سخنوری و فن بیان تکنیک ها، تمرینات و اصول ارائه یک سخنرانی اثربخش را بصورت گام به گام و کاملا عملی یاد می گیریم.
5 شهریور 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
سخنرانی یک تعامل دو سویه بین سخنران و مخاطبان است که سخنران به کمک یک سری از اسرار و تکنیک های مهارتی مثل فن بیان زمینه را برای ایجاد ارتباطی موثر ...
15 مرداد 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
شخصیت شناسی به روش MBTI یکی از پرکاربرد ترین ابزارهای روانشناختی در جهان است که از آن برای شناخت هر چه بیشتر خود، دیگران و محیط اطراف از آن استفاده...
11 مرداد 99 - ساعت 17:00
مدیریت زمان و برنامه ریزی یک مهارت لازم برای موفقیت در تمامی زمینه ها است. در این وبینار با روش هنر به انجام رساندن کارها (GTD)، عملکرد بهتری خواهید..
12 تیر 99 - ساعت 17:00
در وبینار سخنرانی بداهه به شما برای یادگیری مهارت بداهه گویی کمک خواهیم کرد. در پایان این وبینار باید بتوانید بدون آمادگی در هر جمعی صحبت کنید.
7 خرداد 99 - ساعت 17:00
در دنیای امروز که ارتباطات یک اصل اساسی برای تعامل با دیگران است، باید بتوانیم در گفتگو ها و سخنرانی هایمان ترس ها را مدیریت و کنترل کنیم .
9 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
در دو روز رویایی می آموزید چگونه به کمک تکنیک های کاملا عملی و کاربردی با هر کسی ارتباط مثبت و موثر برقرار نمایید و در قلب مخاطبان خود نفوذ کنید.
25 فروردین 99 - ساعت 17:00
سخنرانی یک تعامل دو سویه بین سخنران و مخاطبان آن می‌باشد که سخنران به کمک یک سری از ابزارهای مهارتی مثل فن بیان و قدرت سخنوری در آن موفق میشوند.
10 تیر 98 - ساعت 20:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi