موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
175 مورد یافت شد

همه وبینارها

خانه همه وبینارها

آموزش برنامه نویسی

مرتب‌سازی براساس:
در این وبینار قدم های آموزش و ورود به دنیای برنامه نویسی آموزش داده می‌شود
5 آبان 00 - ساعت 19:00
قصد داریم تا در این وبینار یک ساعته با معماری و ساختار میکروکنترلر STM8 و کاربردهای آن در صنعت آشنا شویم و پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان وبینار باشیم...
7 آبان 00 - ساعت 21:00
کارگاه آنلاین آشنایی با انواع زبان‌های برنامه نویسی، کاربردها، مسیر شغلی زبان‌های برنامه نویسی، نحوه تعامل با ماشین/سرور و نمونه کدهای هر زبان‌.
13 آبان 00 - ساعت 14:00
کدنویسی یک سایت مشابه دیجی‌کالا رو یاد بگیرین و درباره چالش‌های مختلف با هم صحبت می‌کنیم
16 آبان 00 - ساعت 16:00
این دوره یکی از دوره های مجموعه آموزشی سینتگرام هستش که کاملا بصورت کارگاهی انجام میشه.
18 آبان 00 - ساعت 13:00
به زودی
شروع یعنی وقت که چیزی بلد نیستم، تجربه‌ای نداریم و تنها دلیلی باعث این انتخاب شده. گاهی این دلیل یک دلیل عاشقانه و از سر علاقه هست، گاهی یک تصمیم یا ا
18 آبان 00 - ساعت 18:00
وبینار کسب درامد از برنامه نویسی بدون کد نویسی
21 آبان 00 - ساعت 18:00
موضوع گیت، خیلی از افراد به درستی از گیت استفاده نمیکنن و فکر می‌کنند تنها کامیت کردن موضوع اصلی است و از امکانات دیگر گیت باخبر نیستن.
27 آبان 00 - ساعت 18:00
در این وبینار مصطفی امین بیدختی، مهندس نرم افزار در مایکروسافت، به پرسش‌های پیرامون Problem Solving و Design Thinking پاسخ می‌دهد.
19 مهر 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
هوش مصنوعی چیست؟ کاربرد های هوش مصنوعی چیست؟ بینایی کامپیوتر چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ یادگیری ماشین و یادگیری عمیق چیست و کاربرد های آن در صنعت
9 مهر 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به شما کمک می‌کنیم که کدنویسی یک سایت مشابه دیجی‌کالا رو یاد بگیرین و درباره چالش‌های مختلف با هم صحبت می‌کنیم.
8 مهر 00 - ساعت 16:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi