موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
59 مورد یافت شد

همه وبینارها

مرتب‌سازی براساس:
در این وبینار به رشته‌ی اخترزیست شناسی، یعنی علم کاوش حیات فرازمینی و مطالعه‌ی سیارات منظومه‌ی خورشیدی از دیدگاه زیست‌شناسی، پرداخته می‌شود.
3 مرداد 00 - ساعت 18:00
به زودی
دوره آنلاین نجوم مقدماتی مناسب عموم علاقه‌مند به یادگیری نجوم است و نیاز به هیچ‌گونه دانش قبلی ندارد.
31 تیر 00 - ساعت 17:00
به زودی
جلسه‌ی اول دوره‌ی نجوم مقدماتی که مناسب عموم مردم علاقه‌مند به یادگیری نجوم است، به صورت رایگان برگزار می‌شود.
28 تیر 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
دوره آنلاین اخترفیزیک برگزار شده توسط کانون نجوم دانشگاه امیرکبیر آشنایی با فیزیک سیارات، ستارگان و کهکشان‌ها با تدریس دکتر امیرنظام امیری
1 خرداد 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
سیامک نیک طلب در این وبینار به ما خواهد گفت که چرا و چگونه علم و به ویژه نجوم در رهایی انسان ها از بیماری و نیستی و پوچی نقش بازی می کند.
27 اردیبهشت 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
به دنبال بخش هایی از ادبیات غنی فارسی خواهیم رفت که اشارات نجومی دارد و به امیدواریم به این سوال پاسخ دهیم که آیا ادبیان ما با دانش نجوم آشنا بودند؟
25 اردیبهشت 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار با معرفی پدیده های نجومی به این سوال پاسخ خواهیم داد که چه در این آسمان افسونگر وجود دارد که جمعی منجم سالهاست محو در نظاره آن هستند.
24 اردیبهشت 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار نگاهی داریم به گستره کیهان و احتمال حیات غیرزمینی و بررسی سازه ها، اتفاقات مرموز و به دنبال پاسخ که حیات هوشمند دیگری هم وجود دارد یا نه
23 اردیبهشت 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار که از برنامه های هفته نجوم پدیده آسمان دانش است، نگاهی می کنیم به باستان شناسی نجومی و با اسطرلاب، رايانه نجومی دنيای باستان آشنا میشویم
22 اردیبهشت 00 - ساعت 19:00
من زمین را دوست دارم، نگاهی است به نجوم و نقش آن در مطالعات تغییر اقلیم و کوششی است جهت جواب سوال دنبال خانه جدیدی بگردیم یا خانه مان زمین را حفظ کنیم
21 اردیبهشت 00 - ساعت 18:00
دوره انلاین نجوم نجوم مقدماتی اموزش نجوم مبانی نجوم نجوم اماتوری کلاس نجوم مقدماتی
13 اردیبهشت 00 - ساعت 17:30
این وبینار برگزار شده است
به ساعت‌های آفتابی استوایی، قطبی، استوانه‌ای و سطح شیب‌دار پرداخته می‌شود. سپس ساعت آفتابی افقی از راه‌های مختلف تحلیل می‌شود.
9 اردیبهشت 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi