موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چرا به اهدافم نمیرسم؟

وبینار چرا به اهدافم نمیرسم؟

ذخیره کردن
وبینار چرا به اهدافم نمیرسم؟
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

هدف چیزی است که برای رسیدن به آن تلاش و کوشش می‌شود. هدف یعنی خواسته‌ای از پیش تعیین شده با تمام وجود. هدفی که با تمام وجود آن را نخواهیم، یک رویا و هوس هست. هدف، تابلوی زندگی هر انسان است. هدف دانایی‌ها و آگاهی‌هایی است که مسیر کارها و نتیجه‌ی آن‌ها را مشخص می‌کند.

آینده از آن کسانی است که به جای ایستادن در برابر امواج زندگی، بر آن‌ها سوار می‌شوند و به جای ساختن سد در برابر رود زندگی، قایقی بر روی آن می‌سازند. آینده از آن کسانی است که می‌دانند چرا زندگی می‌کنند، کجا هستند و به کجا خواهند رفت.


* از ثروتمندترین افراد دنیا گرفته تا سطح متوسط که همگی از صفر شروع کرده و به بزرگترین موفقیت ها در زندگی خود دست یافته اند. اینها همان افرادی هستند که تمایل به تغییر داشتند. چرا شما نه؟

* مطمئن هستم که شما هم اکثر افراد موفق را می شناسید. حتی می دانید که از صفره صفر شروع کردن. و این هم می دانید که آنها با هدف گذاری های دقیق توانسته اند به جایگاه فعلی خود دست پیدا کنند. چرا شما نه؟دوست عزیزم سلام.

همه ما احتمالاً کتاب‌های زیادی در مورد هدفگذاری خوانده‌ایم. بارها و بارها شده که در زمان شروع سال جدید، فصل جدید یا ماه جدید شروع میکنیم به نوشتن اهداف و آرزوهای که داریم اما اکنون حتی آن هدف‌ها را به خاطر ندارید، چه برسد به تحقق یافتنشان.
دوست خوبم من حمید موحدی هستم که میخوام در یک وبینار عالی به همراه شما خوبان قدم به قدم یک بار برای همیشه آموزش ببینیم که چطوری هدف انتخاب کنیم و چطوری برنامه ریزی کنیم و به آن ها برسیم
 
 وبینار پیش روی شما کاملترین آموزش هدف گذاری و هدف نویسی خواهد بود

همه ما به خوبی می دانیم که مهمترین عوامل موفقیت هر فردی در زندگی داشتن هدف می باشد. وقتی از همان زمانکه شروع می کنیم به نوشتن هدف باید مقصد خود را مشخص کنیم و این مقصد دقیقا همان اهداف ما است.با هم در این  وبینار آموزش خواهیم دید که چطوری مقصد را مشخص کنیم و چطوری از روش مهندسی معکوش برنامه ریزی کنیم ، قصد داریم با شناخت تکنیک ها و روش های هدف گذاری در تمام مراحل زندگی آشنا شویم و بتوانیم با استفاده از تکنیک های درست هدف نویسی به همه آنها دست پیدا کنیم.


نتیجه‌ی هدفمندی در زندگی:

    * هدف به زندگی جهت و معنا می‌بخشد.
    * فرد هدفمند در زندگی پیش‌رو است.
    * افراد هدفمند سالم‌تر، جدی‌تری، خوش‌برخوردترند.
    * افراد هدفمند انگیزه‌ی کافی برای مبارزه در زندگی دارند.
    * هدفمندی در زندگی باعث فعال شدن مکانیزم‌های موفقیت ذهن می‌شود.
    * هدفمندی در زندگی به خلق سبک و روش کاری می‌انجامد.
    * هدفمندی در زندگی به فرد احساس کامیابی می‌دهد

 

مخاطبین

تمام کسانی که خواهان پیشرفت و تغییر در زندگی خود هستند 

سوالات متداول

این دوره برای چه کسانی مفید خواهد بود؟

هر فردی که قصد دارد زندگی متفاوت و بهتری داشته باشد، باید این وبینار هدفگذاری متفاوت را پشت سر بگذارد. با تکنیک ها و راهکارهای وبینار هدف گذاری در زندگی و رسیدن به اهداف همه افراد می توانند با کمترین زحمت و کمترین کار بهترین بازدهی را داشته باشند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که واقعا می خواهید تغییرات بزرگی در زندگی براینتان رخ بدهد، فرصت ها را از دست ندهید

تاثیر هدف گذار و هدف نویسی روی من چقدر است؟

مطمئن باشید که با یادگیری مباحث تاثیرات شگفت انگیز آن را در کمترین زمان ممکن روی خودتان حس خواهید کرد. خواهید دید که چطور به همه آرزوها و هدف هایتان در مراحل مختلف زندگی دست پیدا می کنید. تمامی اهداف و رویاهای دست یافتنی ما قابل دستیابی هستند و می توان به آنها دست یافت. هیچ شکی در تاثیرگذار بودن مباحث هدف نویسی روی شما نیست. ما این مورد را با جرات می گوییم که برای دستیابی به آرزوها و متفاوت بودن در زندگی باید به بهترین شکل ممکن هدف گذاری کنید.

درصد رسیدن به اهداف بعد از این وبینار؟

با رعایت تمامی اصول و قوانین لازم در مرحله هدف گذاری و هدف نویسی درصد دستیابی به موفقیت و هدف 100% خواهد بود. افراد بزرگ در جهان با استفاده از این روش ها موفق شده اند بزرگترین تغییرات را در زندگی خود و حتی کل دنیا رقم بزنند. مطمئن باشید تنها راه برای موفقیت و رسیدن به آرمان ها در زندگی صلا کار دشواری نیست. فقط کافیست یاد بگیرید که چگونه هدف خود را مشخص کنید. سپس خواهید دید که در لحظه لحظه زندگی تمامی آنها به سمت شما سرازیر خواهند شد.

حامیان
سفید زربال گلستان
حمید موحدی
حمید موحدی

سخنران و مدرس(بیش از 20هزار ساعت آموزش) ، مدرس موسسات آموزشی مدرسان شریف و گذینه دو ،عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری نقطه اوج

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.5 از 5
4.4 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
شروع وبینار
17 اردیبهشت 1399
ساعت 20:00
ساعت 22:00
گزارش دادن
انتخاب بلیت