موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

وبینارهای دسته بندی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

(613 مورد یافت شد)
خانه همه وبینارها بازاریابی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

مرتب‌سازی براساس:
در این وبینار نحوه استفاده از ابزار قدرتمند trello برای ساختن یک تقویم محتوایی منسجم رو آموزش خواهیم داد.
13 تیر 01 - ساعت 18:00
با بررسی‌های سرفصل‌های کاربردی به شناخت خوبی از اصول تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی رسیده و می‌توانید در کسب و کار خود از آن استفاده کنید
14 تیر 01 - ساعت 19:00
معرفی راهکارهایی که شما را از وضع اقتصادی نابسامان به شرایط مطلوب می‌برد، وبیناری که انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌کند.
15 تیر 01 - ساعت 16:00
در این وبینار، مهسا حافظی، قرار است راهکارهایی را برای جذب مخاطب از طریق خلاقیت در تولید محتوا و محصول نویسی به ما آموزش دهد. 
15 تیر 01 - ساعت 19:00
در این وبینار علیرضا آقاخانی کارشناس ارشد شبکه‌های اجتماعی اسنپ، از تفاوت‌های میان بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در ایران و خارج از کشور صحبت می‌کند
15 تیر 01 - ساعت 20:30
مردم دنیا روزانه 53 دقیقه در اینستاگرام زمان صرف می‌کنند و این یعنی شما برای برنده شدن در جلب توجه این افراد نیازمند مهارت‌های این وبینار خواهید بود!
16 تیر 01 - ساعت 18:00
نقش مهم اعتماد به نفس و عزت نفس در زندگی کودک و نوجوان
16 تیر 01 - ساعت 19:00
در یک دوره ۳۵ ساعته حضوری و آنلاین از صفر به همه اجزاء بازاریابی شبکه‌های اجتماعی می‌پردازیم. اینستاگرام، لینکداین، توئیتر، یوتیوب و …
23 تیر 01 - ساعت 12:30
برای اینکه درجریان وبینارهای بعدیمون باشین، همین الان عضو کانال تلگرام بشین: https://t.me/mehrantabrizi
26 تیر 01 - ساعت 19:30
ساخت محتوای ویروسی در اینستاگرام باعث افزایش فالوور و فروش می شود که هر کسب و کاری به تولید محتوای ویروسی نیاز دارد خیلی از رقبا از آن غافل هستند.
5 مرداد 01 - ساعت 20:30
وبینار آشنایی مقدماتی با پلتفرم لینکدین، اصول ابتدایی و مهم برای شروع، شبکه‌سازی، تولید محتوا و درآمدزایی
9 تیر 01 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار از آکادمی آمانج، علیرضا آقاخانی کارشناس ارشد شبکه‌های اجتماعی اسنپ از تبلیغات، انتخاب رسانه درست و KPI در شبکه‌های اجتماعی صحبت می‌کند.
8 تیر 01 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار، فاطمه دهقانی که خود از اینفلوئنسرهای مطرح است، قرار است راجع به نحوه شناسایی، انتخاب و گرفتن بهترین خروجی از اینفلوئنسرها صحبت کند.
8 تیر 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
شما در این دوره یاد میگیرید چگونه اطلاعات را از عمق شبکه های اجتماعی استخراج کنید و از آنها برای رشد و توسعه کسب و کارتان استفاده کنید.
7 تیر 01 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
جامع ترین آموزش کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام. در این وبینار ۳ ساعته، تجربه همکاری من با ۹۰ درصد بلاگر های ایرانی رو یاد بگیر و موثر تبلیغات کن.
6 تیر 01 - ساعت 20:00
به زودی
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar