موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
8 مورد یافت شد

همه وبینارها

مرتب‌سازی براساس:
آماده سازی متقاضیان آزمون آیلتس برای کسب نمره دلخواه در بخش ریدینگ
24 مرداد 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
دوره تکنیکهای پاسخ به سؤالات ریدینگ به شما آموزش می دهد که با چه ترفندهایی بخش ریدینگ در آزمون های مختلف را در کمترین زمان ممکن پاسخ دهید.
17 تیر 00 - ساعت 11:00
این وبینار برگزار شده است
دوره لیسنینگ ریدینگ برای کسب نمره 7
20 فروردین 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
شرکت در این وبینار می تواند یک جهش فوق العاده برای دوستانی که نیاز به داشتن مدرک آیلتس دارند ایجاد میکند (تکنیکی به هدفت برس و کاربردی یاد بگیر).
18 دی 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
اگر توهم نیاز ضروری به قبولی در آزمون آیلتس داری ریدینگت رو سریعتر بخون تا زمان بیشتری برای قسمتای دیگه داشته باشی این کار ضریب قبولیت رو افزایش میده
29 آبان 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار پنج جلسه روی انواع سوالات reading کار میکنیم و تمامی تکنیک های پاسخ بر هر نوع از سوالات ریدینگ آزمون آیلتس رو بررسی و تمرین می کنیم.
26 مرداد 99 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
دوتا از سوالات بسیار رایج در آزمون آیلتس (هم آکادمیک و هم جنرال)، سوالات True/False Not Given و Yes/No/Not Given میباشد که دانشجویان را به چالش میشکند
5 خرداد 99 - ساعت 12:00
هنر شخم‌زنی یک متن رو اینجا یاد بگیر و وقتی مردم دنبال یه سوزن توی انبار کاه میگردن، تو خیلی راحت با یه مشت سوزن از انبار کاه بیا بیرون.
28 اردیبهشت 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi