موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کسب درآمد دلاری از فارکس + یک استراتژی معاملاتی سودزا

وبینار کسب درآمد دلاری از فارکس + یک استراتژی معاملاتی سودزا

وبینار کسب درآمد دلاری از فارکس + یک استراتژی معاملاتی سودزا

ذخیره کردن
وبینار کسب درآمد دلاری از فارکس + یک استراتژی معاملاتی سودزا
توضیحات وبینار

از آشنایی با بازارهای بورس جهانی و فارکس تا کسب درآمدهای دلاری

 

امروزه در سراسر دنیا بازارهای مالی فوق العاده مدرنی ایجاده شده است که پتانسیل درآمدزایی خارق العاده ای دارند.

معامله گران در این بازار به داد و ستد انواع ارزهای خارجی نسبت به یکدیگر می پردازند

به زبان ساده؛ فارکس بازار جهانی است که به فرد اجازه می‌دهد تا دو ارز را در مقابل هم مبادله کند. اگر فکر میکنید یک واحد پول دربرابر سایر ارز‌ها قوی‌تر خواهد شد درنهایت می‌توانید سود کسب کنید.


شاید تا به حال به کشور دیگری سفرکرده اید و معمولن در فرودگاه بدنبال صرافی هستید و مایلید پول خود را به ارز کشوری که به آن سفرکردید تبدیل کنید. در این لحظه به طرف پیشخوان می‌روید و متوجه صفحه نمایش تبدیل نرخ ارز‌های مختلف می‌شوید. (نرخ ارز، قیمت نسبی دو ارز از دو کشور مختلف است). درصفحه نمایش شما "ین ژاپن" را پیدا می‌کنید و فکر می‌کنید، "وای! ارزش یک دلار من ۱۰۰ ین است؟! ده دلار دارم! قراره پولدار بشم! " وقتی دلار را به ین تبدیل کردید اساسا در بازار فارکس شرکت کرده اید! حالا شما یک ارز را با ارز دیگر مبادله کرده اید.


فرض می‌کنیم که شما یک امریکایی هستید که از ژاپن بازدید می‌کنید، دلار فروخته اید و ین خریدید. درپایان مسافرت قصد دارید با هواپیما برگردید در باجه صرافی می‌ایستید تا باقیمانده ین را به دلار تبدیل کنید متوجه می‌شوید که نرخ‌های ارز تغییر کرده است. همین تغییرات در نرخ ارز است که به شما اجازه می‌دهد در بازار تبادل ارز خارجی درآمد کسب کنید.

 

با بررسی نمودار میانگین حجم معاملات روزانه بازار ارز، بورس اوراق بهادار نیویورک، بورس توکیو و بورس اوراق بهادار لندن درمی یابیم که: بازار ارز بیش از ۲۰۰ برابر بزرگتراست!

نکته دیگه اینکه، بازارارز بین الملل یا فارکس بندرت بسته می‌شود! تقریباً بصورت شبانه روزی باز است. بازار فارکس ۲۴ ساعت شبانه روز و ۵ روز هفته باز است و فقط آخر هفته تعطیل است. برخلاف بازارسهام یا اوراق قرضه، بازار فارکس در پایان هر روز کاری بسته نمی‌شود و مبادلات ارز‌ها به مراکز مختلف مالی در سراسر جهان منتقل می‌شود طی روز معاملات از سیدنی، سنگاپور، هنگ کنگ، توکیو، فرانکفورت، لندن و سرانجام به نیویورک منتقل می‌شوند.

 

 

چرا نیاز به اموزش تخصصی داریم؟

طبق آمار بروکرها ، ۴۰ درصد از افرادی که با رویای پول‌دار شدن وارد بازار فارکس می‌شوند؛ پس از یک ماه سرمایه خود را می‌بازند. پس از دو سال ۸۰ درصد معامله‌گران از بازار خداحافظی می‌کنند. 

 

کسب درآمد از طریق فارکس کاری مشکل و تخصصی است. همان طور که برای گرفتن یک مدرک لیسانس باید چهار سال آزگار در دانشگاه وقت گذاشت. معامله‌گری هم مثل تمام کارهای دیگر نیاز به آموزش و صرف وقت دارد. ورود چشم و گوش بسته به بازار واقعی، بدون داشتن استراتژی، مدیریت سرمایه، با سیگنال‌های کانال‌های تلگرامی و سپردن حساب به سودجویان پرادعا به امید کسب سود، تنها به کال مارجین شدن ختم خواهد شد.

 

چقد میشه از این بازار به طور ماهانه درامد کسب کرد؟

 

به این بازار با کمی سرمایه اولیه میتوان ورود کرد 

و اگر شما به این بازار مسلط شوید و  قوانین مدیریت سرمایه را رعایت کنید ، ماهانه انقدر درامد خواهید داشت که به فارکس با دید شغل دوم درامد اول حساب باز کنید.

در صورت کسب تخصص و تجربه به راحتی سرمایه خود را طی هر سال دوبرابر کنید 

 

محمدرضا طالبی
محمدرضا طالبی

مدیر دپارتمان مالی و سرمایه گذاری هومان

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
4.8 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
کسب درآمد دلاری از فارکس
پنج‌شنبه 26 فروردین 1400
ساعت 16:00
ساعت 18:00
Host Cover
برگزارکننده: مجموعه "کارمان"