موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
8 مورد یافت شد

همه وبینارها

مرتب‌سازی براساس:
یادگیری سپیدار ضامن ورود شما یک شغل عالی. جالبه نیاز به داشتن اطلاعات قبلی ندارید.
27 مهر 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
چطور کار مورد نظرم را پبدا کنم و چطور استخدام شوم.
1 اردیبهشت 00 - ساعت 20:00
آمادگی برای مصاحبه شغلی در آلمان و سؤالات متداول مصاحبه شغلی به زبان آلمانی به همراه جواب مناسب
17 اسفند 99 - ساعت 18:00
گاهی یکساعت آموزش، می‌تواند شما را سال‌ها جلو بیندازد و موقعیت‌های شغلی جدید را پیش‌رویتان قرار دهد. فرصت استخدام در بهترین مجموعه‌ها را از دست ندهید
4 شهریور 99 - ساعت 19:00
برای شکار یک فرصت شغلی با درآمد ارزی، از کجا باید شروع کرد؟ آگر در اندیشه کسب درآمد دلاری و یورویی هستید، باید اولین گام را حرفه ای بردارید.
30 تیر 99 - ساعت 19:00
این پیش رویداد برای کارجویان، کارآفرینان و افرادی که در صدد مهاجرت، سرمایه گذاری، راه اندازی بیزینس یا اخذ اقامت کاری در سایر کشورها هستند مفید است.
16 تیر 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
وبیناری از جنس دانش و تجربه برای کار کردن و تطابق سریع با فرهنگ کار حرفه‌ای در کشورهای اروپایی بخصوص فنلاند با پویا محمدی کارآفرین ایرانی-فنلاندی!
15 بهمن 98 - ساعت 20:00
معرفی شغلی تاثیر گذار و کسب و کاری آینده دار و آماده سازی ورود به دوره های حضوری و آنلاین تربیت "راهبران آموزشی"  چرایی برپایی رویدادهای آموزشی-تجربی
28 خرداد 98 - ساعت 17:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi