موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
10 مورد یافت شد

همه وبینارها

خانه همه وبینارها

مشاوره روانشناسی

مرتب‌سازی براساس:
تمامی مردم تجربه دردناکی از کرونا را پشت سر گذاشته اند اگر امروز به این موارد مهم توجه نکنیم به مرور در روابط هایمان شاهد آسیب های نوپدید خواهیم بود
9 آبان 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
کودتا علیه پدر به داستان پدرانی می‎پردازد که نقش پدریشان را از دست داده اند و همسر و فرزندانشون دیگر قدرت و اقتداری برایشان قائل نیستند.
22 مهر 99 - ساعت 10:30
کنترل ذهن در تمام برهه های زندگی
7 مهر 99 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
نتایج نشان داد که آموزش‌های مثبت‌نگر باعث کاهش معنادار نگرش‌های ناکارآمد و افزایش معنادار میزان شادکامی در گروه آزمایش مقایسه با گروه کنترل شده است.
7 مهر 99 - ساعت 14:00
این وبینار برگزار شده است
تحلیل کنکور و پیش بینی کنکور و انتخاب رشته
26 شهریور 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
کنترل ذهن در تمام برهه های زندگی
14 شهریور 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
اگر می خواهید زندگی آرام و سرشار از عشق و محبت داشته باشید و از کنار هم بودن لذت ببرید باید پانزده قانون طلایی خانواده موفق را بشناسید. فردا دیر است.
4 مرداد 99 - ساعت 21:00
جمع بندی کنکور تجربی یک ماه پایانی پس از تعویق
1 مرداد 99 - ساعت 18:00
وبینار آشتی با هیجانات آسیب دیده - مرکز مشاوره اردی بهشت - خانم دکتر امانی ::: هیجانات ارتباطی رو میشناسیم و به اهمیت اونها در ارتباطات آشنا میشیم
11 اردیبهشت 99 - ساعت 18:00
خیلی ها از ماها برای اینکه تغییری در خودمان ایجاد کنیم و مهارتی یاد بگیریم، سرچ می کنیم و مطلب می خونیم، کتاب می خونیم و دوره های آموزشی شرکت می کنیم.
18 مهر 98 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi