موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
6 مورد یافت شد

همه وبینارها

مرتب‌سازی براساس:
در این وبینار رایگان به شما یک راهکار عملی می‌دهیم که فقط طی هفت روز بتوانید اقدامات لازم برای خرید خانه انجام دهید! خرید ملک یکی از مطمئن‌ترین روشها
25 فروردین 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار آشنایی با صفر تا صد فرایند خرید ملک در ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه توسط مجموعه ترکی پراپ با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در ترکیه
22 اسفند 99 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
چرا باید ملک بخریم؟! با همه جذابیتهایی که برای بورس، طلا و ارز وجود دارد.
23 مهر 99 - ساعت 11:00
این وبینار برگزار شده است
خواندن سند 5 دقیقه بیشتر زمان لازم ندارد ولی می تواند ساعتها در وقت شما صرفه جویی کند و جلو میلیون ها تومان خسارت را بگیرد.
30 تیر 99 - ساعت 11:00
موانع زیادی باعث ملک نخریدن می شود. برخی بزرگ و برخی کوچک هستند. اما موانع کوچک و ساده هستند که سالها مانع خرید ملک می شوند.
26 خرداد 99 - ساعت 11:00
داشتن ملک برای زندگی و کسب و کار یکی از ضروریات است. مالک بودن فقط منفعت مالی ندارد. رشد کسب و کارتان خیلی سریع تر رخ می دهد.
5 فروردین 99 - ساعت 10:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi