موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

(5 مورد یافت شد)
مرتب‌سازی براساس:
وبینار آشنایی با گرایش‌های زلزله و سازه کارشناسی ارشد (مهندسی عمران) با ارائه دکتر امیرحسین خلوتی توسط موسسه سرا برگزار می‌شود.
1 تیر 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
طراحی سازه قدرتمند (Powerful structural design) یک بعد جدید از طراحی سازه میباشد که به فلسفه های مهم طراحی سازه میپردازد!
10 بهمن 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
مهندس عزیز، شما با شرکت در این وبینار، با روند فنی بهسازی لرزه‌ای ساختمان‌ها طبق استاندارد ۲۸۰۰ ویرایش چهارم و نشریه ۳۶۰ ویرایش ۹۲ آشنا می‌شوید.
23 مرداد 00 - ساعت 21:30
در وبینار اجرای فونداسیون و ریزه‌کاری‌های آن قصد داریم هر آنچه که باید در مورد انواع فونداسیون و اجرای آن بدانید را بیان کنیم.
6 مرداد 00 - ساعت 20:00
گروه دانشجویان مدیریت پروژه دانشگاه تهران: وبینار مهندسی الگوریتمیک: نقش الگوریتم های یادگیری ماشین در طراحی و بهینه سازی مثلث زمان، هزینه و کیفی
15 شهریور 99 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar