موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار پیش فرض های برنامه ریزی عصبی زبانی (NLP)

وبینار پیش فرض های برنامه ریزی عصبی زبانی (NLP)

وبینار پیش فرض های برنامه ریزی عصبی زبانی (NLP)

ذخیره کردن
وبینار پیش فرض های برنامه ریزی عصبی زبانی (NLP)
توضیحات وبینار
این پیشفرض ها  جنبه کاربردی دارند و دریچه ورود به ان ال پی (برنامه ریزی عصبی زبانی) هستند و درک آن ها دید جدیدی را به شما می دهد که احتمالا قبل آن نداشته اید و می توانید در زندگی تان استفاده کنید. به همین سادگی ای جان ای جان

پیش فرضهای ان‌ال‌پی که به طور مبسوط در موردشان صحبت می کنیم.

 1. برای انجام هرکاری داشتن نقشه ضروری است.
 2. نقشه، نشان دهنده واقعی سرزمین، نیست.
 3. هر رفتاری یک نیت مثبت را دنبال می‌کند.
 4. مردم معمولاً در هر موقعیتی بهترین انتخاب را می‌کنند.
 5. اگر چیز متفاوتی را می‌خواهید، باید کارمتفاوتی را انجام دهید.
 6. تغییرات، خود تغییرات ایجاد می‌کند.
 7. معنی ارتباط شما، عکس العملی است که دریافت می‌کنید، نه آن چیزی که منظور شما بوده.
 8. هر انسانی همه منابع لازم را در اختیار دارد.
 9. هر رفتاری در چهارچوب خودش مناسب است.
 10. جسم و روان، دو قسمت جدانشدنی از یک سیستم هستند.
 11. چیزی به نام شکست وجود ندارد، هرچه هست، یادگیری و کسب تجربه است.
 12. اگر فردی می‌تواند کاری را انجام دهد، بقیه هم می‌توانند آن را یاد بگیرند و انجام دهند. (به شرطی محدودیت فیزیکی و ذهنی نداشته باشد)
 13. شما نمی‌توانید ارتباط برقرار نکنید.

 

 

وبینارهای آینده :  وبینار رایگان کسب حالت یکتایی و یگانگی : https://eseminar.tv/wb16993  وبینار افزایش توان یادگیری       https://eseminar.tv/wb17618  چطور زبان جدید را سریع تر بیاموزیم؟  https://eseminar.tv/wb17412   مولاناسازی ذهنی با ان ال پی https://eseminar.tv/wb18338    فیلم ویدیو وبینارهای برگزار شده :  ده اشتباه ثابت شده در تغییر رفتار که بر اساس تحقیقات دانشگاه استنفورد :https://eseminar.tv/wb15413  وبینار استراتژی خلاقیت والت دیزنی با پیشینه علمی                                https://eseminar.tv/wb15321
تقویت حافظه کاری ( با پیشینه  علمی)                               https://eseminar.tv/wb15564   وبینار رایگان معرفی فرایند  تحول عمیق درونی ( مولاناسازی ذهن) که می توانید رایگان دانود کنید و ببینید: https://eseminar.tv/wb16113   صفحه رسمی رابرت دیلتز عزیز برای نسخه فارسی کارآفرینان نسل بعدی که اینجانب ترجمه کرده ام.   ویدیوی پروفسور عشایری عزیز و بزرگوار لطف کردند در مورد کتاب کارآفرینان نسل بعدی از رابرت دیتلز عزیز و بزرگوار که ترجمه کردم

 

  مقدمه رسمی نویسنده کتاب برای ایرانیان و فارسی زبانان با دست خط خود رابرت دیلتز عزیز و بزرگوار

 

متن همین مقدمه به صورت نوشتاری واضح :

 

I am very happy and grateful to be able to share this work on Success Factor Modeling with the Iranian people and especially with the new generation of Iranian entrepreneurs.

The purpose of this book is to show people how it is possible to live their dreams and create a better world through their business. My deepest wish is that it will help you to awaken your passion, clarify your vision, discover your mission and strengthen your ambition to make a positive contribution and build a profitable business.

I want to give a big thank you to Mohammad Aslian, who passionately took on the task of translating this book; to Jeihoon Publication company for bringing it to the Iranian people; and to Bahereh Goharine Arnaud whose efforts made the project possible.

It is one of my brightest dreams that this cooperation will promote a new period of growth and expansion for today’s Farsi speaking entrepreneurs.

Robert Dilts

February 2019

Santa Cruz, Caliofornia

 

ترجمه فارسی همین مقدمه: من واقعاً خوشحال و قدردان هستم که قادرم این کار را در زمینهٔ مدل برداری عامل موفقیت با مردمان ایران، به خصوص نسل جدید کارآفرینان ایرانی به اشتراک بگذارم. مقصود این کتاب این است که به افراد نشان دهد که چگونه امکان پذیر است که رویاهایشان را زندگی کنند و جهان را بهتری از طریق تجارتشان خلق کنند. عمیق‌ترین آرزوی من این است که این (کتاب) به شما کمک بکند تا شور و شوقتان را بیدار کنید و چشم اندازتان را روشن بسازید و رسالتتان را کشف کنید و خواستهٔ عمیقتان را تقویت کنید تا همکاری و مشارکت مثبتی را (در جهان) پدید بیاورید و یک تجارت سودده را بسازید. من قصد دارم که تشکر بزرگی بکنم از محمد اصلیان که با شور و شوق وظیفهٔ ترجمهٔ این کتاب را انجام داد، از انتشارات جیحون که این کتاب را به مردم ایران رساند و به بهارهٔ گوهرین آرنو که تلاش او موجب شد که این پروژه امکان پذیر شود. این یکی از درخشان‌ترین رویاهای من است که این همکاری موجب ترویج یک دورهٔ جدید رشد و توسعه برای کارآفرینان فارسی زبان امروزی شود. رابرت دیلتز فوریه 2019 سانتاکروز، کالیفرنیا

 

 همکاری: لینک ایستاگرام بنده را در فضاهای مجازی قرار دهید. به همین سادگی و بعد برای من بفرستید.

https://www.instagram.com/aslianm/

 

برای این که با من در تماس باشید می‌توانید به ایستاگرام aslianm پیغام دهید یا به واتس آپ 09216639726 پیغام دهید. شاد و پیروز باشید.

 

 

 

 

محمد اصلیان
محمد اصلیان

مربی تحول عمیق درونی با NLP

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
سطح مقدماتی برنامه ریزی عصبی زبانی
سه‌شنبه 25 آذر 1399
ساعت 17:45
ساعت 18:40
Host Cover
برگزارکننده: Instagram: aslianm
گزارش دادن