موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
241 مورد یافت شد

همه وبینارها

خانه همه وبینارها

تحصیل در خارج

مرتب‌سازی براساس:
چرا تحصیل در انگلستان امروزه برای تعداد بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان، دارا بودن شرایط تحصیل در انگلیس، به یکی از دغدغه‌های بزرگ تبدیل شده است.
8 بهمن 00 - ساعت 20:00
در این وبینار به بررسی ساده ترین راهها پذیرش تحصیلی ، مدارک مورد نیاز برای اپلای، میزان شانس قبولی، هزینه زندگی و ...
10 بهمن 00 - ساعت 17:00
دریافت دیپلم رسمی کانادا و گواهی نامه های معتبر از وزارت آموزش کانادا از طریق شرکت در دوره های حضوری و غیر حضوری موسسه آرکانا.
12 بهمن 00 - ساعت 20:00
در این وبینار در خصوص اقامت دائم و موقت صحبت میکنیم. تفاوتهای اقامت دائم واخذ شهروندی کانادارا تشریح کرده و کلیات روشهای اخذ اقامت دائم شرح خواهیم داد
14 بهمن 00 - ساعت 18:00
آشنایی کامل با بخش رایتینگ آزمون GRE که برای گرفتن یک نمره خوب در این بخش الزامی است.
27 بهمن 00 - ساعت 16:00
جمع بندی گرامر المانی از پایه تا پیشرفته  سوال و رفع اشکال در طی وبینار اضافه شدن شدن در کانال تمرینات گرامری - ( تمرینات وی آی پی VIP )
1 بهمن 00 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
تحصیل در ایتالیا گزینه ی مناسب و مقرون به صرفه‌ای برای دانشجویان بین المللی است. برای آگاهی بیشتر درباره تحصیل در ایتالیا در این وبینار شرکت کنید
25 دی 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
چگونه مهاجرتی مطمئن داشته باشیم؟ موانع مهاجرت چیست؟ بهترین روش مهاجرت چیست؟سوالاتی که باید قبل از مهاجرت بپرسیم؟ با ترسهای مهاجرت چه کار کنیم؟
24 دی 00 - ساعت 19:30
در این وبینار به بررسی دقیق تر نحوه دستیابی به بورسیه های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری میپردازیم.
7 دی 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
تحصیل در آلمان همواره گزینه ی مناسبی برای دانشجویان بین المللی بوده و خواهد بود. برای آگاهی بیشتر درباره تحصیل در آلمان در این وبینار شرکت کنید.
5 دی 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
مهاجرت به کشور فرانسه مخصوصا شهر پاریس از رویاهای ما ایرانیان میباشد. راحت ترین مسیر برای رسیدن به این کشور از طریق مهاجرت تحصیلی امکان پذیرمیباشد.
28 آذر 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
کانادا رو می‌شه بهشت مهاجران توصیف کرد! کشوری مهاجرپذیر که مرزهایش سال‌هاست که به روی مهاجران مختلفی از سراسر دنیا و به ویژه ایران بازه
24 آذر 00 - ساعت 20:00
ویزای توریستی کانادا، با اهداف گردشگری، تفریح و یا بازدید از دوستان و یا خانواده صادر می‌شود. به دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوان کشور کانادا و همچنین شر
24 آذر 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
چرا تحصیل در انگلستان امروزه برای تعداد بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان، دارا بودن شرایط تحصیل در انگلیس، به یکی از دغدغه‌های بزرگ تبدیل شده است.
13 آذر 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi