موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
71 مورد یافت شد

وبینار های دسته‌بندی زبان بدن

مرتب‌سازی براساس:
دوره آموزش زبان بدن و ارتباطات بین فردی با تدریس دکتر کامران رخشانی و ارائه گواهینامه معتبر
29 مهر 00 - ساعت 17:00
تمرینات و مهارت‌های بسیار کاربردی تقویت فن‌بیان در زندگی روزمره و سخنرانی به صورت رایگان و هدایای ویژه در آخر وبینار
30 مهر 00 - ساعت 15:00
مانیتیسم یا علم کاریزماتیک و جذاب شدن شامل آموزش هایی می‌شود که باعث جذاب تر شدن شما و افزایش تاثیرگذاری شما بر روی اطرافیان وباعث ایجاد حس خوب می‌شود
30 مهر 00 - ساعت 19:00
برگزار کننده : پلتفرم آموزشی آنلاین مدیران خلاق www.modirankhallagh.ir
1 آبان 00 - ساعت 19:00
یه بار برای همیشه پرونده فن بیان رو ببند/ مالک کرنکش
5 آبان 00 - ساعت 19:00
وبینار بررسی بیش از چهل سال با ان ال پی، نگاهی به نظرات موافقین و مخالفین
24 آبان 00 - ساعت 20:00
همه انسانها در ارتباطات روزانه خود با مذاکره سروکار دارند. در واقع تمایل انسان به بهبود وضع زندگی اش، همواره او را به سمت مذاکره سوق داده است و باعث ش
25 آبان 00 - ساعت 15:00
وبینار روشها و تکنیکهای تدریس حرفه ای و ارائه اثر گذار
26 مهر 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
اگر شما هم باور دارید می توانید برای اعضای بدن عمل جراحی انجام دهید و در کار آنها بهبود ایجاد کنید در اعتماد به نفس هم می توانیم همین کار را انجام دهی
26 مهر 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
تمرینات و مهارت‌های بسیار کاربردی تقویت فن‌بیان در زندگی روزمره و سخنرانی به صورت رایگان و هدایای ویژه در آخر وبینار
23 مهر 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
چگونگی یک ارتباط کلامی مهندسی صوت ، بهداشت صوت بررسی اندام‌های گفتاری تنفس دیافراگمی چگونگی تولید و تلفظ درست حروف عناصر بنیادین گفتار
20 مهر 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
فن‌بیان "جلودوربین" فن‌بیان یادبگیر اولا به روش جدید و متفاوت ما و دوما توی مجموعه ما مدرس شو
16 مهر 00 - ساعت 19:30
این وبینار برگزار شده است
تمرینات و مهارت‌های بسیار کاربردی تقویت فن‌بیان در زندگی روزمره و سخنرانی به صورت رایگان و هدایای ویژه در آخر وبینار
16 مهر 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
تمرینات و مهارت‌های بسیار کاربردی تقویت فن‌بیان در زندگی روزمره و سخنرانی به صورت رایگان و هدایای ویژه در آخر وبینار
9 مهر 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
سخنرانی یک تعامل دو سویه بین سخنران و مخاطبان است که سخنران به کمک یک سری از اسرار و تکنیک های مهارتی مثل فن بیان زمینه را برای ایجاد ارتباطی موثر ...
7 مهر 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است

معرفی و شناخت دوره آموزش زبان بدن

آیا با دوره آموزش زبان بدن آشنا هستید؟ زبان بدن و قدرت آن را می دانید؟ آیا می خواهید به شناخت درستی نسبت به طرف مقابل خود برسید؟ قصد انجام یک سخنرانی قدرتمند را دارید اما هنوز قدرت صحبت در جمع را ندارید؟ برای یافتن پاسخ سوالات خود با ما همراه باشید.

زبان بدن یا Body Language، زبان سکوت است، یعنی احساس خود را به زبان نمی آورید و آن را در حرکات و حالات بدن خود نمایان می سازید. ممکن است برایتان پیش آمده باشد که در موقعیتی خاص، با استفاده از حرکات دست و یا حالت چشم خود مطلبی را به فردی انتقال داده باشید، بدون این که با آن فرد حرفی بزنید. در چنین موقعیتی شما از زبان بدن خود استفاده کرده اید.

استفاده از این روش ارتباطی، تأثیر بسیار زیادی بر روی فرد مقابل می گذارد، بنابراین باید بیشتر مراقب رفتار و حرکات بدنی خود باشید، جالب است بدانید که زبان بدن، زبانی شناخته شده و جهانی است و تنها مربوط به مردم کشورمان نمی شود.

ذهن هر فردی قادر است با توجه به دیده ها و شنیده ها مفهوم ها را درک کند، به طور مثال فردی را تصور کنید که لبخند مصنوعی بر لب دارد، ذهن سریعا لبخند واقعی را از لبخند مصنوعی تشخیص می دهد، اما چگونه؟ در لبخند واقعی علاوه بر اینکه شکل لب ها تغییر می کند، قطر مردمک و حالت چشم کاملا دچار تغییر می شوند، اما در لبخند مصنوعی تنها شکل لب تغییر می کند بنابراین ذهن می تواند آن را به راحتی تشخیص دهد.

انسان ها علاوه بر شنیده ها، به دیده ها و ادراک خود هم برای شناخت افراد تکیه می کنند، تصور کنید که می خواهید با فردی در مهمانی آشنا شوید، از همان ابتدا که به او سلام می کنید و دست می دهید ذهن شروع به جمع آوری اطلاعات به وسیله ی زبان بدن می کند و تحلیل هایی را به شما می دهد. این که آن فرد عصبانی است یا خوشحال، آدم شوخی است یا خشک، مهربان است یا خشن و... از جمله تحلیل های ذهن می باشد.

با قرار گرفتن شما در یک سخنرانی و یا مصاحبه ی کاری نیز حرکات بدن شما می تواند کاملا حالت روانی شما را بیان کند، می توانید آن را کنترل کرده و خود را فردی مسلط و قوی نشان دهید. اما چگونه؟ با شرکت در دوره آموزش زبان بدن، می توانید انواع حرکات و مفاهیم را بشناسید و آن ها را به کار بگیرید.

شرکت در دوره آموزش زبان بدن

شناخت شما از زبان بدن، کمک می کند که بتوانید ارتباط مؤثری را با اطرافیان خود برقرار کنید و همچنین اعتماد آن ها را نسبت به خود افزایش دهید، علاوه بر این باعث بهبود سخنرانی و فن بیان شما نیز می شود خود را فردی ضعیف و با استرس نشان ندهید و تسلط خود بر انجام امور مختلف را نمایان کنید. دوره آموزش زبان بدن برای افراد مجری، سخنران، افرادی که به دنبال نشان دادن اعتماد به نفس خود هستند، افرادی که می خواهند چهره ای محبوب و قابل اعتماد داشته باشند، بسیار مناسب است.

با توجه به شرایط موجود، دوره آموزش زبان بدن به صورت ویدیو و وبینار برگزار می شود و علاقه مندان به آموزش می توانند به مطالب آموزشی دوره دستیابی پیدا کنند. پس از تکمیل دوره آموزش زبان بدن میتوانید تکنیک های برقراری ارتباط مؤثر را فرا بگیرید، سخنرانی بهتری داشته باشید، به شناخت بهتری از اطرافیان خود برسید که چه احساسی نسبت به شما دارند و فرد موفق تری در ارتباط گرفتن با دیگران خواهید بود. بنابراین مخاطبان از برقراری ارتباط با شما خسته نمی شوند و از بودن در کنار شما لذت می برند.

با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi