موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

(7 مورد یافت شد)
خانه همه وبینارها

پیش بینی مالی

مرتب‌سازی براساس:
آگاهی از حوزه های مالی و مالیاتی در گام اول و در طول مسیر رشد استارتاپ ها یکی از مهم ترین ارکان مدیریت منابع و موفقیت استارتاپ ها می باشد.
29 دی 00 - ساعت 18:00
هدف از این دوره آشنایی با ارزیابی طرح های اقتصادی جهت فراهم ساختن برآوردی از هزینه ها و منافع حاصل از پروژه در طول زمان برای تصمیم گیران می باشد.
8 دی 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار پیش بینی مالی برای استارتاپ ها

2 مهر 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
حفظ و رشد سرمایه ارزشمندتان با تحلیل دکتر کنعانی و بررسی جذابترین فرصتهای سرمایه گذاری و پرسودترین سبد پیشنهادی در مرداد ماه (ظرفیت محدود)
21 تیر 99 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
در بسته ویژه مالی و سرمایه گذاری استارتاپ از پیش بینی مالی برای استارتاپ تا جذب سرمایه آموزش داد شده است.  
1 دی 98 - ساعت 0:00
دوره استارتاپ استارتر یک دوره جامع 48 ساعته است که تمام سرنخ‌های لازم برای راه اندازی و پیشبرد یک کسب‌و‌کار اینترنتی را در در اختیار شما قرار می دهد.
2 شهریور 98 - ساعت 17:30
در وبینار پیش‌بینی مالی برای استارتاپ‌ها، اصول پیش بینی مالی، روش محاسبه‌ی حجم بازار و سرمایه در گردش و چگونگی تشکیل جریان نقدی آموزش داده می شود.
11 اسفند 97 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar