موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

وبینارهای دسته بندی زبان بدن

(167 مورد یافت شد)
مرتب‌سازی براساس:
می دونی ترس از صحبت خوب در جمع چقدر فرصت رو از ما گرفته؟ تا حالا به مزیت های صحبت در جمع و سخنرانی فکر کردی؟ اگر بخوایم ساده عنوان کنیم سخنرانی برای
13 مهر 02 - ساعت 19:00
همه‌چیز قابل مذاکره است اینکه مذاکره سخت یا آسان است، موضوع دیگری است.در این وبینار حتما همراه ما باش تا تکنیک های موثر در مذاکره و فروش رو بررسی کنیم
18 مهر 02 - ساعت 18:00
وبینار زبان بدن مشتری به شرکت‌کنندگان مهارت‌ها و دانش لازم برای تفسیر و بهره‌برداری از زبان بدن در موقعیت‌های فروش و مذاکرات را فراهم می‌آورد.
21 مهر 02 - ساعت 21:00
✔️چهره‌ی افراد مانند اثر انگشت و DNA ما سرشار از اطلاعات است. ✔️چهره‌خوانی یک تکنیک سریع برای ارتباط‌گیری موثر و مفید با افراد است.
7 مهر 02 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
هنر گفتگو یکی از عوامل کلیدی موفقیت است . در این وبینار قصد داریم نکات کلیدی و کاربردی را آموزش دهیم تا شما در هریک از موقعیت های ویژه، اثرگذار باشید
21 شهریور 02 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
پیشنهاد می‌کنم در این وبینار همراهم باشی تابه صورت کاربردی روی بیان و گفتارمون کار کنیم وبا موارد روانشناسی کلام، مدیریت اعتماد به نفس و... آشنا بشیم.
19 شهریور 02 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
زبان بدن و مهارتهای ارتباطی
11 شهریور 02 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
دوره فن بیان جهت گویندگی و سخنوری و متقاعدسازی مشتری
23 مرداد 02 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
هنر طنازی یکی از تفاوت های بین ما و هوش مصنوعی ایست که می توانید با بکارگیری آن در هر صنعت خودتان را متفاوت کنید، در وبینار تمایز استاد مهدیار مرصعی
23 تیر 02 - ساعت 16:00
با دانستن اصول و فنون مذاکره پیروز همیشگی مذاکرات باشید! توی این وبینار همراه ما باش...
12 تیر 02 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
مصاحبه شغلی در اصطلاح رایج، کلیدواژه "مصاحبه" به گفت‌وگوی جدی و صمیمی با یک نفر در نقش "مصاحبه‌کننده" و دیگری در نقش "مصاحبه‌شونده" اشاره دارد
7 تیر 02 - ساعت 20:00
مصاحبه امسال(کانون ارزیابی) چگونه است؟ تمام نکات کلیدی و لازم در مصاحبه به روش «کانون ارزیابی» استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگاری و دبیری
5 تیر 02 - ساعت 17:30
شهرت عشق؛ چگونه معلمی کاریزما و ماندگار باشیم؟ چگونه تدریسی شاد و خلاق داشته باشیم؟ معلمان خلاق و تدریس های جذاب جهت ایده گرفتن برای مصاحبه استخدام
5 تیر 02 - ساعت 4:01
مدیریت جذاب کلاس درس و تدریس خلاق و انگیزه بخش. معلمان خلاق و ایده هایی برای مصاحبه های استخدامی آموزش و پرورش. تدریسی شاد و تعاملی.الگوهای برتر تدریس
4 تیر 02 - ساعت 18:00
نوابغ فروش و بازاریابی ایران در فستیوال فروش، سمیناری از مجموعه سمینارهای سکان با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از فروشندگان برتر،مدیران فروش برگزار خواهد شد..
26 خرداد 02 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است

معرفی و شناخت دوره آموزش زبان بدن

آیا با دوره آموزش زبان بدن آشنا هستید؟ زبان بدن و قدرت آن را می دانید؟ آیا می خواهید به شناخت درستی نسبت به طرف مقابل خود برسید؟ قصد انجام یک سخنرانی قدرتمند را دارید اما هنوز قدرت صحبت در جمع را ندارید؟ برای یافتن پاسخ سوالات خود با ما همراه باشید.

زبان بدن یا Body Language، زبان سکوت است، یعنی احساس خود را به زبان نمی آورید و آن را در حرکات و حالات بدن خود نمایان می سازید. ممکن است برایتان پیش آمده باشد که در موقعیتی خاص، با استفاده از حرکات دست و یا حالت چشم خود مطلبی را به فردی انتقال داده باشید، بدون این که با آن فرد حرفی بزنید. در چنین موقعیتی شما از زبان بدن خود استفاده کرده اید.

استفاده از این روش ارتباطی، تأثیر بسیار زیادی بر روی فرد مقابل می گذارد، بنابراین باید بیشتر مراقب رفتار و حرکات بدنی خود باشید، جالب است بدانید که زبان بدن، زبانی شناخته شده و جهانی است و تنها مربوط به مردم کشورمان نمی شود.

ذهن هر فردی قادر است با توجه به دیده ها و شنیده ها مفهوم ها را درک کند، به طور مثال فردی را تصور کنید که لبخند مصنوعی بر لب دارد، ذهن سریعا لبخند واقعی را از لبخند مصنوعی تشخیص می دهد، اما چگونه؟ در لبخند واقعی علاوه بر اینکه شکل لب ها تغییر می کند، قطر مردمک و حالت چشم کاملا دچار تغییر می شوند، اما در لبخند مصنوعی تنها شکل لب تغییر می کند بنابراین ذهن می تواند آن را به راحتی تشخیص دهد.

انسان ها علاوه بر شنیده ها، به دیده ها و ادراک خود هم برای شناخت افراد تکیه می کنند، تصور کنید که می خواهید با فردی در مهمانی آشنا شوید، از همان ابتدا که به او سلام می کنید و دست می دهید ذهن شروع به جمع آوری اطلاعات به وسیله ی زبان بدن می کند و تحلیل هایی را به شما می دهد. این که آن فرد عصبانی است یا خوشحال، آدم شوخی است یا خشک، مهربان است یا خشن و... از جمله تحلیل های ذهن می باشد.

با قرار گرفتن شما در یک سخنرانی و یا مصاحبه ی کاری نیز حرکات بدن شما می تواند کاملا حالت روانی شما را بیان کند، می توانید آن را کنترل کرده و خود را فردی مسلط و قوی نشان دهید. اما چگونه؟ با شرکت در دوره آموزش زبان بدن، می توانید انواع حرکات و مفاهیم را بشناسید و آن ها را به کار بگیرید.

شرکت در دوره آموزش زبان بدن

شناخت شما از زبان بدن، کمک می کند که بتوانید ارتباط مؤثری را با اطرافیان خود برقرار کنید و همچنین اعتماد آن ها را نسبت به خود افزایش دهید، علاوه بر این باعث بهبود سخنرانی و فن بیان شما نیز می شود خود را فردی ضعیف و با استرس نشان ندهید و تسلط خود بر انجام امور مختلف را نمایان کنید. دوره آموزش زبان بدن برای افراد مجری، سخنران، افرادی که به دنبال نشان دادن اعتماد به نفس خود هستند، افرادی که می خواهند چهره ای محبوب و قابل اعتماد داشته باشند، بسیار مناسب است.

با توجه به شرایط موجود، دوره آموزش زبان بدن به صورت ویدیو و وبینار برگزار می شود و علاقه مندان به آموزش می توانند به مطالب آموزشی دوره دستیابی پیدا کنند. پس از تکمیل دوره آموزش زبان بدن میتوانید تکنیک های برقراری ارتباط مؤثر را فرا بگیرید، سخنرانی بهتری داشته باشید، به شناخت بهتری از اطرافیان خود برسید که چه احساسی نسبت به شما دارند و فرد موفق تری در ارتباط گرفتن با دیگران خواهید بود. بنابراین مخاطبان از برقراری ارتباط با شما خسته نمی شوند و از بودن در کنار شما لذت می برند.

با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar