موضوعات
سبد خرید (0)
مرتب‌سازی براساس:
بررسی قوانین ثابت مالیات و بیمه کارمندان؛ تعهدات کسب و کار و تعهدات کارمندان
8 اسفند 02 - ساعت 20:01
این وبینار برگزار شده است
وبینار رایگان استراتژی تامین مالی شرکت ها در 1403 تامین مالی استراتژی تامین مالی
1 اسفند 02 - ساعت 19:30
این وبینار برگزار شده است
شما در این ۲ روز با مهارتی آشنا می شوید که تمام موارد بالا برای شما در دسترس باشد و بتوانید حتی تا بخشی از قسمت خودتان جلو بروید و انجام دهید. این کار
30 بهمن 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
این سمینار در رابطه با بحث برندینگ در صنعت گردشگری و هتلداری برگزار می شود
17 بهمن 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار رایگان تاب آوری سازمانی در شرایط بحرانی کسب و کار مناسب بقا کسب و کار در شرایط روز کشور
17 بهمن 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
سمینار رایگان کارآفرینی و کسب و کار گردشگری و هتلداری و گردشگری سلامت
12 بهمن 02 - ساعت 10:30
این وبینار برگزار شده است
کپی‌رایتینگ چگونه به ما کمک می‌کند عملکرد روزانه‌مان را بهبود بخشیم؟
3 بهمن 02 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
بازاریابی ورزشی: چالش ها و راهکار های درآمدزایی باشگاه ها و آکادمی های ورزشی
3 بهمن 02 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
نقشه راه رسیدن به درآمد 80 میلیون با راه اندازی سایت و معرفی حوزه پولساز در ایران برای موضوع سایت
12 دی 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
حتما برایتان پیش آمده که زمان زیادی را صرف انتخاب رسانه مدنظرتان کرده باشید، بودجه‌ای برای انتشار رپورتاژ آگهی در نظر گرفته و...
7 دی 02 - ساعت 9:30
وبینار آموزش قیمت گذاری؛ آموزش تحلیل قیمت محصول تعیین بهترین قیمت و استراتژی قیمت گذاری مدل های تعیین قیمت - قیمت گذاری خدمات و محصول سودآور
23 آذر 02 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
وبینار آموزشی «استارتاپ شما چقدر دوام می‌آورد؟» برای آشنایی با برنامه‌ریزی و تحلیل مالی (fp & a) و متریک‌ها و شاخص‌های یک استارتاپ
19 آذر 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
سلسله وبینارهای استارتاپی حوزه بین الملل
30 آبان 02 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
فرآیندکاوی یک زمینه از علم داده نیست، بلکه پلی است بین علم داده و علم فرآیند.
24 آبان 02 - ساعت 9:30
این وبینار برگزار شده است
کارگاه 7 راز موفقیت راهندازی کسب وکار آنلاین
21 آبان 02 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است

استارت آپ‌ها براي رشد سريع يك شركت طراحي مي‌شوند. در دوره ‌آنلاين ارزش‌گذاري استارتاپ سعي داريم تا شما را با تعاريف ساده‌اي از اين مفهوم جديد و فوق‌العاده آشنا كنيم. سالانه ميليون‌ها شركت تازه تاسيس در ايالت متحده شروع به كار مي‌كنند كه تنها قسمت خيلي كمي از آن‌ها استارت آپ محسوب مي‌شوند.

استارت آپ‌ها اراي يك نوع متفاوت دي‌ان‌اي نسبت به ساير كسب و كارها هستند. مثلا گوگل يك آرايشگاه نيست كه بنيان گذارش فرد بسيار خوش شانس يا سخت كوشي بوده باشد بلكه ايده آن از ابتدا منحصر به فرد و بفكر بوده است. پس براي رشد سريع، مي‌بايستي چيزي را خلق كنيد كه توانايي فروش آن به يك بازار بزرگ را داشته باشيد. اين تمايز اصلي بين يك آرايشگاه و گوگل است.

ايده را دست كم نگيريد!

در اين دوره راه‌اندازي استارت آپ قصد داريم تا به سراغ اصلي‌ترين فاتور يعني خلق ايده برويم و شما را با روش و فنون چگونگي ساخت يك ايده تازه و شگرف ياري دهيم. اصلي‌ترين چيزي كه محدوديت‌هاي يك بيزينس معمولي از آن بشدت محافظت مي‌كند، رقابت نيست بلكه سختي ايجاد يك ايده جديد است.

اگر مي‌خواهيد يك استارت اپ را شروع كنيد به هيچ وجه خلق يك ايده جديد را نبايد را دست كم بگيريد. به چيزهاي نسبتا تازه فكر كنيد و كمي ابتكار و خلاقيت داشته باشيد. در آموزش آنلاين ارزش‌گذاري استارتاپ به شما ياد مي‌دهيم كه در وهله اول بايد به چه چيزي فكر كنيد و چه مواردي را از ذهنتان بيرون كنيد. شايد بتوان گفت يك استارت اپ بايد روي مواردي كار كند كه تا كنون خيلي ناديده و ساده انگاشته شده است.

نرخ رشد مهم‌ترين فاكتور در يك استارتاپ

يك شركت تا چه حدي سريع رشد مي‌كند تا بتواند به عنوان يك استارتاپ شناخته شود؟ هميشه شروع يك راه براي نخستين بار چيزي فراتر از اعلام داشت يك جاه طلبي ماجراجويانه نيست. شما متعهد به راه‌اندازي يك شركت نخواهيد بود ولي شروع به رشد سريع يك شرت مي‌تواند ايده جذابي باشد كه خيلي هم نادر است كه در ابتدا تنها نيازمند تعهد است.

مفهوم مهمي كه در كنار ايده اگر قرار بگيرد شما را تبديل به فرد موفقي مي‌كند. بنابراين قرار است تا در دوره ‌آنلاين ارزش‌گذاري استارتاپ درباره همين مفاهيم صحبت كنيم. پس اگر احساس مي‌كنيد كه بايد هرچه سريع‌تر در كسب و كارتان موفق شويد يا دست به ابتكار بزنيد و يك كار جديد و راه جديد را طي كنيد به شما پيشنهاد مي‌كنيم تا همين الان در اين دوره شركت كنيد و در مسير موفقيت خودتان گام برداريد.

و در آخر خوب است بدانيد كه...

در آخر تركيبي از بنيانگذاران، سرمايه گذاران خرد و كلان و همچنين كارفرمايان يك اكوسيستم طبيعي را تشيكل مي‌دهد. تا بتوانيد در اين بين باتوجه به مهارتي كه داريد كسب و كارتان را پيشرفت بدهيد. بنابراين اگر دوست داريد كه در اين چرخه قرار بگيريد مي‌بايستي در ابتدا به يكي از اين دوره‌هاي تخصصي ثبت نام كنيد و پس از كسب مهارت و دانش كافي در اين زمينه بتوانيد در مسير موفقيت دست پيدا كنيد.

دوره ‌آنلاين ارزش‌گذاري استارتاپ اين امكان را براي شما فراهم مي‌كند تا به راحتي بتوانيد پس از كسب مهارت و دانش كافي در زمينه استارت آپ قدم در مسير پيشرفت بگذاريد. مولفه‌هايي را ياد بگيريد كه تا كنون نسبت به آن‌ها خيلي راحت عبور كرده‌ايد و در نهايت راز موفقيت كسب و كارتان را بدست آوريد.

با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar