موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

(7 مورد یافت شد)
مرتب‌سازی براساس:
ارتباط با سگ‌ها مثل هر رابطه‌ی دیگری نیازمند اعتماد و احترام است. من آرش خاتمی مربی و رفتارشناس سگ در این وبینار ساختن این اعتماد را آموزش می‌دهم.
19 مرداد 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
هنر پدر و مادر بودن در دنیای دیجیتال : تربیت رسانه ای
23 تیر 01 - ساعت 17:30
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار درباره‌‌ی مفهوم واژه‌ی «تربیت» صحبت می‌کنیم. بار معنایی این واژه را بررسی می‌کنیم و جایگزین بهتری برای آن پیشنهاد می‌کنیم.
1 آذر 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
اگر لجبازی کودکان در سنین پایین به صورت اصولی مدیریت نشود متاسفانه در بزرگسالی به روان فرزند شما آسیب جدی وارد شده و جبران آن بسیار سخت خواهد بود !
20 آبان 00 - ساعت 11:00
این وبینار برگزار شده است
در این کارگاه والدین با تکنیک‌های تشویقی و تنبیهی صحیح برای اصلاح و یا شکل دهی رفتار فرزندان خود آشنا می‌شوند ۸ گام دارد .
4 مرداد 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
تربیت مساوی است با تنبیه
31 خرداد 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
آموزشهایی که بچه ها نه در مهد یاد می گیرند و نه در مدرسه را در اختیارتان می گذارد. آشنایی با محل هایی که بیشترین سوء استفاده جنسی از کودکان می شود.
9 خرداد 98 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar